Vilgain Minutová proteinová ovesná kaše

4,8
272 hodnocení

Ovsené kaše ma vždy po nejakom čase omrzeli a jedla som ich nasilu, ale pri tejto je to uplne iná story! Je to neskutočná závislosť, zišlo by sa vyrobiť pokojne aj väčšie balenie, pretože sa rýchlo míňa.

Suprová snídaně, mám ji jako pojistku v práci pro případ zapomenuté snídaně. Je moc dobrá chuťově. Varianta čoko + oříšek je zatím asi nejlepší

Největší dobrota. Tuto kaši si určitě zase objednám. Je výborná a chutná jako Rafaelo. Není přeslazená.

Naprosté porno👌👌💯💯 úplně jako Rafaelo,jen bych uvítala rovnou kilové balení prosím 🙏😁

Chuťovo vydarená, ale už na prvé ochutnanie sa mi zdala slanšia..1 g soli na porciu je dosť/veľa. One minute oatmeal obsahuje výrazne menej soli.. čím to je? :)

Ahoj Peter, receptura tohoto produktu je navržena tak, aby podtrhla přirozené chutě ingrediencí a poskytla jejich optimální rovnováhu. Hezký den,

Vynikající 👌

Tak varianta kokosový krém je na mě moc sladká, dokonce až tak, že skoro zaniká její příchuť, která by jinak byla dobrá. Dala bych tak polovinu cukru. Je to opravdu, jak kdybyste jedli Rafaelo, asi taková je její sladkost.

Moc navonena

Budu trapná, ale s mlékem opravdu chutná jako Raffaello 🥹 Výborná, klidně by mohla být méně sladká. Příště zkusím namíchat napůl s vodou.

Musím říct, že jsem vždycky skeptická ke komentářům typu "tyjo to chutná úplně jako raffaello/kinder bueno" apod. ale TOHLE FAKT CHUTNÁ JAKO RAFFAELLO :D jenom to na mě bylo docela sladké, ale s hořkou čokoládou to bylo fakt TOP.