Představujeme prémiové džemy bez přidaného cukru vlastní značky Vilgain®

5. 11. 2021
3 min. 1 Líbí se mi Komentáře Uložit článek
Představujeme prémiové džemy bez přidaného cukru vlastní značky Vilgain®
Vilgain prémiové džemy bez přidaného cukru

Sortiment produktů vlastní značky Vilgain® rozšiřujeme o prémiové džemy bez přidaného cukru. Obsahují 100 % kvalitního ovoce a jsou vyráběny z jeho celých kusů, zachovávají si tak obsah vlákniny. Nenajdete v nich žádné pomocné látky, jako jsou regulátory kyselosti nebo ovocné náhražky typu jablečného koncentrátu, který při výrobě některých produktů slouží jako levnější surovina.
Kromě džemů zcela bez přidaného cukru, jsme připravili i výrobky slazené březovým cukrem (xylitol), což je sladidlo běžně se vyskytující v březové kůře nebo některých druzích ovoce a v kukuřici. Na rozdíl od běžného řepného cukru navíc xylitol nezvyšuje riziko vzniku zubního kazu.

Prémiové džemy Vilgain® zcela bez přidaného cukru:Jahoda bez přidaného cukruBorůvka bez přidaného cukruMango Maracuja bez přidaného cukru 
Džemy slazené březovým cukrem (xylitol): Jahoda s březovým cukremMalina s březovým cukrem
Vilgain prémiové džemy si můžete vychutnat jen tak na lžičce, nebo na krajíci křupavého chleba. Skvěle se hodí do kaší nebo jako sladká tečka na opečený toast s arašídovým máslem.
Jam od Vilgain považuji za unikátní produkt na trhu, který konkuruje i domácím marmeládám od babiček. Není totiž přehnaně sladký a ve složení nenajdete žádné konzervanty ani další zbytečné látky navíc. Kvalitní složení se odráží také na nutričních hodnotách, a tak ho bez výčitek zařaďte i do diety”, uvádí výživová poradkyně Veronika Duží.
Cukr se v klasických džemech nenachází pouze k doplnění sladké chuti, slouží také jako konzervant. Je tedy jasné, že džemům bez přidaného cukru je třeba věnovat zvláštní pozornost: džemy je potřeba skladovat výhradně v lednici, po otevření spotřebovat do 7 dní a použít vždy čistou lžičku.

                                                                                                                  ***
blog Džemy bez přidaného cukru: jak je nejlépe využít a jak s nimi zacházet


Vilgain® x Aktin

Aktin vznikl proto, aby odstranil dezinformace v health & fitness, které lidem brání v dosažení jejich maximálního potenciálu. Jsme společnost cílevědomých tvůrčích lidí. Pomáháme ostatním stát se nejlepší verzí sebe sama díky naší produkci. Ať jde o faktické informace, videa a jiný obsah, tak naše best in category produkty. Motivujeme k pohybu, zájmu o stravu, aktivnímu přístupu k životu a otevřené mysli.
Vilgain® - abychom se mohli posunout přes hranice Česka a Slovenska a naplno tak rozjet výrobu excelentních produktů, rozhodli jsme se pro nový brand Vilgain. Vznikl ze dvou slov vůle / touha (will -> vil) a získat / nabýt (gain). Naše produkty testujeme sami na sobě. Pečlivě vybíráme použité ingredience, dodavatele od materiálů po suroviny a navrhujeme nadčasový funkční design.

Více o všem, co děláme se dozvíš na  aktin.cz , vilgain.com  a našich social media profilech.

Pro více informací kontaktuj: zdenkasvoboda@aktin.cz, mobil: +420 602 392 768

1 Líbí se mi Uložit článek
Více o všem, co děláme se dozvíš v newsroom novinkách.
Přihlásit odběr
Kontakt pro novináře press@aktin.cz nebo +420 603 376 285