– šetrně sušené mrazem, bez přidaného cukru, super křupavé
50 g
124
Hodnocení 4.0/5, 124 recenzí
99 Kč
(198 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované broskve
– sladké křupavé plátky, šetrně sušené, bez přidaného cukru
50 g
53
Hodnocení 4.6/5, 53 recenzí
119 Kč
(238 Kč / 100 g)
Vilgain Mátový čaj
– osvěžující chuť a vůně, celé lístky máty peprné z Egypta s nádechem relaxu
30 g
150
Hodnocení 4.8/5, 150 recenzí
39 Kč
(130 Kč / 100 g)
Vilgain Chutney
– pikantní s příjemnou sladkostí, ruční česká výroba v malých šaržích
Cibulové s medem 200 g
148
Hodnocení 4.7/5, 148 recenzí
179 Kč
(89,50 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované dračí ovoce
– šetrně sušené mrazem, bez přidaného cukru, super křupavé
100 g
124
Hodnocení 4.0/5, 124 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované borůvky
– bohatá chuť a vůně, šetrně sušené mrazem, vysoký obsah vlákniny
100 g
98
Hodnocení 4.8/5, 98 recenzí
219 Kč
(219 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované borůvky
– bohatá chuť a vůně, šetrně sušené mrazem, vysoký obsah vlákniny
50 g
98
Hodnocení 4.8/5, 98 recenzí
129 Kč
(258 Kč / 100 g)
Vilgain Quinoa krekry BIO
– pečený křupavý snack, bez rafinovaných olejů, bohatý zdroj vlákniny
Sezam 100 g
226
Hodnocení 4.5/5, 226 recenzí
45 Kč
(45 Kč / 100 g)
Vilgain Para ořechy
– nasládlé, lehce hořké oříšky, odrůda s druhou největší velikostí jader, zdroj nenasycených tuků
250 g
96
Hodnocení 4.9/5, 96 recenzí
229 Kč
(91,60 Kč / 100 g)
Vilgain Rice Chocoballs BIO
– super křupavé kuličky, čisté složení bez nesmyslů, pořádná vrstva řemeslné bean-to-bar čokolády
Mléčná čokoláda 50 g
264
Hodnocení 4.7/5, 264 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Rice Chocoballs BIO
– super křupavé kuličky, čisté složení bez nesmyslů, pořádná vrstva řemeslné bean-to-bar čokolády
Hořká čokoláda 50 g
191
Hodnocení 4.6/5, 191 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Maliny v čokoládě
– mrazem sušené ovoce zalité čokoládou, vysoký obsah kakaa, bez leštících látek
Hořká čokoláda 150 g
77
Hodnocení 4.8/5, 77 recenzí
199 Kč
(132,67 Kč / 100 g)
Vilgain Lískové ořechy v čokoládě
– ručně sbírané ořechy zalité vrstvou čokolády, bez leštících látek, vyráběno v malých šaržích pro maximální čerstvost
Hořká čokoláda 250 g
50
Hodnocení 4.9/5, 50 recenzí
289 Kč
(115,60 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Mléčná čokoláda 120 g
107
Hodnocení 4.8/5, 107 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizovaný banán
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
50 g
189
Hodnocení 4.6/5, 189 recenzí
69 Kč
(138 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
50 g
883
Hodnocení 4.9/5, 883 recenzí
119 Kč
(238 Kč / 100 g)
Vilgain Pomazánka ze sušených rajčat
– prémiová pomazánka ze sušených rajčat a extra panenského olivového oleje, doplněná o exotické kapary, jemně kořeněná pro maximální chuť, bez konzervantů
170 g
57
Hodnocení 4.7/5, 57 recenzí
125 Kč
(73,53 Kč / 100 g)
Vilgain Dip z pečených červených paprik
– paprikový dip s extra panenským olivovým olejem, doplněný o slunečnicová semínka a čerstvý česnek pro maximální chuť, jemně kořeněný, bez konzervantů
170 g
45
Hodnocení 4.6/5, 45 recenzí
159 Kč
(93,53 Kč / 100 g)
Vilgain Fruit Moons
– křupavé kešu oříšky obalené v ovocném prášku, zdroj nenasycených tuků, bez přidaného cukru, soli a konzervantů
Mango 100 g
39
Hodnocení 4.6/5, 39 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Fruit Moons
– křupavé kešu oříšky obalené v ovocném prášku, zdroj nenasycených tuků, bez přidaného cukru, soli a konzervantů
Borůvka 100 g
19
Hodnocení 3.9/5, 19 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizovaný ananas
– 100 % šetrně sušené křupavé ovoce bez přidaného cukru
100 g
42
Hodnocení 4.6/5, 42 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované broskve
– sladké křupavé plátky, šetrně sušené, bez přidaného cukru
100 g
53
Hodnocení 4.6/5, 53 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Vegan Omega-3
– nenasycené EPA a DHA kyseliny z mořských řas, s vitaminy D3 a K2, rychle vstřebatelná tekutá forma, doplněk stravy
90 ml
28
Hodnocení 4.3/5, 28 recenzí
729 Kč
(810 Kč / 100 ml)
Vilgain Čaj na uklidnění
– přírodní směs 6 bylinek, uvolňuje tělo i mysl, podporuje trávení a duševní pohodu
50 g
103
Hodnocení 4.9/5, 103 recenzí
85 Kč
(170 Kč / 100 g)
Vilgain Ibiškový čaj
– sušené květy egyptského ibišku, výrazná chuť i barva
60 g
144
Hodnocení 4.8/5, 144 recenzí
69 Kč
(115 Kč / 100 g)
Vilgain Rooibos čaj BIO
– jemně nasládlá chuť, přirozeně bez kofeinu
80 g
77
Hodnocení 4.8/5, 77 recenzí
89 Kč
(111,25 Kč / 100 g)
Vilgain Čaj na imunitu
– sypaný čaj se směsí 6 pečlivě vybraných bylin, které přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu
50 g
43
Hodnocení 4.9/5, 43 recenzí
85 Kč
(170 Kč / 100 g)
Vilgain Fruit Moons
– křupavé kešu oříšky obalené v ovocném prášku, zdroj nenasycených tuků, bez přidaného cukru, soli a konzervantů
Jahoda 100 g
30
Hodnocení 4.9/5, 30 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizovaný kokos
– mrazem sušené kousky kokosu, sladké a křupavé, přirozený zdroj rostlinných tuků
50 g
67
Hodnocení 4.8/5, 67 recenzí
99 Kč
(198 Kč / 100 g)
Vilgain Mandle v čokoládě
– čerstvé a super křupavé ořechy, pořádná vrstva čokolády, bez leštících látek
Mléčná čokoláda ve skořicovém prášku 250 g
33
Hodnocení 4.8/5, 33 recenzí
219 Kč
(87,60 Kč / 100 g)
Vilgain Mandle v čokoládě
– čerstvé a super křupavé ořechy, pořádná vrstva čokolády, bez leštících látek
Bílá čokoláda v malinovém prášku 250 g
44
Hodnocení 4.8/5, 44 recenzí
219 Kč
(87,60 Kč / 100 g)
Vilgain Banány v čokoládě
– měkké kousky sušených banánů zalité v 65% tmavé čokoládě, šetrně sušené za nízkých teplot, bez leštících látek
Hořká čokoláda 250 g
75
Hodnocení 4.7/5, 75 recenzí
169 Kč
(67,60 Kč / 100 g)
Vilgain 100% Pistáciové máslo
– přirozená textura single origin pistácií z USA, bez cukru a jiných aditiv, bohatý zdroj zdraví prospěšných tuků a vlákniny
Křupavé 500 g
34
Hodnocení 4.8/5, 34 recenzí
549 Kč
(109,80 Kč / 100 g)
Vilgain Mandlové máslo
– 100% krém z mandlí nezbavených slupky, bez sladidel či aromat, bohaté na nenasycené tuky a bílkoviny
Jemné mandle 1 000 g
203
Hodnocení 4.6/5, 203 recenzí
399 Kč
(39,90 Kč / 100 g)
Vilgain Mandlové máslo
– 100% krém z mandlí nezbavených slupky, bez sladidel či aromat, bohaté na nenasycené tuky a bílkoviny
Křupavé mandle 1 000 g
322
Hodnocení 4.7/5, 322 recenzí
399 Kč
(39,90 Kč / 100 g)
Vilgain Mandlové máslo
– 100% krém z mandlí nezbavených slupky, bez sladidel či aromat, bohaté na nenasycené tuky a bílkoviny
Jemné mandle 500 g
203
Hodnocení 4.6/5, 203 recenzí
219 Kč
(43,80 Kč / 100 g)
Vilgain Horká čokoláda BIO
– bean-to-bar výběrové boby z Ugandy pro bohatou kakaovou chuť a sametově jemnou konzistenci
100% tmavá čokoláda 200 g
9
Hodnocení 4.7/5, 9 recenzí
399 Kč
(199,50 Kč / 100 g)
Vilgain Horká čokoláda BIO
– bean-to-bar výběrové boby z Ugandy pro bohatou kakaovou chuť a sametově jemnou konzistenci
54% mléčná čokoláda 200 g
57
Hodnocení 4.4/5, 57 recenzí
329 Kč
(164,50 Kč / 100 g)
Vilgain Lipozomální Vitamin D3
– vitamin D3 v lipozomální formě pro ochranu účinné látky při průchodu trávicím traktem, ve veganských kapslích
90 kapslí
12
Hodnocení 4.7/5, 12 recenzí
399 Kč
(4,43 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Krilový olej
– značková fosfolipidová forma omega-3 Superba2, doplněk stravy
60 kapslí
57
Hodnocení 4.8/5, 57 recenzí
599 Kč
(9,98 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Arašídové máslo a čokoláda 420 g
12
Hodnocení 4.4/5, 12 recenzí
249 Kč
(59,29 Kč / 100 g)
-12 %
Akce týdne
Vilgain Nut Butter Topping
– krémový topping, jednoduché dávkování, bez přidaného cukru nebo syntetických aditiv
Pistácie 250 g
1
Hodnocení 5.0/5, 1 recenze
342 Kč
Původní cena: 389 Kč
(136,80 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Topping
– krémový topping, jednoduché dávkování, bez přidaného cukru nebo syntetických aditiv
Lískové ořechy 250 g
4
Hodnocení 4.8/5, 4 recenze
289 Kč
(115,60 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Topping
– krémový topping, jednoduché dávkování, bez přidaného cukru nebo syntetických aditiv
Mandle 250 g
4
Hodnocení 4.8/5, 4 recenze
219 Kč
(87,60 Kč / 100 g)
Novinka
Vilgain Kešu karamelizované
– sladká křupavá pochoutka z čerstvých kešu
Med 500 g
122
Hodnocení 4.9/5, 122 recenzí
399 Kč
(79,80 Kč / 100 g)
Vilgain Kešu ořechy natural
– křupavý snack s nasládlou máslovou chutí, zdroj nenasycených tuků, bez soli
W320 500 g
311
Hodnocení 4.9/5, 311 recenzí
199 Kč
(39,80 Kč / 100 g)
-10 %
Vilgain Ibiškový čaj
– sušené květy egyptského ibišku, výrazná chuť i barva
3× 60 g
144
Hodnocení 4.8/5, 144 recenzí
186 Kč
Původní cena: 207 Kč
(103,33 Kč / 100 g)
Dočasně vyprodáno
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 180 kapslí
852
Hodnocení 4.9/5, 852 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Nut Spread Topping
– krémová poleva s vysokým obsahem oříšků, bohatá na vlákninu a nenasycené tuky, 100% z přírodních surovin
Skořicová máslová sušenka 260 g
287
Hodnocení 4.8/5, 287 recenzí
Dočasně vyprodáno
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Kolagenní peptidy
– 100% čistý hydrolyzovaný kolagen, z grass-fed krav z Jižní Ameriky, bez plnidel, doplněk stravy
300 g (dóza)
241
Hodnocení 4.8/5, 241 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Omega-3
– přirozená forma triglyceridů, vysoká oxidační stabilita, bohaté na EPA a DHA nenasycené kyseliny, doplněk stravy
25 mm 180 kapslí
1044
Hodnocení 4.9/5, 1044 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Quinoa krekry BIO
– pečený křupavý snack, bez rafinovaných olejů, bohatý zdroj vlákniny
Rajče s bazalkou 100 g
353
Hodnocení 3.8/5, 353 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Nut Spread Topping
– krémová poleva s vysokým obsahem oříšků, bohatá na vlákninu a nenasycené tuky, 100% z přírodních surovin
Lískové ořechy s čokoládou 270 g
37
Hodnocení 4.6/5, 37 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Omega-3
– přirozená forma triglyceridů, vysoká oxidační stabilita, bohaté na EPA a DHA nenasycené kyseliny, doplněk stravy
25 mm 60 kapslí
1044
Hodnocení 4.9/5, 1044 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Jahoda 200 g
398
Hodnocení 4.5/5, 398 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Borůvka 200 g
362
Hodnocení 4.5/5, 362 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Třešeň 200 g
103
Hodnocení 4.6/5, 103 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Červený rybíz 200 g
76
Hodnocení 4.4/5, 76 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Mango s ananasem a malinami 200 g
172
Hodnocení 4.5/5, 172 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Brain Booster
– ginkgo biloba podporuje kognitivní funkce, panax ginseng podporuje bdělost a paměť, gotu podporuje duševní zdraví, doplněk stravy
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.