4,4
91 hodnocení

Z 90 tablet jich tam bylo jen 50

Zdravím, pokud je s výrobkem něco v nepořádku, obracejte se prosím přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi vyřešíme. Ozvala jsem se do mailu. hezký den

Funguje – Pociťuji při cvičení zvýšení pocení občas si až říkám jak moc se ještě mohu potit. Můj osobní problém je jen, že mě občas bolí u srdíčka, když si vezmu 2 tabletky. Ale to je jen způsobeno, protože synephrine může mít ve velké dávce vliv na srdíčko, pro mě jsou hodně už 2 tabletky, někomu to vadit nemusí. Každopádně na funkci jinak to nemá vliv a doporučuji!

Zatím nemám dlouhodobou zkušenost (zda opravdu pomáhá se spalováním tuku), ale potvrzuji zvýšené pocení. Až jsem se lekla, když jsem si ho vzala v netreninkový den nalačno :D

Úžasná vec – TOP produkt, určite odporúčam:-)

Pozitivní recenze – Produkt jsem vyzkoušela několikrát před cvičením a myslím si ze efekt to nějaký má. Necítím se tedy nějak nabuzena něho ze bych měla mít větší výkon. Ale cítím ze se více potim a dochází pravděpodobně k většímu spalování.

Kupují pravidelne

Hodnocení – Synephrine zatím funguje dobře po úpravě jídelníčku a zvýšené fyzické aktivity jsem po 14 dnech shodil 4 kg takže za mě super

Synephrine nikdy nezklame – Vždy, když mám potřebu pořídit nějakého pomocníka na rychlejší spalování tuku, volím Synephrine. V minulosti se mi mnohokrát osvědčil (i když od konkurenční značky), proto jsem neváhala a zkusila ten od Aktinu. Jsou dny, kdy ze mě leje jako z konve, pak jsou také dny, kdy se potím přiměřeně výkonu. Nedávala bych to však za vinu produktu jako takovému - na čistém koncentrátu snad není co zkazit. Spíše to bude trénink od tréninku a podle momentu cvičení - rozhodně tedy doporučuji začít cvičit maximálně do půl hodiny od pozření.

Bolesti břicha, bolesti svalů, nevolnost – Při pozření synefrinu mi bylo vždy špatně, strašné křeče v břiše, celková nevolnost a únava, bolesti svalů. První dva dny užívání jsem vinu nepřijládala synefrinu, ale po dvou dnech jsem ho zkusila vysadit a potíže zmizely. Za týden jsem se rozhodla ho znovu vyzkoušet a opět se dostavily stejné potíže, takže po cca 6ti tabletkách letí do koše.

Synephrine – Koupila, vyzkoušela a nejspíš jej znovu nepotřebuji. Na produktu neshledávám nic špatného, ale nabuzení či zvýšené pocení jsem při každém tréninku nepociťovala. Někdy byly dny, kdy jsem se cítila méně unavená a zvládla trénink prodloužit, ale to také nebylo vždy. Na druhou stranu každý máme jiné tělo, takže někomu to vyhovovat určitě bude :)).

Synephrine – Na mna nemal ziaden účinok bohuzial :(