Vilgain Mango sušené BIO - recenze

Napsat recenzi
4,8
314 hodnocení

Výborné,sladké,šťavnaté.

Dokonalé, nejchutnější sušené mango na trhu

Nejlepší sušené mango jaké jsem měla. Přírodní, není doslazované. Fakt bomba. Musím upřímně říct, že je lepší než prodává konurence od Grizly.

Moc dobré.

dokonalá chuť

Vynikající sušený mango, není vůbec přeslazený🥭

výborné, žádný zbytečný cukr

nejlepší na trhu!

Nejlepší svača :D

Velmi lahodné! Návykové..

Zobrazit všech 56 recenzí