Vilgain Elektrolyty - recenze
Koupila jsem si elektrolyty pro denní potřebu, jsem aktivní a mám nedostatek minerálů. Začala jsem malinovou limonádou a hned jsem si na ni zvykla a ke konci se na ni i těšila, jemná slaná chuť při sportu vyhovuje. Teď jedu mango a grep a musím říct, že se teď na začátku trápím, chybí mi tam ta slaná chuť, je to na mne dost sladké. Dělám novou objednávku a chci zkusit okurku a limetku, mandarinku. Jinak malina zatím top.
Produkt super, bohužel malinová limonáda chutná jak citronový šumák ne jako malina😕
Konečně elektrolytový prášek bez stévie. Chuť je příjemně jemná a není uměle sladká. Opravdu doporučuji držet se doporučeného dávkování a uvedeného množství vody, jinak chutná jen jako lehký nádech pomeranče/citronu. Celkově povedený produkt, zejména pro ty, kteří nemají rádi stévii.
rozmíchávají se dobře, ale ta příchuť je fakt odporná a dohromady s tou slaností je to bleh