– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Hořká čokoláda 120 g
112
Hodnocení 4.7/5, 112 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Celozrnné krekry BIO
– jednoduché přírodní složení, křupavá struktura, bez rafinovaných olejů
Bylinky 150 g
262
Hodnocení 4.5/5, 262 recenzí
39 Kč
(26 Kč / 100 g)
Vilgain Maca Strong
– silný přírodní extrakt, podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu a sexualitu, doplněk stravy
90 kapslí
105
Hodnocení 4.6/5, 105 recenzí
399 Kč
(4,43 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, pouze ze 4 přírodních surovin, zdroj vlákniny
Mango 55 g
145
Hodnocení 4.7/5, 145 recenzí
39 Kč
(70,91 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, pouze ze 4 přírodních surovin, zdroj vlákniny
Malina 55 g
165
Hodnocení 4.7/5, 165 recenzí
39 Kč
(70,91 Kč / 100 g)
Vilgain Mix lyofilizovaného zahradního ovoce
– mrazem sušená směs ovoce, se 100% přírodním složením, dokonalou chutí a křupavostí
45 g
117
Hodnocení 4.7/5, 117 recenzí
89 Kč
(197,78 Kč / 100 g)
Vilgain Mix lyofilizovaného exotického ovoce
– mrazem sušená křupavá směs ovoce, se 100% přírodním složením a dokonalou chutí
45 g
106
Hodnocení 4.4/5, 106 recenzí
89 Kč
(197,78 Kč / 100 g)
Vilgain Mix lyofilizovaného lesního ovoce
– mrazem sušená směs ovoce, se 100% přírodním složením, dokonalou chutí a křupavostí
45 g
217
Hodnocení 4.9/5, 217 recenzí
89 Kč
(197,78 Kč / 100 g)
Vilgain Multivitamin pro ženy
– 100% doporučené denní dávky vitaminů, 47 aktivních látek, s vitaminem B6 pro podporu imunity a hormonální aktivity, doplněk stravy
90 kapslí
207
Hodnocení 4.9/5, 207 recenzí
499 Kč
(5,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Bílá čokoláda 120 g
91
Hodnocení 4.8/5, 91 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Kokos 39 g (3 x 13 g)
575
Hodnocení 4.5/5, 575 recenzí
49 Kč
(125,64 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Topping
– krémový topping, jednoduché dávkování, bez přidaného cukru nebo syntetických aditiv
Arašídové máslo 250 g
210
Hodnocení 4.8/5, 210 recenzí
129 Kč
(51,60 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Pomeranč s broskví 240 g
93
Hodnocení 4.4/5, 93 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Koenzym Q10
– ubichinol s nejlépe vstřebatelnou formou na trhu, doplněn o vitamin E, doplněk stravy
60 kapslí
60
Hodnocení 4.8/5, 60 recenzí
349 Kč
(5,82 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Rybí kolagen komplex
– 2500 mg značkového rybího kolagenu s obsahem zinku, který přispívá k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů, doplněk stravy
150 kapslí
93
Hodnocení 4.8/5, 93 recenzí
329 Kč
(2,19 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Jahodový džem 30 g
172
Hodnocení 4.5/5, 172 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Pistáciový krém 30 g
322
Hodnocení 4.0/5, 322 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Borůvka a jablko 30 g
142
Hodnocení 4.6/5, 142 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Natural 140 g
286
Hodnocení 4.6/5, 286 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Uzená paprika 140 g
216
Hodnocení 4.5/5, 216 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Cibulové chutney
– prémiové chutney z červené cibule a extra panenského olivového oleje, doplněné o balsamikový ocet a portské víno pro maximální chuť, bez konzervantů
170 g
166
Hodnocení 4.7/5, 166 recenzí
149 Kč
(87,65 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Kešu a kokos s vanilkou 350 g
331
Hodnocení 4.8/5, 331 recenzí
289 Kč
(82,57 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Skořicovo-máslová sušenka 350 g
537
Hodnocení 4.7/5, 537 recenzí
289 Kč
(82,57 Kč / 100 g)
Vilgain Ginkgo Biloba
– podpora paměti, soustředění a duševní rovnováhy, antioxidant, extrakt z listů jinanu dvoulaločného, doplněk stravy
90 kapslí
74
Hodnocení 4.9/5, 74 recenzí
199 Kč
(2,21 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Joint Complex
– Glukosamin, chondroitin, MSM a extrakt z pryskyřice Boswellia serrata, podpora normálního stavu kloubů, doplněk stravy
90 kapslí
93
Hodnocení 4.6/5, 93 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Greens Mix
– 13 účinných látek včetně 4 superpotravin, Chlorella a spirulina pomáhají podpořit vitalitu a imunitní systém, doplněk stravy
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.