12
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chci se jen zeptat, nesedí mi složení zde na stránkách a přímo na etiketě. Stránky: magnesium 150mg, b12 2.5ug, etiketa: magnesium 300mg, b12 4ug. Stránky a etiketa udávají hodnotu “pro 2 kapsle”, tak mě jen zajímá kde je pravda. Předem díky.
Dobrý den, kdy lze očekávat tento produkt znovu skladem? Děkuji.
Dobrý den, je multivitamín vhodný pro 15leté dítě? Případně 2, nebo jen 1 kapsle denně?
Dobrý den chci se zeptat na nutriční hodnoty na tento multivitamín jestli teda dobře chápu že 2 kapsle mají 1,5mg vitamínů B6 ? Takže to znamená že 1 kapsle má 0.75 ? Zatím Děkuji
Dobrý den, tablety neobsahují např hod nebo železo. Z jakého důvodu obsahují takový počet minerálů a vitamínů? Děkuji.
Dobrý den, mohu brát dvě tabletky najednou, nebo rozdělovat např. ráno a večer? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli můžu dlouhodobě skladovat produkt v pokojové teplotě tedy nad 20°C..? Děkuji za odpověď.
Ahoj, dávám si vitamíny na týden vždy do týdenního dávkovače a po týdnu (když jsem si brala víkendové dávky), tak byla náplň tabletky multivitaminu sem tam zčernalá. Jakoby tmavé až černé tečky. Když jsem se koukla na datum expirace, stále zabývaly dva měsíce. Měsíc před expirací začínaly být tečky i v tabletkách v originálním balení. Mohla bych se zeptat, co to může způsobit a zda je bezpečné tabletku i tak užít? Díky!
Dobrý den, vitaminy mají extrémně silný odér, cítím je i pokud jen otevřu zásuvku, v které jsou uloženy v zavřené krabičce. Je to normální, nemohou být zkažené?
Dobrý den, obsahuje tento produkt nějaké protispékavé látky? A je vhodný k doplnění vitamínů pro mě jako nesportovce, který zároveň nemá dostatečný příjem vyvážené stravy?