Poradna

👋
Ahoj, rádi bychom ti představili naši novou sekci "Poradna", kde se můžeš zeptat na cokoliv co tě zajímá, od stravy, cvičení až po samotný nákup a jednotlivé produkty. Na tvůj dotaz mohou odpovídat pouze moderátoři, ale ty můžeš reagovat na jejich odpovědi v případě, že budeš potřebovat upřesnit svůj dotaz :)
Máš vlastní otázku? Zeptej se...
Sekce
  • Výživa  (1236)
  • Zdraví  (1046)
  • Cvičení  (350)
  • Hubnutí  (188)
  • Nabírání svalů  (144)
Otázky
  • Zodpovězené  (1181)
  • Nezodpovězené  (4)

Otázky a odpovědi

Malinko zklamání toho že mi to řekne že v pondělí 15.6 to bude u mě a dneska v neděli 14.6 mi nepsalo až ve čtvrtek 18.6. Teď nevím jestli to ovlivníte nebo ne. Problém je ten že já s tím počítal že to bude v pondělí.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly z důvodu přesouvání skladu. Věříme, že je nyní již vše v pořádku. Kdyby tomu tak nebylo, kontaktujte nás prosím přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci vyřešíme. 

Předem moc…

Dobrý den, proč už nejsou v nabídce proteinové chipsy popcrop? 😞

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Postupně odstraňujeme dodavatelské výrobky a nahrazujeme je těmi vlastními. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

Dobrý den, dá se u vás platit za potraviny stravenkovou kartou Edenred ?

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel, přijímáme pouze Benefit Plus. Děkujeme za pochopení.

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, kde je objednané a zaplacené zboží? Zboží bylo v rezervaci! Objednávka proběhla ve středu 17.6. za 3.500,-! Stále posouváte termín a nikdo ani reaguje! Navíc dvě položky již nejsou v prodeji? Děláte si srandu?

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za Vaši negativní zkušenost. Bohužel, opoždění objednávek, technické problémy a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu. 

Na Váš email odepíšeme a celou situaci vyřešíme co nejdříve to bude možné. Nebojte, Vaše objednávka Vám bude…

Na mobilním čísle jste nedostupní. Nereagujete na mail. Podpora k zákazníkům velká-špatná. Nelíbí se mi to. Člověk si na nákup odloží, nemalé, peníze, ze dvou měsíců mateřské, a ještě naletí? Hlavně že reklama... Řešte to!!!

Dobrý den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly. Bohužel, opoždění objednávek, technické problémy a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu. 

Na Váš email odepíšeme a celou situaci vyřešíme co nejdříve to bude…

Dobrý den dnes jsem obdržela colostrum a je v návodu na užívání že se bere 1 odměrka-6g.Žádná odměrka tam není.A kolikrát za den 6g se bere?Janča

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a omlouváme se za chybějící odměrku. Je možné, že je zasypaná ve spodní části pixly. 6 g užívejte 1x denně rozmíchané s 200 ml vody.

Dobrý den, proteinová tyčinka trouble double brownies už nebude v nabídce?? Děkuji!

Dobrý den, pokud máte na mysli tuto https://aktin.cz/vilgain‑double‑trouble‑protein‑bar/dvojita‑cokolada‑s‑kremem‑55‑g‑45686, tak zřejmě byla pouze chvíli nedostupná, ale nyní je opět online na eshopu. Děkujeme za pochopení.

Ahoj, týdenní akce jsou stejné na e-shopu i v kamenných prodejnách?

Dobrý den, ano, týdenní akce platí i na všech našich prodejnách.

Mohu k existující objednávce něco "přihodit"?

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Bohužel, k již vytvořené a zaplacené objednávce nic přidat nelze. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

Bylo by vhodné řešit opožděné zásilky. Absolutní zklamání v dodací lhůtě - pořád se jen posouvá termín a nikdo nereaguje na e-mail.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za Vaši negativní zkušenost. Bohužel, opoždění objednávek, technické problémy a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu. Na Váš email odepíšeme a celou situaci vyřešíme co nejdříve to bude možné. Velmi se za to omlouváme. Děkujeme za…

1
Neplánujete se více zaměřit na non-toxic kosmetiku? Velice mi vyhovují krémy na obličej od Vaši značky a kdyby přišlo i nějaké SPFko na obličej nebo třeba olejíčky na nehty.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a dotaz. Ano, v kosmetice plánujeme pár novinek, jaké konkrétně si však zatím necháme pro sebe. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

1
Dobrý den, objednávka vytvořena v úterý 09.06. Datum doručení se neustále prodlužuje. Mělo být doručeno dnes, datum se změnil na pondělí 15.06. a nyní až na středu 17.06. Stav objednávky je od úterý "Zásilka čeká na zabalení". Kde je problém? Děkuji.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou Vazbu a zároveň se moc omlouváme za velké zpoždění Vaší objednávky z důvodu přesunu skladu. Věříme, že nyní již máte objednávku v pořádku u sebe. Kdyby tomu tak nebylo, kontaktujte nás prosím přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci vyřešíme. 

Předem moc děkujeme za pochopení a přejeme krásný…

Dobrý den, je možné vystavit poukaz na částku 1500?

Dobrý den, bohužel ne. Pro tuto částku je potřeba zakoupit 1x 1000,- a 1x 500,- nebo 3x 500,-. Děkujeme za pochopení.

Ahoj jaká trvanlivost je u baleného žitného a ovesného chleba? U toastu je to tuším 2 měsíce, ptám se proto, jestli má cenu si kupovat pack tří kusů.

Dobrý den, veškeré data trvanlivosti uvádíme přímo u každého produktu. U žitného chleba je to nyní 28. 10. 2026 a ovesného 08. 10. 2026. 

Týdenní čekání na zásilku. Žádná omluva, žádné info, žádné vysvětlení, komunikace nula. Když jsem balíček rozbalila, zjistila jsem, že velká část produktů chybí. Snažím se někoho kontaktovat, marně. Hlavně že marketing a prachy jedou, o to přeci jde.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a zároveň se moc omlouváme za veškeré komplikace, které se u objednávky vyskytly. Všechny tyto problémy vycházely z přesunu skladu, s čímž se pojily i technické problémy, které jsme nečekali. Na všechny Vaše emaily odpovídáme, vše urgentně řešíme, bohužel se nakupilo více stížností a tím pádem může odpověď trvat trochu…

Dobrý den, čekám na objednávku už od 9.6. a termín doručení se mi neustále posouvá. Může mi někdo říct, proč? Objednávka číslo 6444021. Přece když něco chybí, tak se zákazníkem komunikuju..nebo ne? Děkuji.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly z důvodu přesouvání skladu. Dle trasování byl balíček doručen hned následující den. Pokud by byly jakékoli komplikace, kontaktujte nás přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci urychleně vyřešíme. 

Předem moc…

Proč neodpovídáte na maily ohledně poškozených objednávek???!!!

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na všechny emaily odpovídáme, bohužel nyní kvůli technickým problémům se stížností nakupilo více a tím pádem může odpověď trvat trochu déle, za což se moc omlouváme. Pokud byste potřeboval ještě jakkoli pomoct, kontaktujte nás prosím emailem, kde se Vám budeme co nejdříve věnovat.Děkujeme za pochopení a přejeme…

Dívám se zpětně a odpovídáte jen na dotazy ohledně stravování, rady, atd.. ale ani na jeden dotaz ohledně zpožděné dodávky, absolutně bez reakce! jaký to má důvod? To si tedy vytváříte super reklamu.

Dobrý den, moc se omlouváme za naši špatnou komunikaci, velice nás Vaše špatná zkušenost mrzí. Bohužel, velká zpoždění objednávek a technické problémy vznikly přesunem skladu a s tím spojenými technickými problémy, které jsme nečekali, za což se moc omlouváme.Pokud na objednávku stále čekáte, nebo se vyskytli jakékoli jiné potíže, kontaktujte nás prosím přímo…

Dobrý den,5.6.jsem si udělala objednávku a zaplatila 517kc.Nepřišlo mi potvrzení o objednávce .A vůbec nic na email a telefon.diky za odpověď

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly z důvodu přesouvání skladu. Věříme, že je nyní již vše v pořádku. Kdyby tomu tak nebylo, kontaktujte nás prosím přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci vyřešíme. Předem moc děkujeme za…