Nutriční nápoj Vilgain Mealshake nahradí kvalitní svačinu, když není čas

24. 9. 2021
Komentáře
5
Nutriční nápoj Vilgain Mealshake nahradí kvalitní svačinu, když není čas

Vilgain Mealshake je výživný koktejl a moderní alternativa k tradičnímu jídlu. Je vhodný pro každého ve chvílích, kdy nemá dostatek času nebo příležitost sníst běžné čerstvé či vařené jídlo – v práci, ve škole, na cestách nebo po sportovních aktivitách. Jde o kvalitnější a nutričně vyváženější alternativu k nezdravým snackům. Vilgain Mealshake má vysoký obsah bílkovin a vlákniny a obsahuje kompletní zastoupení vitamínů  a minerálních látek. Každý nápoj navíc obsahuje probiotické kultury a má příjemně sladkou chuť bez přidaných umělých barviv.

Tento nutriční nápoj jsme vyvinuli v reakci na stesk zákazníků a fanoušků po řešení komplexní svačiny ve chvílích,  kdy mají naspěch. Vilgain Mealshake je o kvalitních bílkovinách, energii z pomalu vstřebatelných sacharidů a tuků ze slunečnice a lnu. To vše v jednoduché podobě, stačí vysypat sáček do shakeru, zalít vodou a pochutnat si na superjemném vanilkovém milkshaku,“ vysvětluje nový produkt v sortimentu Michal Hubík, CEO Aktinu.

Plnohodnotné jídlo se všemi potřebnými živinami

Vilgain Mealshake jsme vyvinuli, abychom zákazníkům poskytli ultrarychlou alternativu kvalitního jídla. V běžném životě se stává, že někdy na kvalitní jídlo jednoduše není dostatek času. Právě pro takové případy je Vilgain Mealshake – plnohodnotný nápoj s krémovou konzistencí se všemi potřebnými živinami. Neslouží však jako kompletní náhrada stravy.

Vilgain Mealshake v 5 bodech:

  1. Lahodná chuť pravé madagaskarské vanilky. U nás byste umělá aromata hledali zbytečně, proto Vilgain Mealshake dochucuje pouze přírodní aroma z pravé vanilky doplněné přírodním sladidlem ze stévie.
  2. Kompletní spektrum makroživin z kvalitních zdrojů. Náš drink je založený na ovesné mouce, mléčných proteinech        a rostlinných olejích – vysoce hodnotných surovinách pro doplnění potřebných živin.
  3. 25 vitaminů a minerálních látek se špičkovou vstřebatelností. Používáme výhradně organické zdroje minerálních látek zajišťující nejvyšší vstřebatelnost.
  4. 4 g vlákniny z inulinu a ovesné mouky. Vláknina je nezbytná složka každodenní výživy pro správnou funkci zažívacího ústrojí.
  5. 150 milionů probiotických kultur kmene Bacillus coagulans. Ten patří mezi jeden z nejlépe prostudovaných probiotických kmenů a vyniká vysokou odolností vůči žaludečním kyselinám.

 Základem výživového koktejlu je ovesná mouka, která obsahuje komplexní sacharidy postupně uvolňující energii. Ta je doplněná vysoce kvalitním zdrojem bílkovin s kompletním aminokyselinovým spektrem založeným na mléčném a syrovátkovém proteinu z mléka krav krmených trávou. Žádný levný sójový izolát nebo hydrolyzovaný kolagen tu nehledejte. Jako optimální zdroj tuků jsme vybrali slunečnicový a lněný olej, které dodávají zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny omega 3 a omega 6 v optimálním poměru 1:3.

Do nápoje jsme přidali mikroživiny, celkem 25 vitaminů a minerálních látek v organických vazbách pro co nejsnazší využitelnost. Vitaminy a minerální látky jsou pro naše tělo nepostradatelné živiny, o jejich dostatečný příjem bychom se měli snažit pravidelně každý den. Každý sáček obsahuje 4 g vlákniny    z inulinu a ovesné mouky. Nezapomněli jsme ani na přidání probiotického kmene Bacillus coagulans – jeden z nejvíce prostudovaných kmenů, který má dobrou schopnost přežít v prostředí žaludečních kyselin a tím se dostává do střev v hojném počtu.

Tenhle produkt není ketodieta, ketoživot, cambridge nebo cokoliv jiného, co je na trhu běžně dostupné a mnohdy zavádějící a nabádající lidi pít veškerý svůj denní příjem skrze konkrétní produkty s cílem maximalizovat profit v kontrastu s well‑being svých zákazníků. Mealshake je jednoduše komplex funkčních vysoce hodnotných živin v sypké podobě. Je připraven kdykoliv zasytit aktivního člověka. Ať už jej zastihne hlad na dálnici v koloně, na zastávce metra nebo uprostřed lesa během výletu. Stačí přidat dostatečné množství vody/mléka, protřepat a pochutnat si”, uzavírá Hubík.
Instagram: Aktin výživa

Více o všem, co děláme se dozvíš v newsroom novinkách.
Přihlásit odběr
Kontakt pro novináře press@aktin.cz nebo +420 728 334 616
Unikátní spolupráce Aktinu s Lucií Minářovou, Andy Štěch a Mikýřem pro veřejnost, která na sobě maká
Unikátní spolupráce Aktinu s Lucií Minářovou, Andy Štěch a Mikýřem pro veřejnost, která na sobě maká
Spolupráce Aktinu s influencery je dlouhodobá a strategická – zapojujeme je přímo do vývoje produktů vlastní značky Vilgain, které spoluvytváří jak dle vlastních potřeb, tak pro své fanoušky. Ty inspirují v různých oblastech: Mikýř zábavně edukuje o veřejném dění, Andy Štěch vzdělává ve výživě a Lucie Minářová inspiruje k pohybu.
Ořechové máslo v prášku nebo naslano, i to jsou možnosti, jak si vychutnat oblíbený zdroj energie a cenných živin
Ořechové máslo v prášku nebo naslano, i to jsou možnosti, jak si vychutnat oblíbený zdroj energie a cenných živin
Popularitě ořechových másel nahrává neodolatelná chuť. Představují pohotovou pochoutku, jen je potřeba hlídat si množství!
Nová kolekce oblečení Vilgain® Athleisure dává smysl
Nová kolekce oblečení Vilgain® Athleisure dává smysl
Vilgain® oblečení je o odlišném přístupu k módě a popření aktuálního trendu ultra fast fashion. Naší misí je nabídnout alternativu ke konzumní nadprodukci často nízké estetické hodnoty s krátkou životností. Vytváříme vysoce kvalitní oblečení za dostupnou cenu. Zásadní je pro nás udržitelnost, nadčasový design a neustálé zlepšování.
Představujeme prémiové džemy bez přidaného cukru vlastní značky Vilgain®
Představujeme prémiové džemy bez přidaného cukru vlastní značky Vilgain®
Obsahují 100 % kvalitního ovoce a jsou vyráběny z jeho celých kusů, zachovávají si tak obsah vlákniny. Nenajdete v nich žádné pomocné látky, jako jsou regulátory kyselosti nebo ovocné náhražky.
Cold Brew, Joint Support nebo Mini těsto na pizzu, Vilgain představuje nové srpnové produkty
Cold Brew, Joint Support nebo Mini těsto na pizzu, Vilgain představuje nové srpnové produkty
Pod značkou Vilgain každý měsíc představujeme mnoho nových a unikátních produktů. Srpen je ve znamení ledové kávy, doplňků stravy i zmenšené verze jednoho z našich bestsellerů.