Řazení

Top jídla, kterými můžete podpořit imunitu a zlepšit trávení

Tereza Havlínová
Tereza Havlínová před 18 hodinami

V souvislosti s aktuální situací ohledně koronaviru ze všech stran slyšíme, že bychom měli chránit svoji imunitu. Ale co to vlastně znamená? A co tedy pro svoji imunitu můžeme udělat?

7 sportovních filmů, které tě zvednou ze židle!

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 2 dny
5

Těchto 7 filmů vám ukáže, že nic není nemožné a člověk musí jen chtít a hlavně musí chtění proměnit v činy! Nabijte se pořádnou dávkou motivace, díky které budete mít chuť uběhnout maratón v rekordním čase.

Změna času a zdravotní rizika. Víte, co vám hrozí?

Tomáš Novotný
Tomáš Novotný před 2 dny
1

Každoroční změny času – na jaře hodinu berou, na podzim dávají. Mohou nás takové posuny času ovlivnit i po zdravotní stránce?

Konec výmluvám! S tímto HIIT tréninkem vytvarujete sexy postavu i doma

Aktin Redakce
Aktin Redakce před 3 dny
3

Znáte vysoce intenzivní intervalový trénink HIIT? Pokud ne, račte se seznámit – po tomhle cvičení s Míšou Mrázkovou další den zjistíte, že vás bolí svaly, o kterých jste předtím ani nevěděli.

Návrat k běžnému životu, nebo střídání karantén? 3 scénáře, jak se může pandemie koronaviru vyvíjet

Petr Loskot
Petr Loskot před 4 dny

Podle aktuálního vývoje počtu nemocných je prakticky jisté, že pandemie COVID-19 jen tak nevymizí. Každého z nás určitě zajímá, kam se bude současná situace ubírat dále v horizontu týdnů a měsíců, případně let. Představujeme 3 možné scénáře.

Proč nikdy nebudu vypadat jako profesionální modelky a modelové z Instagramu?

Adéla Nejedlá
Adéla Nejedlá před 4 dny
3

Ve světě internetu se může zdát vše bez jediné chybičky. Denně projíždíme feedy našich oblíbenců a rozplýváme se nad jejich dokonalostí. Je tomu ale skutečně tak, jak nám ukazují skvěle nasvícené fotografie?

Vitaminy a minerály jako doplňky stravy: Na co si dát pozor?

Petr Loskot
Petr Loskot před 6 dny

Vybrat kvalitní multivitamin a multiminerál dá pořádně zabrat! Kdo by ze suplementace multivitaminy mohl těžit a jaké skupiny obyvatelstva jsou v ohrožení důležitých vitaminů nebo minerálních látek?

5 chyb, kterými zabíjíte zdravou snídani. Neděláte nějakou z nich?

Tereza Havlínová
Tereza Havlínová před 6 dny
1

Způsobů, jak zkazit zdravé jídlo, existuje spoustu. Neničíte si náhodou svou pečlivě připravenou a zdravou snídani některou z těchto chyb?

Aktin Vegan Protein Bar
Aktin Whey Protein

Produktivní home office: 10 tipů, jak stíhat vše, i když pracujete z domu

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 6 dny

Někdo je na home office zvyklí, jiný si na něj kvůli aktuální situaci možná teprve musí zvykat. Jak být při práci z domu produktivní a neztrácet čas zbytečnostmi?

10 motivačních filmů, které tě donutí vstát z gauče

Tereza Koukalová
Tereza Koukalová před 7 dny
2

Každé roční období znamená možnost začít znovu a lépe. Pro začátek je důležitá motivace a tu vám přinášíme právě teď skrze našich 10 filmových tipů, které vás tak nakopnou, že si hned zítra zajdete do posilovny.

10 nejčastějších mýtů o koronaviru. Věříš jim i ty?

Petr Loskot
Petr Loskot před 7 dny

Onemocnění COVID-19 bude pravděpodobně ještě dlouho hlavním tématem sdělovacích prostředků. V souvislosti s tím se šíří i mnoho polopravd a mýtů. Pojďme si je uvést na pravou míru.

Nedostatek spánku: Zvyšuje stres, chuť k jídlu a zpomaluje svalový růst

Zuzana Gáliková
Zuzana Gáliková před 8 dny
1

Všichni chceme být produktivní, ale den je nám krátký. Jako nejlepší řešení se zdá obětovat pár hodin spánku. Je to ale dobrý nápad? Co když si naopak škodíme? Přečtěte si, jak může deficit spánku působit na naše zdraví, stravování nebo hubnutí!

Výbušnost, dynamika, ztráta tuku! Objevte kouzlo zapomenutého švihadla

David Chmátal
David Chmátal před 8 dny
1

Švihadlo – dětská hra využívaná předními atlety a filmovými hvězdami. Objevte jedno z nejkomplexnějších cvičení znovu! Můžete jej provádět naprosto kdekoliv.

Společně, ale každý sám. Jak můžeme porazit koronavirus?

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 10 dny

Těžko si někdo z nás začátkem roku při čtení zpráv o masovém šíření koronaviru představil, že takové hrozbě budeme čelit i v Česku. O dva měsíce později tu máme nezbytná opatření, díky kterým pandemii porazíme. Co proto my všichni můžeme udělat?

10 tipů na domácí cvičení pro ženy podle YouTube, zn. bez náčiní

Markéta Tesařová
Markéta Tesařová před 10 dny
5

S vizí nového těla nemusíte jen do fitka. Pořádný trénink si můžete dát také z pohodlí vašeho domova. Bude vám k tomu stačit jen cvičební podložka a youtube. Výmluvy jako "nemám čas, je to drahé" hoďte za hlavu! V 10 tipech na domácí cvičení si jistě najdete to své.

Kreatin není jen na svaly a sílu. Může nám pomoci i s depresemi

Tomáš Novotný
Tomáš Novotný před 11 dny

Kreatin patří mezi nejpoužívanější a nejdiskutovanější suplementy, na které můžeme ve sportovním světě narazit. Oblíbený je pro své účinky na zvýšení maximální síly, krátkých intenzivních výkonů a pro podporu výkonu v kolektivních sportech. Může nám ale pomoci i s depresemi?

Aktin Protein Bar
Vitaminy, minerály a antioxidanty

Zdroje tvrzení uvedených na tomto banneru naleznete v popisku u daného produktu.

Jak se zbavit všech škodlivých látek na ovoci a zelenině?

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 11 dny

Na ovoci a zelenině, které jsou běžně k dostání, zůstávají zbytky pesticidů. I když jsou tato množství stopová, je dobré jejich příjem co nejvíce omezit. Stačí ovoce a zeleninu pouze omýt, nebo existují efektivnější postupy?

Dostaňte se do formy: Trénink a strava podle hvězdné trenérky Jillian Michaels

Markéta Tesařová
Markéta Tesařová před 11 dny
6

Jillian Michaels a její cvičební programy se zaměřením na zpevnění postavy a redukci tukové tkáně se jíž dávněji dostaly do povědomí žen, které si přejí cvičit doma. Jaké jsou její nejznámější cvičební programy a jak bychom měli jíst pro viditelné výsledky?

10 tipů, jak se doma zabavit a nečumět jen na Netflix

Agáta Szturcová
Agáta Szturcová před 12 dny

Na takovouhle situaci jsme nikdo nebyli ready. Vůbec. Pokud ale nechceš dostat od provozovatele Netflixu ban za nadměrné užívání (určitě to existuje!), měl/a by ses mrknout na těchhle pár tipů, které ti tohle zvláštní období zpříjemní a přidá mu trochu hodnoty.

Braňte se koronaviru: Jak si správně mýt ruce a používat roušku

Aktin Redakce
Aktin Redakce před 13 dny

Nutnost dodržovat hygienu se v období pandemie virového onemocnění ještě stupňuje. Problém je, že až 95 % lidí si umývá ruce špatně. Patříte mezi ně? A víte, jak správně nosit roušku?

Je bezpečné objednat si domů jídlo nebo potraviny během pandemie koronaviru?

Petr Loskot
Petr Loskot před 13 dny

Při pohledu na čekací doby pro rozvoz potravin a hotových jídel poskytovaný některými prodejci potravin či restauracemi je jasné, že je tato služba v současné situaci využívána více než kdy dříve. Jak rizikový je ale z pohledu onemocnění COVID-19 rozvoz potravin nebo hotových jídel ve srovnání s osobním nákupem v obchodu?

Tučné mořské ryby, omega 3 mastné kyseliny a vitamin D pomáhají v prevenci i léčbě onemocnění koronavirem

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 14 dny
4

Drtivá většina populace přijímá nedostatečné množství omega 3 mastných kyseliny i vitaminu D. To se projevuje na mnoha úrovních zdraví organismu. Můžeme zvýšeným příjmem podpořit naši imunitu a zvýšit šanci na zotavení se z nákazy koronavirem?

7 tipů, jak na posílení imunity nejen při epidemii koronaviru

Jakub Kalus
Jakub Kalus před 14 dny

Imunita je něco, co si do určité míry můžeme koupit, a to například suplementací, kvalitními potravinami a podobně. Jak můžeme v těchto těžších časech imunitu podpořit?

Jaký lék je vhodné použít jako součást léčby při onemocnění koronavirem?

Petr Loskot
Petr Loskot před 15 dny
2

Francouzský ministr zdravotnictví Olivier Veran v sobotu 14. března na svém Twitteru uvedl, že užívání známého léku ibuprofen může zhoršit celkový průběh onemocnění koronavirem, takže bychom měli raději volit paracetamol. Co je na tom pravdy a jakou účinnou látku při zmírňování příznaků tohoto onemocnění zvolit?

Aktin Vegan Protein Bar
Aktin Whey Protein