4,7
622 hodnocení

Víčko se hůře zavírá, jinak produkt v pořádku.

Shaker teče

Zdravím Natálie, pokud není shaker v pořádku, prosím obrať se na nás i s fotografiemi na podpora@aktin.cz. Pěkný den :).

Není co vytknout. 👍

Kvalitní,dobrý,praktický

shaker jako takový je fajn, ale víčko se špatně zavírá :/

Ahoj Petře, děkujeme za feedback. Pokud ti víčko nesedí, zašli nám prosím fotografie na e-mail podpora@aktin.cz. Ihned produkt zkontrolujeme. Pěkný den 😊.

Shaker mi vyhovuje, je super😊

Mám menší bílou verzi 300ml, skvělá velikost a vypadá hezky

myslel jsem, že to bude stejný shaker jako ten ve větší velikosti, který je supr v tom, že má vypouklé dno, díky kterému se o dost lépe čistí, ale ne, tenhle malý je vyráběn zřejmě jinde a je to kvalitou ten nejlepvnější "nutrenďácký" shaker přebrandovaný pro Aktin, ploché dno a místo kovové spirály obyč plastové sítko, které se teda taky pěkně blbě myje. Takže za mě bohužel nedoporučuji.

Ahoj Pavle, děkujeme za feedback. Vilgain Shaker (narozdíl od produktu Vilgain Shaker Pro) obsahuje vnitřní sítko a má standardní dno. Všechny informace najdeš v detailu produktu. Shaker můžeš dát i do myčky, aby se ti sítko lépe umylo. Celou naši nabídku shakerů najdeš tady https://aktin.cz/shakery-lahve-a-barely, je na tobě, který zvolíš dle svých preferencí :). Hezký den

Víčko nejde úplně zavřít, ale i tak těsní skvěle

Ahoj Martine, děkujeme za feedback. U tohoto typu uzavírání se neboj více zatlačit. Pokud víčko stále nejde úplně uzavřít, neváhej se na nás obrátit a případně produkt zaslat zpět. Shaker bychom ihned prověřili. Pěkný den.

Kvalitní shaker, neteče