9
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chtěl bych se zeptat od kolika let je vhodné todle brát
Dobrý den, můžete mě informovat....je mozna/vhodna suplementace zinku a nebo hořčíku po uzivani mléčných výrobků, kefir atd. Děkuji za možné info. LJ
Dobrý den, můžete mě informovat zinek výše uvedeno mohu ho uzivat společně dle popisu dávkování s produktem Vilgain Hořčík bisglycinát. Předem děkuji za info. JL.
1
Dobrý den, tablety se berou celé i s obalem a jen se zapijí? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Dobrý den, jak dlouho je vhodné zinek užívat nebo je třeba dávat nějaké pauzy? Beru pravidelně každý večer jednu tabletu před spaním už min. 2 roky, spíše více (na zlepšení pleti). Může být takové dlouhodobé užívání zinku, z nějakého důvodu, pro tělo na škodu? Děkuji za odpovědět.
Dobrý den, jaká bude ideální doba (časování) následujícího: Nexgen Pro (1 kapsle denně), Vilgain Zinek (1 kapsle denně), Vilgain Hořčík (2 kapsle denně)? Nexgen musím brát po jídle, jinak mě pálí žáha, tedy beru po obědě. Ale co Zinek a Hořčík? Můžou se brát spolu? Případně jak suplementovat v tréninkové dny a netréninkové dny? Předem díky za odpověď.
1
Dobrý den, kdy bude zinek skladem (26.10/22)? Děkuji za info.
Dobrý den, kdy je nejlepší zinek brát? (Ráno/večer) nebo to nemá žádný vliv? Děkuji.
Dobrý večer, je napsáno že není vhodný pro děti, chci se zeptat jestli je tam omezení věku nebo není vůbec pro děti a dospívající vhodný? Moc děkuji za odpověď. Jana Šindlerová