4,9
186 hodnocení

Velký palec nahoru za tu kvalit a takovouhle cenu... Funguje výborně. hned přidávám tuhle značku na můj list oblíbených značek. Je vidět, že kluci z aktinu vědí přesně co chtěli udělat a udělali to bez kompromisů a skvěle. Díky:)

Super, není co vytknout :)

Beru již několik let trvale. Výrazně mi klesla nemocnost. Mám jednou za rok rýmu.

Někdo má oblíbenou tekutou formu D3 pod jazyk, já jsem přešel na tobolkovou, kdy to společně dávám jako ranní mix s probiotiky, OMEGA-3 a multivitamínem jednou za dva dny. Doplněk, bez kterého už bych se neobešel.

Vitamin možná dobrý. Nevím však proč se prodává poloprázdné balení. Při otevření jsem myslel že mi někdo vitamíny vysypal (počet však seděl). Zbytečně moc plastu. Do krabičky by se vešlo 2-3x více tablet.

Dobrý den, používáme jednotnou dózu na většinu našich kapslových produktů (i z hlediska spotřeby materiálu při jejich výrobě) a kapsle mají také různé velikosti. S většími kapslemi je dóza víc plná, s menšími kapslemi zůstává více místa.
S tímto naprosto souhlasím.

Doplňky stravy začínám používat vždy až na podzim a déčko je jedním z nich 👍

Na zimu, když je celkově míň sluníčka, tak se určitě vyplatí doplnit vit. D3 i v kapslové podobě ;-)

Vitamín D doplňujem celoročne a je skvelé, že tento je vhodný aj pre vegánov! ❤️

Bohužel tady v ČR nemáme takového sluníčka, jako bychom si zasloužili. Proto v zimních měsících doporučuji suplementaci D3 a tahle od aktinu mi fakt sedí :)

Vitamin D by měl být, obzvlášť v době koronavirové, základem suplementace každého! Teď na podzim, jako když najdeš.