Vilgain Trávicí enzymy - recenze

Napsat recenzi
4,8
295 hodnocení

S produktem jsem nesmírně spokojená, protože jím hodně ořechů/lískových ořechů/mandlí atd. a vždy jsem z nich byla strašně nafouklá. Žádný lék tento problém dosud nevyřešil, ale tento produkt je prostě úžasný, mně rozhodně pomohl.

Pořád ještě zkouším, ale zatím se zdá vše v pořádku.

opravdu fungují

Za mě super. Fungují.

Super po jídle se cítím lépe

Jak pro koho, mě na tuky moc nefungují, beru již 14 dnů a vždy mám těžko v žaludku, pak přejde i po dietním jídle. Budu hledat jiné.

Velmi dobrý produkt!

slozeni prijemne, ale bohuzel ani po delsi dobe nepozoruji zadne zmeny/zlepseni, takze prinosy nemuzu uplne potvrdit. ale asi to neuskodi :)

Velmi dobrý produkt a snadno se užívá

Jsem laik. Nenasla jsem nikde, ze by to vadilo s necim jinym. Tak jsem nasadila dohromady s pripravkem na snizeni cholesterolu a nejspis jsem se predavkovala vlakninou. 🤷🏻‍♀️ Kdo vi, ale bolest bricha byla velka. Nyni jsem opatrna.

Zobrazit všech 63 recenzí