Milan položil otázku
před 12 dny
ID: Qabcb5a2bbc95c7e6
Objednávka z 09.06. pořád ve stavu "Čeká na zabalení". Termín doručení měl být 11.06. a už se prodloužil až na 18.06. Očividně je tady více lidí s tímto problémem a Vám je to očividně jedno, když nejste schopni ani zareagovat. Hodně jste zklamali.
Michaela
odpověděla
odpověděla
včera
ID: A8b710163ea7c38ca
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly z důvodu přesouvání skladu. Věříme, že je nyní již vše v pořádku. Kdyby tomu tak nebylo, kontaktujte nás prosím přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci vyřešíme.
Předem moc děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.