– tři značkové zdroje kolagenu, osvěžující příchuť, s biotinem pro udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky, doplněk stravy
Hruška a broskev 300 g
303
Hodnocení 4.4/5, 303 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Hair, Nails & Skin
– probiotika, vitaminy a minerální látky podporující zdraví kůže, vlasů a nehtů, doplněk stravy
90 kapslí
246
Hodnocení 4.6/5, 246 recenzí
379 Kč
(4,21 Kč / 1 kapsle)
Vilgain B-Komplex
– kompletní spektrum B vitaminů, v optimálním množství, doplněk stravy
90 kapslí
313
Hodnocení 4.9/5, 313 recenzí
229 Kč
(2,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Jahoda 320 g
725
Hodnocení 4.8/5, 725 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Citronový ledový čaj 240 g
190
Hodnocení 4.3/5, 190 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Kachní paštika
– vysoký obsah masa, bez dusitanů, bez stabilizátorů, bez umělých konzervantů
100 g
190
Hodnocení 4.8/5, 190 recenzí
69 Kč
(69 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Malina 320 g
647
Hodnocení 4.8/5, 647 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Energy & Focus Drink
– osvěžující energetický perlivý nápoj s kofeinem pro podporu fyzické a duševní výkonnosti, slazeno steviol-glykosidy, doplněk stravy
Citron a limetka 330 ml
553
Hodnocení 4.2/5, 553 recenzí
45 Kč
(13,64 Kč / 100 ml)
Vilgain Hořčík malát
– 110 mg hořčíku v kapsli, ve formě malátu hořečnatého, doplněk stravy
200 kapslí
566
Hodnocení 4.9/5, 566 recenzí
489 Kč
(2,45 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Mandle s bílou čokoládou a kokosem 350 g
1117
Hodnocení 4.8/5, 1117 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 180 kapslí
854
Hodnocení 4.9/5, 854 recenzí
349 Kč
(1,94 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO
– měkký snack plněný tekutou náplní, posypaný ořechy, prémiové BIO složení, kombinace rýžového a hrachového proteinu
Kakao 45 g (3 x 15 g)
168
Hodnocení 4.5/5, 168 recenzí
55 Kč
(122,22 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-fed Collagen Drink + Vitamin C
– svěží instantní nápoj, s grass-fed kolagenními peptidy, Vitamin C podporuje normální stav pokožky, kostí a chrupavek, doplněk stravy
Mango 200 g
145
Hodnocení 4.8/5, 145 recenzí
279 Kč
(139,50 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Lesní ovoce 320 g
232
Hodnocení 4.8/5, 232 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Jablečné chipsy
– sušené ultra křupavé plátky, z prémiových jablek, bez smažení, bez siřičitanů
Skořice 30 g
191
Hodnocení 4.8/5, 191 recenzí
35 Kč
(116,67 Kč / 100 g)
Vilgain Multivitamin pro muže
– komplexní multivitamin s minerálními látkami, antioxidanty, adaptogeny a probiotiky, speciálně navržený pro potřeby mužského těla
90 kapslí
64
Hodnocení 4.8/5, 64 recenzí
449 Kč
(4,99 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Energy gel
– zdroj rychlé energie a elektrolytů, kombo 3 rychle vstřebatelných BIO sacharidů, pro dlouhotrvající aktivity nižší intenzity
Mango 40 g
188
Hodnocení 4.5/5, 188 recenzí
45 Kč
(112,50 Kč / 100 g)
-12 %
Vilgain Multivitamin pro muže
– komplexní multivitamin s minerálními látkami, antioxidanty, adaptogeny a probiotiky, speciálně navržený pro potřeby mužského těla
3× 90 kapslí
64
Hodnocení 4.8/5, 64 recenzí
1 185 Kč
Původní cena: 1 347 Kč
(4,39 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovoce, bez přidaného cukru a konzervantů, 200 g ovoce na 20 g výrobku
Jablko & malina 20 g
217
Hodnocení 4.7/5, 217 recenzí
30 Kč
(150 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
1012
Hodnocení 4.8/5, 1012 recenzí
899 Kč
(179,80 Kč / 100 g)
Vilgain Lipozomální vitamin C
– vysoce vstřebatelná forma, přispívá k normální tvorbě kolagenu a k normální funkci imunitního systému, doplněk stravy
90 kapslí
122
Hodnocení 4.9/5, 122 recenzí
459 Kč
(5,10 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 1 000 g
2014
Hodnocení 4.4/5, 2014 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Vanilka 30 g
3180
Hodnocení 4.6/5, 3180 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Pistácie 30 g
499
Hodnocení 4.3/5, 499 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Čokoláda 1 000 g
434
Hodnocení 4.6/5, 434 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Skořicové lupínky 30 g
568
Hodnocení 4.5/5, 568 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Strawberry lemonade 500 g
962
Hodnocení 4.3/5, 962 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Pink grapefruit 500 g
595
Hodnocení 4.4/5, 595 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Lemon ice tea 500 g
179
Hodnocení 4.6/5, 179 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Energy gel
– zdroj rychlé energie a elektrolytů, kombo 3 rychle vstřebatelných BIO sacharidů, pro dlouhotrvající aktivity nižší intenzity
Kakao 40 g
70
Hodnocení 4.7/5, 70 recenzí
45 Kč
(112,50 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 300 g
854
Hodnocení 4.9/5, 854 recenzí
269 Kč
(89,67 Kč / 100 g)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Salty Lime 500 ml
95
Hodnocení 3.9/5, 95 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Lesní plody 500 ml
108
Hodnocení 4.7/5, 108 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Limitovaná edice
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Mandarinka a matcha 500 ml
52
Hodnocení 3.8/5, 52 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Energy & Focus Drink
– osvěžující energetický perlivý nápoj s kofeinem pro podporu fyzické a duševní výkonnosti, slazeno steviol-glykosidy, doplněk stravy
Mango 330 ml
57
Hodnocení 4.5/5, 57 recenzí
45 Kč
(13,64 Kč / 100 ml)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Křupavé arašídy 350 g
738
Hodnocení 4.8/5, 738 recenzí
109 Kč
(31,14 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Kokos, mandle a kešu 400 g
329
Hodnocení 4.7/5, 329 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Slaný karamel 400 g
670
Hodnocení 4.7/5, 670 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Mandlové máslo 39 g (3 x 13 g)
849
Hodnocení 4.5/5, 849 recenzí
49 Kč
(125,64 Kč / 100 g)
Vilgain Edible Cookie Dough
– lahodné sušenkové těsto plné namletých arašídů a finských vloček, které můžeš jíst rovnou ze skleničky
Arašídové máslo a čokopecičky 350 g
463
Hodnocení 4.5/5, 463 recenzí
269 Kč
(76,86 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
100 g
885
Hodnocení 4.9/5, 885 recenzí
199 Kč
(199 Kč / 100 g)
Vilgain 81% Protein na pečení
– směs mléčných proteinů, pro perfektní výsledky při vaření i pečení
500 g
149
Hodnocení 4.9/5, 149 recenzí
499 Kč
(99,80 Kč / 100 g)
Vilgain Chutney
– pikantní s příjemnou sladkostí, ruční česká výroba v malých šaržích
Cibulové s medem 200 g
148
Hodnocení 4.7/5, 148 recenzí
179 Kč
(89,50 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Cookie BIO
– měkká a vláčná struktura, vysoký obsah vlákniny, praktický snack do kapsy
Jablko se skořicí 40 g
312
Hodnocení 4.4/5, 312 recenzí
35 Kč
(87,50 Kč / 100 g)
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22 % rostlinných bílkovin, čokoládová poleva, super měkoučká struktura s náplní
Arašídové máslo 50 g (2 x 25 g)
472
Hodnocení 4.3/5, 472 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Probiotic Complex
– 15 probiotických kmenů a 30 miliard živých mikroorganismů v 1 kapsli, doplněk stravy
60 kapslí
174
Hodnocení 4.9/5, 174 recenzí
459 Kč
(7,65 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Cookies BIO
– sušenka ke kávě nebo čaji, 100% přírodní ingredience, slazené medem a třtinovým cukrem
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.