4,9
120 hodnocení

Vitamin D suplementuji v zimním období, kdy už nesvítí sluníčko. Nezapomeňte brát společně s nějakým tukem (jídlem) - vitamin D je rozpustný v tucích!

Väčšina ľudí ho má nedostatok, pričom má niekoľko vedou podporených benefitov. Základ medzi doplnkami výživy, o ktorom si prečítaš tu: https://fitclan.sk/zdravie/slnecny-vitamin-d-vacsina-ludi-ho-ma-nedostatok-robi-nas-stastnejsich-patri-medzi-najlepsie-doplnky-vyzivy/. Radi by sme možno do budúcna videli kombináciu s vitamín K2, ale inak je toto Déčko ďalšia z klasík, ktorá sa hodí takmer každému ako základný suplement.

Na zimu, když je celkově míň sluníčka, tak se určitě vyplatí doplnit vit. D3 i v kapslové podobě ;-)

Vitamín D doplňujem celoročne a je skvelé, že tento je vhodný aj pre vegánov! ❤️

Bohužel tady v ČR nemáme takového sluníčka, jako bychom si zasloužili. Proto v zimních měsících doporučuji suplementaci D3 a tahle od aktinu mi fakt sedí :)

Doplňky stravy začínám používat vždy až na podzim a déčko je jedním z nich 👍

Vitamin D by měl být, obzvlášť v době koronavirové, základem suplementace každého! Teď na podzim, jako když najdeš.

Jak určitě víte, vitamin D přijímáme ze slunce. Ovšem v naších končinách nejsme schopni během zimního období vstřebávat tento vitamin ze slunce, proto je důležité jej doplňovat. Má totiž vliv na velkou část faktoru v našem těle. Takový hlavní je asi imunita, kterou v tomto období potřebujeme všichni.

Teď na podzim ideální doplněk, jelikož sluníčka bude čím dál méně.

Vitamin možná dobrý. Nevím však proč se prodává poloprázdné balení. Při otevření jsem myslel že mi někdo vitamíny vysypal (počet však seděl). Zbytečně moc plastu. Do krabičky by se vešlo 2-3x více tablet.

1