Vilgain Elektrolyty - recenze

Napsat recenzi
4,8
1093 hodnocení

spokojenost 100%

Chutné a rychlé doplnění minerálů.

Elektrolyty doplňuji i během pětikilometrového běhu. Je to můj takový must have.

Příchuť velice v pořádku

Koupila jsem si elektrolyty pro denní potřebu, jsem aktivní a mám nedostatek minerálů. Začala jsem malinovou limonádou a hned jsem si na ni zvykla a ke konci se na ni i těšila, jemná slaná chuť při sportu vyhovuje. Teď jedu mango a grep a musím říct, že se teď na začátku trápím, chybí mi tam ta slaná chuť, je to na mne dost sladké. Dělám novou objednávku a chci zkusit okurku a limetku, mandarinku. Jinak malina zatím top.

Na mě hodně přeslazené

Produkt super, bohužel malinová limonáda chutná jak citronový šumák ne jako malina😕

Konečně elektrolytový prášek bez stévie. Chuť je příjemně jemná a není uměle sladká. Opravdu doporučuji držet se doporučeného dávkování a uvedeného množství vody, jinak chutná jen jako lehký nádech pomeranče/citronu. Celkově povedený produkt, zejména pro ty, kteří nemají rádi stévii.

Dobrá chuť.

rozmíchávají se dobře, ale ta příchuť je fakt odporná a dohromady s tou slaností je to bleh

Zobrazit všech 207 recenzí