4,9
136 hodnocení

Vitamin možná dobrý. Nevím však proč se prodává poloprázdné balení. Při otevření jsem myslel že mi někdo vitamíny vysypal (počet však seděl). Zbytečně moc plastu. Do krabičky by se vešlo 2-3x více tablet.

Dobrý den, používáme jednotnou dózu na většinu našich kapslových produktů (i z hlediska spotřeby materiálu při jejich výrobě) a kapsle mají také různé velikosti. S většími kapslemi je dóza víc plná, s menšími kapslemi zůstává více místa.
S tímto naprosto souhlasím.

Väčšina ľudí ho má nedostatok, pričom má niekoľko vedou podporených benefitov. Základ medzi doplnkami výživy, o ktorom si prečítaš tu: https://fitclan.sk/zdravie/slnecny-vitamin-d-vacsina-ludi-ho-ma-nedostatok-robi-nas-stastnejsich-patri-medzi-najlepsie-doplnky-vyzivy/. Radi by sme možno do budúcna videli kombináciu s vitamín K2, ale inak je toto Déčko ďalšia z klasík, ktorá sa hodí takmer každému ako základný suplement.

Vitamin D suplementuji v zimním období, kdy už nesvítí sluníčko. Nezapomeňte brát společně s nějakým tukem (jídlem) - vitamin D je rozpustný v tucích!

Doplňky stravy začínám používat vždy až na podzim a déčko je jedním z nich 👍

Na zimu, když je celkově míň sluníčka, tak se určitě vyplatí doplnit vit. D3 i v kapslové podobě ;-)

Vitamín D doplňujem celoročne a je skvelé, že tento je vhodný aj pre vegánov! ❤️

Bohužel tady v ČR nemáme takového sluníčka, jako bychom si zasloužili. Proto v zimních měsících doporučuji suplementaci D3 a tahle od aktinu mi fakt sedí :)

Vitamin D by měl být, obzvlášť v době koronavirové, základem suplementace každého! Teď na podzim, jako když najdeš.

Jak určitě víte, vitamin D přijímáme ze slunce. Ovšem v naších končinách nejsme schopni během zimního období vstřebávat tento vitamin ze slunce, proto je důležité jej doplňovat. Má totiž vliv na velkou část faktoru v našem těle. Takový hlavní je asi imunita, kterou v tomto období potřebujeme všichni.

Teď na podzim ideální doplněk, jelikož sluníčka bude čím dál méně.