Vilgain Oat Sticks BIO - recenze

Napsat recenzi
4,5
530 hodnocení

Chutnají jako od bohémia

vubec jsem necekala ze to bude takhle dobry jako halo?!?! objednavam pravidelne, top snack

Zdravé mlsání.

Nová závislost

Neurazily, nenadchly,... 🙂

Dobrá pochoutka nebo svačinka na cestu.

Na rychlou záhanku chuti skvěle

Mám ráda tyčinky, takže chutnalo moc!

Chuťově skvělé, nejlepší co jsme kdy jedla

super, křupavé, nepřesolené

Zobrazit všech 91 recenzí