Vilgain Nut Butter Cups BIO - recenze

Napsat recenzi
4,5
3375 hodnocení

Jako někdo kdo má alergii na arašídy tak tuto verzi moc oceňuji

Jako dobrý

poznáte, že je to vysoká kvalita, má velmi tmavou čokoládovou chuť

Velikost samotné čokolády je dobrá, poleva je velmi chutná. Ochutnal(a) jsem ve dvou příchutích – s pomerančovým olejem a mandlemi a s pistáciemi. První varianta je opravdu velmi chutná, tu jsem si objednal(a) znovu, ta druhá (pistáciová) mi úplně nesedla. Je vidět na barvě krému i na chuti, že jde o pravé pistácie, ale možná kvůli slanosti, nebo nevím přesně čemu, je tam něco zvláštního. Dá se to sníst, ale myslím, že si ji znovu nekoupím.

Chuť nic moc

Super chuť , koupím zase

Vynikající

Kokos a pistácie nejlepší!

Naprosto úžasné, kupuji po několikáté a nikdy nezklamou

Chutnají jako pralinka a rozplývají se na jazyku! Ještě nikdy jsem nejedl nic podobného! Fantastické 😋

Zobrazit všech 587 recenzí