– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
50 g
883
Hodnocení 4.9/5, 883 recenzí
119 Kč
(238 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Jablko s kiwi 240 g
65
Hodnocení 4.5/5, 65 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Beef Bar BIO
– více než 70% masa z grass-fed krav, čisté složení z ekologického zemědělství, bez GMO a glutamátu
BBQ 35 g
71
Hodnocení 3.7/5, 71 recenzí
75 Kč
(214,29 Kč / 100 g)
Vilgain Beef Bar BIO
– více než 70% masa z grass-fed krav, čisté složení z ekologického zemědělství, bez GMO a glutamátu
Brusinky s řepou 35 g
34
Hodnocení 3.2/5, 34 recenzí
75 Kč
(214,29 Kč / 100 g)
Vilgain Chilli omáčka
– pikantní a bohatá chuť, bez umělých konzervantů, barviv či zahušťovadel
Pečené papriky 185 ml
94
Hodnocení 4.7/5, 94 recenzí
199 Kč
(107,57 Kč / 100 ml)
Vilgain Chilli omáčka
– pikantní a bohatá chuť, bez umělých konzervantů, barviv či zahušťovadel
Mango a maracuja 185 ml
92
Hodnocení 4.3/5, 92 recenzí
199 Kč
(107,57 Kč / 100 ml)
Vilgain L-Glutamin
– aminokyselina, která přispívá k normální činnosti svalů, vhodná pro sportovce i mentálně vytížené osoby, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
62
Hodnocení 4.9/5, 62 recenzí
349 Kč
(69,80 Kč / 100 g)
-12 %
Akce týdne
Vilgain Hovězí na houbách
– R2E maso na způsob Stroganov, zasytí a dodá tělu bílkoviny, z čerstvých ingrediencí, bez konzervantů a dalších aditiv
400 g
63
Hodnocení 4.7/5, 63 recenzí
180 Kč
Původní cena: 205 Kč
(45 Kč / 100 g)
Vilgain Pomazánka ze sušených rajčat
– prémiová pomazánka ze sušených rajčat a extra panenského olivového oleje, doplněná o exotické kapary, jemně kořeněná pro maximální chuť, bez konzervantů
170 g
57
Hodnocení 4.7/5, 57 recenzí
125 Kč
(73,53 Kč / 100 g)
Vilgain Dip z pečených červených paprik
– paprikový dip s extra panenským olivovým olejem, doplněný o slunečnicová semínka a čerstvý česnek pro maximální chuť, jemně kořeněný, bez konzervantů
170 g
45
Hodnocení 4.6/5, 45 recenzí
159 Kč
(93,53 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Arašídy s kakaem 350 g
561
Hodnocení 4.6/5, 561 recenzí
219 Kč
(62,57 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Arašídy s bílou čokoládou 350 g
258
Hodnocení 4.7/5, 258 recenzí
219 Kč
(62,57 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
– vysoce vstřebatelná citrátová forma draslíku, přispívá k normální činnosti svalů a nervového systému, doplněk stravy
90 kapslí
49
Hodnocení 4.9/5, 49 recenzí
159 Kč
(1,77 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Calm Down
– bylinné kapky s meduňkou a levandulí pro duševní pohodu a podporu normálního spánku, doplněné o L-theanin, doplněk stravy
Meduňka 30 ml
82
Hodnocení 4.6/5, 82 recenzí
249 Kč
(830 Kč / 100 ml)
Vilgain Shaker Pro 2Go
– stylový shaker se dvěma zásobníky, kovovou spirálou a praktickým poutkem, na protein či tablety
Black 450 ml + 150 ml + 100 ml
409
Hodnocení 4.7/5, 409 recenzí
179 Kč
Vilgain Ženský čaj BIO
– tradiční bylinná směs vhodná pro ženy
50 g
64
Hodnocení 4.9/5, 64 recenzí
139 Kč
(278 Kč / 100 g)
Vilgain Tritan Shaker Pro
– z vysoce odolného materiálu, se zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká a nepohlcuje pachy
Stealth black 700 ml
184
Hodnocení 4.7/5, 184 recenzí
279 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Latte 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Forest fruit 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Rose 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Berry 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Nude 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Army 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Hovězí jerky BIO
– křehké sušené maso z trávou krmených mladých kusů skotu, prémiová plemena z estonských luk, 99% obsah masa
Mořská sůl 25 g
117
Hodnocení 4.5/5, 117 recenzí
79 Kč
(316 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Hovězí jerky BIO
– křehké sušené maso z trávou krmených mladých kusů skotu, prémiová plemena z estonských luk, 99% obsah masa
Mořská sůl 50 g
117
Hodnocení 4.5/5, 117 recenzí
149 Kč
(298 Kč / 100 g)
Vilgain Liver Complex
– podpora zdraví jater díky extraktu z ostropestřce, artyčoku, kurkumy a cholinu, doplněk stravy
90 kapslí
45
Hodnocení 5.0/5, 45 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Glucose Control
– kombinace 3 rostlinných extraktů, obohaceno o chrom přispívající k udržení normální hladiny glukózy v krvi, doplněk stravy
60 kapslí
47
Hodnocení 4.7/5, 47 recenzí
249 Kč
(4,15 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Greens Mix
– 13 účinných látek včetně 4 superpotravin, Chlorella a spirulina pomáhají podpořit vitalitu a imunitní systém, doplněk stravy
Zelené jablko bez kofeinu 300 g
216
Hodnocení 4.2/5, 216 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain L-Tryptofan
– 100% čistá aminokyselina, bez plnidel, doplněk stravy
90 kapslí
34
Hodnocení 4.8/5, 34 recenzí
239 Kč
(2,66 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Garcinia Cambogia
– silný 60% extrakt pro podporu kontroly hmotnosti, ve veganských kapslích, doplněk stravy
90 kapslí
46
Hodnocení 4.4/5, 46 recenzí
219 Kč
(2,43 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Performance Multivitamin
– multivitamin pro sportovce, patentovaný mix 29 druhů ovoce a zeleniny, komplex probiotik, vysoká vstřebatelnost, doplněk stravy
90 kapslí
57
Hodnocení 5.0/5, 57 recenzí
499 Kč
(5,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Bavlněná cestovní taška
– nebělená taška ze 100% bavlny, s vnější i vnitřní kapsou a poutkem na klíče
Natural White 30 l
86
Hodnocení 5.0/5, 86 recenzí
250 Kč
Vilgain Čistý našlehaný balzám z hovězího loje BIO
– přirozená hydratace a výživa pokožky, zjemňující balzám ze 100% hovězího loje, bez konzervantů a dalších aditiv
60 ml
39
Hodnocení 4.7/5, 39 recenzí
299 Kč
(498,33 Kč / 100 ml)
-10 %
Akce týdne
Vilgain Vyživující balzám z hovězího loje BIO
– vyživuje kůži do hloubky, z grass-fed hovězího loje a BIO avokádového oleje, bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty
60 ml
19
Hodnocení 4.8/5, 19 recenzí
269 Kč
Původní cena: 299 Kč
(448,33 Kč / 100 ml)
-16 %
Akce týdne
Vilgain Lanolín
– zklidňuje citlivou a podrážděnou místa pokožky, hutný vosk z ovčí vlny, čistě přírodní složení bez aditiv
15 ml
31
Hodnocení 5.0/5, 31 recenzí
99 Kč
Původní cena: 119 Kč
(660 Kč / 100 ml)
Vilgain Tribulus
– přírodní extrakt standardizovaný na 90% obsah saponinů, doplněk stravy pro muže
120 kapslí
32
Hodnocení 4.9/5, 32 recenzí
299 Kč
(2,49 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Pásky na ústa
– zlepšení kvality spánku a eliminace chrápání, omezení nechtěného dýchání ústy, podpora dentálního zdraví
30 ks
90
Hodnocení 4.4/5, 90 recenzí
199 Kč
Vilgain Citrulin Malát
– L‑Citrulin Malát 2:1, 6000 mg, doplněk stravy
300 g
67
Hodnocení 4.8/5, 67 recenzí
299 Kč
(99,67 Kč / 100 g)
Vilgain Komplex elektrolytů
– rozpustný hypotonický nápoj, v sáčcích pro jednoduché použití a snadné dávkování, doplněk stravy
Zelená broskev 100 g (10 x 10 g)
82
Hodnocení 4.8/5, 82 recenzí
269 Kč
(269 Kč / 100 g)
-10 %
Vilgain Betakaroten
– 100% přírodní prekurzor vitaminu A, ze silného mrkvového extraktu, vitamin A přispívá normálnímu stavu zraku, doplněk stravy
3× 90 kapslí
14
Hodnocení 4.9/5, 14 recenzí
672 Kč
Původní cena: 747 Kč
(2,49 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Tablety na zuby
– čistí zuby, osvěžují dech a udržují zdravý mikrobiom úst, alternativa zubní pasty, bez fluoridu, efektivní i bez vody
Máta 45 tablet
75
Hodnocení 4.7/5, 75 recenzí
115 Kč
(2,56 Kč / 1 tableta)
Vilgain Tablety na zuby
– čistí zuby, osvěžují dech a udržují zdravý mikrobiom úst, alternativa zubní pasty, bez fluoridu, efektivní i bez vody
Aktivní Uhlí 45 tablet
51
Hodnocení 4.6/5, 51 recenzí
115 Kč
(2,56 Kč / 1 tableta)
Vilgain Pleťový krém s probiotiky
– lehký hydratační krém s probiotiky, kyselinou mléčnou a extraktem z kostivalu, podporuje mikrobiální rovnováhu, zklidňuje pleť a udržuje hydrataci po celý den
50 ml
87
Hodnocení 4.7/5, 87 recenzí
249 Kč
(498 Kč / 100 ml)
Vilgain Pleťový krém s ceramidy
– 100% přírodní noční krém s ceramidy, bambuckým máslem a vitaminem E, posiluje kožní bariéru, hloubkově hydratuje a podporuje regeneraci pleti během spánku
50 ml
54
Hodnocení 4.8/5, 54 recenzí
249 Kč
(498 Kč / 100 ml)
Grass-Fed
Vilgain Grass-fed hovězí lůj BIO
– vysoký bod zakouření ideální na smažení a pečení, z grass-fed krav původem z estonských farem s vysokou biodiverzitou
330 g
30
Hodnocení 4.6/5, 30 recenzí
289 Kč
(87,58 Kč / 100 g)
Vilgain Pekanové ořechy
– nepražené, nesolené, 100% přírodní
Celé 500 g
86
Hodnocení 5.0/5, 86 recenzí
299 Kč
(59,80 Kč / 100 g)
Vilgain Mandle sekané blanšírované
– kousky mandlí ve tvaru třísek bez slupky, zdroj nenasycených tuků a rostlinných bílkovin, ideální na pečení i vaření
250 g
37
Hodnocení 5.0/5, 37 recenzí
129 Kč
(51,60 Kč / 100 g)
Vilgain Dýňová semínka BIO
– nepražená BIO dýňová semínka, s vysokým obsahem bílkovin
500 g
20
Hodnocení 4.7/5, 20 recenzí
189 Kč
(37,80 Kč / 100 g)
-15 %
Akce týdne
Vilgain Grass-fed Demi Glace
– gurmánský základ na omáčky, z grass-fed hovězího masa a kostí, pouze přírodní suroviny vysoké kvality
150 g
50
Hodnocení 4.4/5, 50 recenzí
118 Kč
Původní cena: 139 Kč
(78,67 Kč / 100 g)
Vilgain Sušená jablka
– křehké a sladké křížaly, bez siřičitanů a přidaného cukru, vysoký obsah vlákniny
Kostky
105
Hodnocení 4.7/5, 105 recenzí
od 169 Kč
(od 49,80 Kč / 100 g)
Vilgain Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezení, vzpírání i gymnastiku, pro silný úchop bez nepořádku
100 ml
57
Hodnocení 4.8/5, 57 recenzí
129 Kč
(129 Kč / 100 ml)
Vilgain Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezení, vzpírání i gymnastiku, pro silný úchop bez nepořádku
200 ml
57
Hodnocení 4.8/5, 57 recenzí
179 Kč
(89,50 Kč / 100 ml)
Vilgain Fruit Moons
– křupavé kešu oříšky obalené v ovocném prášku, zdroj nenasycených tuků, bez přidaného cukru, soli a konzervantů
Mango 100 g
39
Hodnocení 4.6/5, 39 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Fruit Moons
– křupavé kešu oříšky obalené v ovocném prášku, zdroj nenasycených tuků, bez přidaného cukru, soli a konzervantů
Borůvka 100 g
19
Hodnocení 3.9/5, 19 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Quinoa červená BIO
– bezlepková příloha, zdroj rostlinných bílkovin a vlákniny, měkká struktura, uvařená do 18 minut
500 g
75
Hodnocení 4.9/5, 75 recenzí
125 Kč
(25 Kč / 100 g)
Vilgain Quinoa černá BIO
– bezlepková příloha, zdroj rostlinných bílkovin a vlákniny, nerozváří se, uvařená do 18 minut
500 g
16
Hodnocení 4.6/5, 16 recenzí
125 Kč
(25 Kč / 100 g)
Vilgain Toskánské rizoto s lískovými oříšky
– krémové bylinkové rizoto s lískovými ořechy, 9 přírodních ingrediencí, k rychlé přípravě vyváženého jídla, 3 porce v balení
280 g
31
Hodnocení 4.6/5, 31 recenzí
95 Kč
(33,93 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizovaný ananas
– 100 % šetrně sušené křupavé ovoce bez přidaného cukru
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.