Lenka položila otázku
26. 5.

ID: Q960e84178a852d0d

Dobrý den proč nemohu zaplatit dobírkou když ji tam máte v nabidce

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s nefunkční dobírkou. Měla by standardně fungovat. Nefunguje pouze u některých výdejních boxů, které jsou bez terminálu. Děkujeme za pochopení.