4,7
898 hodnocení

Funguje jak má a neteče. Jen čísla by mohla být víc vidět.

Perfektní, skvěle drží, neteče.

Nadherná barva skvěle se rozpouští díky vnitrní spirale

Neteče, skvěle se drží, jen horní víčko se hůře otevírá

Protéká z boku. Netěsní dobře. Láhev je pak ulepená :-(

Ahoj Veroniko, pokud láhev netěsní, neboj se na uzavření použít trochu více síly. V e-mailu jsme tě požádali o video , abychom se na láhev více podívali 😊. Pěkný den.

Shaker naprosto v pořádku🤗 to, že tu někteří píší, že jim teče, je přesně z důvodu, že je shaker nesprávně zavřený a nedocvakne. Máme jak menší, tak větší variantu a jsme spokojeni🙏🏼

Mám dva a jsou super.Akorát u jednoho už se mi povedlo servat víčko a ten druhý taky vypadá na to že se brzy strhne.Asi je příliš utahuji.Posilovna dělá zázraky 😉

Skvělý shaker na cesty i do práce. Kulička uvnitř krásně rozbije veškeré hrudky proteinu bez toho aniž by člověk musel shakovat než se mu odkrví ruka 😅 stejně tak dokáže hezky načechrat smoothies a udržet je chladnější po delší dobu.

Obávala jsem se těsnění víčka (viz jiné recenze), ale skutečně je celé kouzlo v cvaknutí uzávěru. Spirála funguje, myju v myčce, spokojenost.

Pěkné a šikovné. Víko je katastrofa. Je těsný, ale k jeho otevření je potřeba síla. Navíc se obtížně čistí a v zákoutích uzávěru snadno přehlédnete zbytky nápoje.