Vilgain Grass-Fed Whey Protein Isolate

4,7
193 hodnocení

Skvelé zloženie! S vodou je to trochu pre askétov, s mliekom sa už blížime jahodovému šejku!

Jak je možné, že v 30g balení je jen 20g. Ze zvědavosti jsem si dávku zvážil a nevěřil vlastním očím. Dokonce jsem vytáhl druhou váhu, která váhu potvrdila. Chuť vanilky je teda příšerná. Jak kdybych si tam přilil várku asfaltu nebo plastu.

Ahoj Petro, to je velmi zvláštní 🤔. Prosíme o zaslání fotografie i s číslem šarže na e-mail: podpora@aktin.cz. Ihned zboží zkontrolujeme. Děkujeme za zpětnou vazbu.

Chuťově výborný, oceňuji slazení stevií. Doporučuji.

Za mna výborný, chutí ako jemné granko:) objednávam znova

Super protein, skvěle se tráví, není z něj nevolno. Výborná chuť, není příliš sladký.

Je to vynikající. Piju s mlékem. Líbí se mi, že izolát má nízký obsah sacharidů. Není příliš sladký, což je velké plus.

Protein jsem kupoval, protože mám intoleranci na laktózu, která mi dráždí kůži. Proteinů jsem měl už dost a ještě jsem se nesetkal s tak dobrým čokoládovým proteinem. Jen co jsem ho otevřel, tak mi vůní připomínal horkou čokoládu. Protein míchám s 400 ml bezlaktózového mléka, 50g proteinu a asi tři kávové lžičky (15g) Granka a následně ohřát. 430 kcal an 55g proteinu. Nemůžu si stěžovat, fakt jak horká čokoláda v Rakousku. Vanilka mě taky docela překvapila, proteiny jsou docela "slabší" chuťově, ale přidal jsem trošku vanilkového cukru a v rámci pár kalorií z ničeho nic máte fakt chutný nápoj.

veľmi dobrá a príjemná chuť jahody, je to prvý protein s ovocnou príchuťou ktorú som skúšala a nevonia ani nechutí po umeline. Nie je taký sladký ako bežné proteíny od iných značiek ktoré využívajú sukralózu a iné umelé sladidlá, takže treba si zvyknúť že nemá takz vtieravú silnú chuť, ale za mňa to je len dobré

Chuťově super, rozpustnost top.

Vanilka je moc dobrá,vyhovuje že není přeslazený.Musím ale říct že ji mixuju s banánem,ostatní příchutě jsem zkoušela jen s vodou a byly nepitelné.