Michaela
Michaela položila otázku
před 9 dny

ID: Q9148fc1b08fcfc74

Týdenní čekání na zásilku. Žádná omluva, žádné info, žádné vysvětlení, komunikace nula. Když jsem balíček rozbalila, zjistila jsem, že velká část produktů chybí. Snažím se někoho kontaktovat, marně. Hlavně že marketing a prachy jedou, o to přeci jde.

7

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a zároveň se moc omlouváme za veškeré komplikace, které se u objednávky vyskytly. Všechny tyto problémy vycházely z přesunu skladu, s čímž se pojily i technické problémy, které jsme nečekali. Na všechny Vaše emaily odpovídáme, vše urgentně řešíme, bohužel se nakupilo více stížností a tím pádem může odpověď trvat trochu déle. Děkujeme za pochopení a trpělivost a přejeme krásný den.