– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Natural 140 g
284
Hodnocení 4.6/5, 284 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Uzená paprika 140 g
215
Hodnocení 4.5/5, 215 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Kari 140 g
76
Hodnocení 4.6/5, 76 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Pečená cibulka 140 g
163
Hodnocení 4.5/5, 163 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Pomazánka ze sušených rajčat
– prémiová pomazánka ze sušených rajčat a extra panenského olivového oleje, doplněná o exotické kapary, jemně kořeněná pro maximální chuť, bez konzervantů
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.