– svěží instantní nápoj, s grass-fed kolagenními peptidy, Vitamin C podporuje normální stav pokožky, kostí a chrupavek, doplněk stravy
Mango 200 g
145
Hodnocení 4.8/5, 145 recenzí
279 Kč
(139,50 Kč / 100 g)
Vilgain Jablečné chipsy
– sušené ultra křupavé plátky, z prémiových jablek, bez smažení, bez siřičitanů
Skořice 30 g
191
Hodnocení 4.8/5, 191 recenzí
35 Kč
(116,67 Kč / 100 g)
Vilgain Lipozomální vitamin C
– vysoce vstřebatelná forma, přispívá k normální tvorbě kolagenu a k normální funkci imunitního systému, doplněk stravy
90 kapslí
121
Hodnocení 4.9/5, 121 recenzí
459 Kč
(5,10 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 300 g
852
Hodnocení 4.9/5, 852 recenzí
269 Kč
(89,67 Kč / 100 g)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Křupavé arašídy 350 g
736
Hodnocení 4.8/5, 736 recenzí
109 Kč
(31,14 Kč / 100 g)
Vilgain Edible Cookie Dough
– lahodné sušenkové těsto plné namletých arašídů a finských vloček, které můžeš jíst rovnou ze skleničky
Arašídové máslo a čokopecičky 350 g
463
Hodnocení 4.5/5, 463 recenzí
269 Kč
(76,86 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
100 g
883
Hodnocení 4.9/5, 883 recenzí
199 Kč
(199 Kč / 100 g)
Vilgain Probiotic Complex
– 15 probiotických kmenů a 30 miliard živých mikroorganismů v 1 kapsli, doplněk stravy
60 kapslí
174
Hodnocení 4.9/5, 174 recenzí
459 Kč
(7,65 Kč / 1 kapsle)
Grass-Fed
Vilgain Joint Support
– pro podporu pohybového aparátu, doplněk stravy
Papája 360 g
189
Hodnocení 4.7/5, 189 recenzí
649 Kč
(180,28 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Pekanový oříšek se skořicí 420 g
161
Hodnocení 4.5/5, 161 recenzí
249 Kč
(59,29 Kč / 100 g)
Vilgain Multivitamin Complex
– 25 účinných látek, 100 % denní dávky vitaminů, s vitaminem C přispívajícím k normální imunitní funkci a činnosti nervové soustavy, doplněk stravy
90 kapslí
90
Hodnocení 4.9/5, 90 recenzí
429 Kč
(4,77 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Kakao s kousky čokolády 420 g
106
Hodnocení 4.3/5, 106 recenzí
249 Kč
(59,29 Kč / 100 g)
Vilgain Kurkumin
– tři typy kurkuminoidů standardizované na 95 % obsahu, kurkuma přispívá k normální činnosti jater, doplněk stravy
90 kapslí
82
Hodnocení 4.9/5, 82 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Hořká čokoláda 120 g
112
Hodnocení 4.7/5, 112 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Mix lyofilizovaného exotického ovoce
– mrazem sušená křupavá směs ovoce, se 100% přírodním složením a dokonalou chutí
45 g
106
Hodnocení 4.4/5, 106 recenzí
89 Kč
(197,78 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Bílá čokoláda 120 g
91
Hodnocení 4.8/5, 91 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Topping
– krémový topping, jednoduché dávkování, bez přidaného cukru nebo syntetických aditiv
Arašídové máslo 250 g
209
Hodnocení 4.8/5, 209 recenzí
129 Kč
(51,60 Kč / 100 g)
Vilgain Koenzym Q10
– ubichinol s nejlépe vstřebatelnou formou na trhu, doplněn o vitamin E, doplněk stravy
60 kapslí
60
Hodnocení 4.8/5, 60 recenzí
349 Kč
(5,82 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Natural 140 g
284
Hodnocení 4.6/5, 284 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Uzená paprika 140 g
215
Hodnocení 4.5/5, 215 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Cibulové chutney
– prémiové chutney z červené cibule a extra panenského olivového oleje, doplněné o balsamikový ocet a portské víno pro maximální chuť, bez konzervantů
170 g
166
Hodnocení 4.7/5, 166 recenzí
149 Kč
(87,65 Kč / 100 g)
Vilgain Ginkgo Biloba
– podpora paměti, soustředění a duševní rovnováhy, antioxidant, extrakt z listů jinanu dvoulaločného, doplněk stravy
90 kapslí
74
Hodnocení 4.9/5, 74 recenzí
199 Kč
(2,21 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Joint Complex
– Glukosamin, chondroitin, MSM a extrakt z pryskyřice Boswellia serrata, podpora normálního stavu kloubů, doplněk stravy
90 kapslí
93
Hodnocení 4.6/5, 93 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Lyofilizované mango
– 100 % šetrně sušené křupavé ovoce bez přidaného cukru
183
Hodnocení 4.8/5, 183 recenzí
od 99 Kč
(od 169 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Mango a pomeranč 500 g
301
Hodnocení 4.7/5, 301 recenzí
449 Kč
(89,80 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-fed Collagen Drink + Vitamin C
– svěží instantní nápoj, s grass-fed kolagenními peptidy, Vitamin C podporuje normální stav pokožky, kostí a chrupavek, doplněk stravy
Broskev 200 g
165
Hodnocení 4.8/5, 165 recenzí
279 Kč
(139,50 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-fed Collagen Drink + Vitamin C
– svěží instantní nápoj, s grass-fed kolagenními peptidy, Vitamin C podporuje normální stav pokožky, kostí a chrupavek, doplněk stravy
Pomeranč 200 g
116
Hodnocení 4.9/5, 116 recenzí
279 Kč
(139,50 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Kari 140 g
76
Hodnocení 4.6/5, 76 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Pečená cibulka 140 g
163
Hodnocení 4.5/5, 163 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Jablečné chipsy
– sušené ultra křupavé plátky, z prémiových jablek, bez smažení, bez siřičitanů
Natural 30 g
70
Hodnocení 5.0/5, 70 recenzí
35 Kč
(116,67 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread Topping
– krémová poleva s vysokým obsahem oříšků, bohatá na vlákninu a nenasycené tuky, 100% z přírodních surovin
Pistácie 270 g
121
Hodnocení 4.8/5, 121 recenzí
349 Kč
(129,26 Kč / 100 g)
Vilgain 100% Kešu máslo
– krémové ořechové máslo, sladká máslová chuť s nádechem karamelu, zdroj nenasycených tuků a rostlinných bílkovin
Jemné kešu oříšky 1 000 g
354
Hodnocení 4.9/5, 354 recenzí
389 Kč
(38,90 Kč / 100 g)
Vilgain 100% Kešu máslo
– krémové ořechové máslo, sladká máslová chuť s nádechem karamelu, zdroj nenasycených tuků a rostlinných bílkovin
Jemné kešu oříšky 500 g
354
Hodnocení 4.9/5, 354 recenzí
239 Kč
(47,80 Kč / 100 g)
Vilgain Kešu ořechy natural
– křupavý snack s nasládlou máslovou chutí, zdroj nenasycených tuků, bez soli
W320 1 000 g
311
Hodnocení 4.9/5, 311 recenzí
349 Kč
(34,90 Kč / 100 g)
Vilgain 100% Pistáciové máslo
– přirozená textura single origin pistácií z USA, bez cukru a jiných aditiv, bohatý zdroj zdraví prospěšných tuků a vlákniny
Jemné 500 g
169
Hodnocení 4.5/5, 169 recenzí
549 Kč
(109,80 Kč / 100 g)
Vilgain Mandlové máslo
– 100% krém z mandlí nezbavených slupky, bez sladidel či aromat, bohaté na nenasycené tuky a bílkoviny
Křupavé mandle 500 g
322
Hodnocení 4.7/5, 322 recenzí
219 Kč
(43,80 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Vanilkový krém 420 g
25
Hodnocení 4.6/5, 25 recenzí
249 Kč
(59,29 Kč / 100 g)
-10 %
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
3× hořká čokoláda 120 g
112
Hodnocení 4.7/5, 112 recenzí
402 Kč
Původní cena: 447 Kč
(111,67 Kč / 100 g)
-10 %
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
3× bílá čokoláda 120 g
91
Hodnocení 4.8/5, 91 recenzí
402 Kč
Původní cena: 447 Kč
(111,67 Kč / 100 g)
-10 %
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
3× mléčná čokoláda 120 g
107
Hodnocení 4.8/5, 107 recenzí
402 Kč
Původní cena: 447 Kč
(111,67 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizovaný ananas
– 100 % šetrně sušené křupavé ovoce bez přidaného cukru
50 g
42
Hodnocení 4.6/5, 42 recenzí
119 Kč
(238 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované maliny
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.