Vilgain Olivový olej extra panenský BIO

8
zodpovězených dotazů
Dobrý den, velmi mě zaujal váš produkt, ale rád bych se zeptal na pár otázek. -Jaké je datum sklizně vašich aktuálně prodávaných šarží? -Jaké jsou přesné nutriční hodnoty tohoto extra panenského olivového oleje, včetně obsahu kalorií, složení tuku, obsahu polyfenolů a vitamínů? -Můžete mi poslat zprávu o chemickém testu? Protože na stránce ke stažení je pouze protokol o senzorickém hodnocení, nikoli chemický. Mnohokrát děkuji.
Ahoj, zajímalo by mě, jestli ta lahvička, kterou jsi použil, byla UV ochranná nebo ne? Jaké je datum sklizně vašich aktuálně prodávaných šarží? Jsou vaše produkty testovány třetí stranou? Děkuji předem za odpověď. Levente
Dobry den, mohu mít dotaz? Kolik mg/kg polyfenolů obsahuje tento olivový olej? A kolik procent kyseliny olejové? Díky a s pozdravem Jiří Vaněk
Aké sú presné nutričné hodnoty tohto extra panenského olivového oleja, vrátane kalorického obsahu, zloženia tukov, obsahu polyfenolov a vitamínov?
Dobry den, prosim bude oliv.olej opet k dispozici, priblizne kdy? Dekuji. :)
Dobrý deň, chcem sa opýtať o akú farmu v Grécku ide :) vážim si značky, ktoré robia veci "fér" avšak bolo by fajn zákazníkom ukázať aj príbeh vašich produktov. :)
Dobrý deň, možno tento olej použiť aj na pečenie koláčov, cca 180 °C ? Neznehodnotí sa ? Resp. viete mi odporučiť olej z vašej ponuky vhodný na pečenie ? Ďakujem :-)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné tento olej i použít na polití kaše? Děkuji předem za odpověď.