Vilgain Double Trouble Protein Bar

11
zodpovězených dotazů
Produkt vypadá úžasně, konečně proteinová tyčinka bez malitolu a umělých sladidel, kterou jsem tak dlouho hledala. Jsem však alergický na arašídy, ale ne na lískové ořechy. Jsou tyčinky Hazelenut vyráběny na stejné tovární lince jako arašídové tyčinky, takže existuje potenciál pro křížovou kontaminaci. Máte nějaké plány na výrobu proteinové tyčinky bez ořechů, protože mnoho lidí má na ořechy alergie? dík
Dobrý den, jak to prosím vypadá s kokosovou tyčinkou? Uz ji nemohu ani dohledat
Prosím bude kokosová? Byla vynikající a zásoba dochází 🫠
1
Škoda jen, že je v ni zase složka co děsivě nadýmáná….je výborná, ale podruhé už nekoupím. Dělá se mnou co samé co cekankovy sirup.
1
Ahoj bude ještě kokosová verze?😁
Dobrý den, budete někdy dělat proteinovky i bez čokolády? Třeba v jogurtu, aby to člověk s alergií mohl chutnat? :D
1
Dobrý den, nemáte špatně uvedenou hodnotu kcal? Po přepočtu 9,3*19+4,1*30+4,1*17+10*4,1 = 410,5 kcal mi to nějak nesedí. Máte tam napsáno 460 kcal.
Prosím vegan verzi nebo bezlaktozovou 🥹
Dobry den, mozem sa opytat, ci viete priblizne, kedy bude asi tycinka skladom? Strazneho psa mam nastaveneho. Dakujem velmi pekne
Ahoj, něco pro lidi s intolerancí mléčné bílkoviny? :( Tyto tyčinky vypadají luxusně, jen pak kouknu na složení a tam sušené mléko a hlavně mléčný protein, což je samý kasein, který mi nedělá dobře. Syrovátka nevadí, čokoláda kdyby byla spíše hořká a byla by to bomba. Zatím obě s mléčnou čokoládou. Díky :)
1