Vilgain Minutové ovesné vločky

4,9
2076 hodnocení

Ten obal bych nechala původní (lepší manipulace i skladování )

70
Brala jsem vždycky více pytlů do zásoby, tak koukam až teď, že se balení změnilo. Přidávám se k tomu, že je to škoda. Skladování v krabicích nemam ráda, nic se mi nikam nevejde.
18

Vločky jsou skvělé, ale ovšem nový obal je velký špatný :( strašně nepraktické, při prvním otevření jsem měla vločky úplně všude...

25
Zdravím Kláro, díky za recenzi na packaging. Chtěli jsme jít co nejvíce ekologickou cestou ;-) ale řešíme další variace včetně velkého ziplocku.
12

Lepší než mornflake? – Byla jsem skeptická, vždyť to jsou přece vločky, co na nich chcete vylepšovat? Ale musím říct jednu věc - a to - lepší vločky jsem neměla. Předčily i slavné vločky mornflake. Ta konzistence hotové kaše je neuvěřitelná, připomíná mi to spíše puding než kaši. Naprosto jsem se zamilovala a už nechci jiné. Kdo ještě neměl tak určitě zkuste, myslím, že budete stejně překvapeni jako já.

32

Nejlepší a nejkrémovější vločky

Úžasně jemné a rychle hotové, spokojenost 😉

Super rychlá příprava kaše, stačí minuta a půl v mikrovlnce. S malými dětmi ideální na přípravu, hodně ušetří čas. Zkoušela jsem i s nima zahušťovat omáčky a perfektní. Chci zkusit i do jogurtu. Jsem spokojená.

Najlepsie vlocky co som kedy mala, konzistenca chut vsetko parada!

Boží! Nemusím už kupovat hotové kaše a přitom mám snídani hotovou do pěti minut.

Kaše opravdu super, není co vytknout. Konzistence bezva :)

Moje must have! Nedokážu si představit ráno bez kaše, navíc je za 5 minut hotová a moc dobrá.