Vilgain Špaldové sušenky BIO - recenze

Napsat recenzi
4,9
237 hodnocení

Manželovi chutná, ja to nejim

Jemné, výborné

Úžasné sušenky. Jedl(a) bych je celý den, kdyby to nebylo kvůli kaloriím :D

Vynikající, jemně sladké

Velmi dobré sušenky, objednám znovu.

Super složení a oceňuji málo cukru v sušenkách 🙏

výborné a všestranné pouižití

Jsou výborné

Tyhle sušenky nemají chybu.Brzy zase doplním zásoby

Jsou výborné, vůbec nejsou přeslazené.

Zobrazit všech 70 recenzí