Robin Vesely

Robin Vesely

Můžete mě znát z instagramu a podcastu Tělo & Duše. Zabývám se přirozenym pohybem, stravou, otužováním a zejména duševním zdravím. Rád testuju kvalitní doplňky stravy.

Reese’s who?! Rozhodně nejlepší sladký produkt od Vilgain.

To mě katapultovalo chutěma zpět na pouť. Top

Další naprostá stálice z kategorie "Nestíhám". Zachránce, pokud potřebuju rychlý oběd ať už doma, tak na cesty. Největším benefitem je samozřejmě jasný původ a čistota složení.

Můj nejoblíbenější Vilgain produkt. Vždy je super mít ho ve špajzce. Dělám do něj vejce, maso a občas ho použiju jako přílohu k hummusu, či k pomazánkám.

Super konzistence a baví mě velký kusy arašídů. Za čokopecičky palec nahoru.

Tenhle protein reprezentuje přesně to, jak působí. Čistota, funkčnost a příjemná chuť. Nenajdete tam nesmyslný suroviny navíc. Ten jeden protein, který se vždy vyplatí mít doma.

Skvělý na cesty nebo jen tak k filmu. Ne jednou mi to zahnalo hlad, když jsem byl někde na túře. Navíc skvěle chutná.

Tahle tyčinka je nebe. Pokud máte jednou za čas chuť na proteinový snack, určitě vás nezklame. Navíc je složena z kvalitních surovin.

Skvělý doplněk pro intenzivnější dny a tréninky. Elektrolyty v přírodní formě z jezera Salt Lake. Voda pak navíc skvělě chutná. Viridian nikdy nezklame.

V dnešním nedostatku Omega 3 mastných kyselin ve stravě je pro mě doplňování rybího tuku jedna z nejdůležitějších součástí suplementace.

Pro mě produkt #1. Na trhu neni lepšího multivitamínu/multiminerálu. Vše v bioaktivních a chelátových formách. Reflex je obecně jedna z mých oblíbených značek.

Každej občas potřebuje vypnout. Tohle je můj způsob relaxace. Horká vana naložená epsomskou solí, která mi pomáhá uvolnit napětí ať už po těle, tak na duši.