Vilgain Lactose Free Whey Protein - recenze

Napsat recenzi
4,5
762 hodnocení

Protejn asi kvalitní, ale chuťove naprosto nevýrazný.

Moc chutný protein !

prichut absolutne top, miluju do ovesne kase

Vyhovuje ve všech směrech.

Absolutně bez hrudek, skvělé složení, příjemná chuť.

Za mě moc dobrý chutná mi až vypotřebuji zase koupím

Vubec neni sladky, da se dochutit podle nalady, vlastni chuti. Pridavam si ho do vlocek, to funguje skvele.

Používám jen na pečení

chutná jako kakao, moooc dobrý

Vynikající

Zobrazit všech 171 recenzí