12
zodpovězených dotazů
Dobrý den, je potřeba k těmto probiotikům ještě brát nějaká jiná prebiotika? Nebo stačí, že tyto obsahují jednu prebiotickou složku? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, v doporučeném skladování uvádíte, že by se probiotika měla uchovávat v ledničce, ale na Vaší prodejně v Praze je máte daný normálně v pultu. Jaký to má potom význam, je uskladňovat, tak jak doporučujete, když vy sami se tím neřídíte?
Existuje nějaké doporučené množství pro udržovací fázi (třeba 1x za 2 dny)? Mám za sebou již přes 6 měsíců užívání. Četl jsem, že je možné brát probiotika každý druhý den, ale je to tak i s těmito? Děkuji
Zdravím, zajímalo by mne z jakého důvodu není doporučeni užívat probiotika při kojení? Muže to nějak ovlivnit mateřské mléko a jeho kvalitu?
Ahoj, mohu se zeptat jakým způsobem produkt testujete, či jak kontrolujete kvalitu suroviny, nepřítomnost nežádoucích balterií atd? Díky moc, Honza
"Doporučujeme skladování v chladničce". Je to nutné kvůli zachování správné funkčnosti probiotik? Nějak nerozumím tomu že je to jenom doporučeno, pochopil bych, kdyby to bylo buď a nebo. Díky
Jaké je poměrové zastoupení obsažených látek? Jakože kolik % čeho, nebo je to všechno rozložené rovnoměrně? Díky
Dobrý den, chci se prosím zeptat, zda tato probiotika obsahují nějakou mléčnou bakterii nebo lze užívat i při intoleranci na laktózu? Děkuji!
Dobrý den, jsou prosím tyto probiotika veganská? Děkuji :)
Dobry deň. Na internete je množstvo variant probiotík. Niektoré aj s pomalým uvolňovaním. Sú vaše probiotiká pripravené tak aby docestovali až do čriev a nielen do žalúdka? Diky za info.