Vilgain Skořice cejlonská BIO - recenze

Napsat recenzi
4,9
599 hodnocení

Skvělá chuť.

Miluju tuto skořici. Chutná přesně jako cini minis. Nádhera.

Hrozné! Nemá vůbec žádnou chuť, čekala jsem alespoň chuť jako u těch, které se dají koupit v supermarketu, ty no name. Za tuto cenu a s názvem „ceylon“ aby to nemělo vůbec žádnou chuť, upřímně, byla jsem v šoku. Jsem fanoušek Vilgain, ale tento produkt byl hrozný.

Naprosto úžasná, už nikdy více ten odpad z běžných obchodů.

Miluju to balení!

Super, doporučuji

Moc dobré koření.

Super vůně a chuť

Nejlepší skořice co jsem kdy jedla. Nedá se srovnat s běžně dostupnou náhražkou v běžných obchodech.

Přidávám do vloček i proteinu. Je velmi chutná.

Zobrazit všech 78 recenzí