Vilgain Mandlové máslo blanšírované - recenze

Napsat recenzi
4,9
104 hodnocení

Hladké, bezva do tvarohu, kaší.

Má skvělou chuť

Perfektně jemná struktura🤤

Top, doporučuji všemi deseti 🙌

Velice zajímavá chuť.

Krémové, chutné máslo, jí celá rodina

Velmi dobré mandlové máslo. Trochu mi vadí řidší konzistence, ale jinak super.

Chutná super krémová. Ideální pro každého, kdo hledá přírodní a lahodné mandlové máslo.

Jsem člověk, co opravdu nesnáší mandle. Ale tohle máslo? Wow..totální mňamka

Výborné jemné mandlové máslo, řidší konzistence..

Zobrazit všech 19 recenzí