4,9
115 hodnocení

Doporučuji – Zima skoro za námi a letos to je poprvé co mne, narozdíl od všech v okolí, neskolila žádná viróza ani rýmička. Takže na zimní podporu imunity rozhodně super. Koupila jsem další i na jaro, než přijde to pořádné letní slunce. P.S. Beru už od podzimu.

2

Vitamin možná dobrý. Nevím však proč se prodává poloprázdné balení. Při otevření jsem myslel že mi někdo vitamíny vysypal (počet však seděl). Zbytečně moc plastu. Do krabičky by se vešlo 2-3x více tablet.

1

Suplement na každý den – D3ku od Aktinu používám už pár měsíců pro doplnění vitaminu D a zlepšení imunity. Přítel trpí na pravidelné migrény a při pravidelném užívání D3 se mu tyhle stavy výrazně zlepšují.

2

Vitamin D suplementuji v zimním období, kdy už nesvítí sluníčko. Nezapomeňte brát společně s nějakým tukem (jídlem) - vitamin D je rozpustný v tucích!

Väčšina ľudí ho má nedostatok, pričom má niekoľko vedou podporených benefitov. Základ medzi doplnkami výživy, o ktorom si prečítaš tu: https://fitclan.sk/zdravie/slnecny-vitamin-d-vacsina-ludi-ho-ma-nedostatok-robi-nas-stastnejsich-patri-medzi-najlepsie-doplnky-vyzivy/. Radi by sme možno do budúcna videli kombináciu s vitamín K2, ale inak je toto Déčko ďalšia z klasík, ktorá sa hodí takmer každému ako základný suplement.

Na zimu, když je celkově míň sluníčka, tak se určitě vyplatí doplnit vit. D3 i v kapslové podobě ;-)

Vitamín D doplňujem celoročne a je skvelé, že tento je vhodný aj pre vegánov! ❤️

Bohužel tady v ČR nemáme takového sluníčka, jako bychom si zasloužili. Proto v zimních měsících doporučuji suplementaci D3 a tahle od aktinu mi fakt sedí :)

Doplňky stravy začínám používat vždy až na podzim a déčko je jedním z nich 👍

Vitamin D by měl být, obzvlášť v době koronavirové, základem suplementace každého! Teď na podzim, jako když najdeš.