4,9
105 hodnocení

Doporučuji – Zima skoro za námi a letos to je poprvé co mne, narozdíl od všech v okolí, neskolila žádná viróza ani rýmička. Takže na zimní podporu imunity rozhodně super. Koupila jsem další i na jaro, než přijde to pořádné letní slunce. P.S. Beru už od podzimu.

2

Vitamin možná dobrý. Nevím však proč se prodává poloprázdné balení. Při otevření jsem myslel že mi někdo vitamíny vysypal (počet však seděl). Zbytečně moc plastu. Do krabičky by se vešlo 2-3x více tablet.

1

Suplement na každý den – D3ku od Aktinu používám už pár měsíců pro doplnění vitaminu D a zlepšení imunity. Přítel trpí na pravidelné migrény a při pravidelném užívání D3 se mu tyhle stavy výrazně zlepšují.

2

Bohužel tady v ČR nemáme takového sluníčka, jako bychom si zasloužili. Proto v zimních měsících doporučuji suplementaci D3 a tahle od aktinu mi fakt sedí :)

Doplňky stravy začínám používat vždy až na podzim a déčko je jedním z nich 👍

Vitamin D by měl být, obzvlášť v době koronavirové, základem suplementace každého! Teď na podzim, jako když najdeš.

Jak určitě víte, vitamin D přijímáme ze slunce. Ovšem v naších končinách nejsme schopni během zimního období vstřebávat tento vitamin ze slunce, proto je důležité jej doplňovat. Má totiž vliv na velkou část faktoru v našem těle. Takový hlavní je asi imunita, kterou v tomto období potřebujeme všichni.

Teď na podzim ideální doplněk, jelikož sluníčka bude čím dál méně.

Za mě jeden z nezbytných doplňků stravy - primárně v obdobích zimních dnů, kdy vitamin D nezískáváme přirozeně. Od doby, co D3 suplementuji, musím říci, že se má imunita naprosto zlepšila, a to že jsem byla docela náchylná k rychlému nastydnutí.

Vitamin D u mě nechybí žádnou zimu a díky tomuto mě žádná rýmička během zimy nepřepadla. Mohu jedině doporučit