Vilgain Kakao nepražené – flavonoidy, antioxidanty a bohatá čokoládová chuť

Vilgain Kakao nepražené – flavonoidy, antioxidanty a bohatá čokoládová chuť
Vilgain Kakao nepražené - prášek z jedinečných kakaových bobů odrůdy Criollo
Vilgain Kakao je kakaový prášek z nepražených kakaových bobů odrůdy Criollo pocházejících primárně z kontrolovaného ekologického zemědělství v Peru nebo Ghaně.
Ušlechtilá a ceněná odrůda
Rostliny kakaovníku Criollo jsou velmi citlivé na podmínky pěstování a proto tvoří pouze jedno procento celosvětové sklizně. Chuťově jsou však nejjemnější a nejvíce aromatické ze všech odrůd. Vynikají sametově jemnou chutí s pestrými ovocnými a kořeněnými chuťovými tóny bez kyselosti a trpkosti.
Nepražené a nealkalizované boby
Kakaové boby se zpracovávají fermentací a následně melou a zahřívají až vzniká výsledný jemný kakaový prášek. Právě tento proces zpracování v produktu zachovává široké spektrum minerálních látek a vitaminů. Kakao navíc není alkalizováno, takže dochází k zachování antioxidantů a polyfenolů.
Vilgain Kakao nepražené v bodech:
- nepražené kakaové boby
- z odrůdy Criollo
- sametově jemná a bohatá chuť
- nejsou kyselé a trpké
- nealkalizované
- s vysokým obsahem vlákniny