Anonymní uživatel položil(a) otázku
před 11 dny
ID: Qb9de4f9055bc76c2
Markéta
odpověděla
odpověděla
před 11 dny
ID: Aae768acfbaceb707
Dobrý den,
Ano, není v tom žádný problém, můžete časově oddělit (např.D3+K2 ráno a vápník odpoledne), ale stěžejní je nekombinovat například vápník a hořčík blízko u sebe - dodržet alespoň 2 hodiny odstup pro maximální vstřebatelnost každého z nich.
Děkujeme!