Vilgain Trávicí enzymy - recenze
Mám ho moc ráda, vždy ho mám doma. Jím ho k jídlům, která jsou těžká, tučná, nebo když vím, že jde o jídlo, po kterém budu nafouklá a těžko ho trávím. Takovým příkladem je třeba popcorn – mohu ho sníst bez nadýmání a bolestí břicha, když si k tomu vezmu tento produkt :)
S produktem jsem nesmírně spokojená, protože jím hodně ořechů/lískových ořechů/mandlí atd. a vždy jsem z nich byla strašně nafouklá. Žádný lék tento problém dosud nevyřešil, ale tento produkt je prostě úžasný, mně rozhodně pomohl.
Pořád ještě zkouším, ale zatím se zdá vše v pořádku.
opravdu fungují
Za mě super. Fungují.
Super po jídle se cítím lépe
Jak pro koho, mě na tuky moc nefungují, beru již 14 dnů a vždy mám těžko v žaludku, pak přejde i po dietním jídle. Budu hledat jiné.
Velmi dobrý produkt!
slozeni prijemne, ale bohuzel ani po delsi dobe nepozoruji zadne zmeny/zlepseni, takze prinosy nemuzu uplne potvrdit. ale asi to neuskodi :)
Velmi dobrý produkt a snadno se užívá