– velké proteinové křupinky, nabité mléčnými bílkovinami, nadýchané a křupavé
Bez příchutě 100 g
135
Hodnocení 4.5/5, 135 recenzí
129 Kč
(129 Kč / 100 g)
Vilgain Celozrnné krekry BIO
– jednoduché přírodní složení, křupavá struktura, bez rafinovaných olejů
Sůl 150 g
231
Hodnocení 4.6/5, 231 recenzí
39 Kč
(26 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, pouze ze 4 přírodních surovin, zdroj vlákniny
Černý rybíz 55 g
116
Hodnocení 4.6/5, 116 recenzí
39 Kč
(70,91 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Crispies XL
– velké proteinové křupinky, nabité mléčnými bílkovinami, nadýchané a křupavé
Mléčná čokoláda 60 g
59
Hodnocení 4.5/5, 59 recenzí
119 Kč
(198,33 Kč / 100 g)
Vilgain Sensual Flow
– maca pro podporu plodnosti, muira puama pro podporu vitality, ashwagandha pro podporu duševní pohody, doplněk stravy
60 kapslí
56
Hodnocení 4.5/5, 56 recenzí
499 Kč
(8,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Black Maca
– přírodní extrakt z černé Macy, podporuje libido a přispívá k udržení fyzického a duševního zdraví, doplněk stravy
90 kapslí
51
Hodnocení 4.8/5, 51 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Coconut Cubes
– křupavé ovoce sušené mrazem, zalité kokosovým mlékem, bez lecitinů a leštících látek
Mango 100 g
106
Hodnocení 4.2/5, 106 recenzí
169 Kč
(169 Kč / 100 g)
Vilgain Coconut Cubes
– křupavé ovoce sušené mrazem, zalité kokosovým mlékem, bez lecitinů a leštících látek
Borůvka 100 g
153
Hodnocení 4.2/5, 153 recenzí
169 Kč
(169 Kč / 100 g)
Vilgain Coconut Cubes
– křupavé ovoce sušené mrazem, zalité kokosovým mlékem, bez lecitinů a leštících látek
Jahoda 100 g
113
Hodnocení 4.4/5, 113 recenzí
169 Kč
(169 Kč / 100 g)
Vilgain Pískavice řecké seno
– rostlinný extrakt s 50% obsahem saponinů, doplněk stravy
90 kapslí
22
Hodnocení 4.8/5, 22 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Lyofilizované jahody
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
50 g
885
Hodnocení 4.9/5, 885 recenzí
119 Kč
(238 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Jablko s kiwi 240 g
65
Hodnocení 4.5/5, 65 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain L-Glutamin
– aminokyselina, která přispívá k normální činnosti svalů, vhodná pro sportovce i mentálně vytížené osoby, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
62
Hodnocení 4.9/5, 62 recenzí
349 Kč
(69,80 Kč / 100 g)
Vilgain Pomazánka ze sušených rajčat
– prémiová pomazánka ze sušených rajčat a extra panenského olivového oleje, doplněná o exotické kapary, jemně kořeněná pro maximální chuť, bez konzervantů
170 g
57
Hodnocení 4.7/5, 57 recenzí
125 Kč
(73,53 Kč / 100 g)
Vilgain Dip z pečených červených paprik
– paprikový dip s extra panenským olivovým olejem, doplněný o slunečnicová semínka a čerstvý česnek pro maximální chuť, jemně kořeněný, bez konzervantů
170 g
45
Hodnocení 4.6/5, 45 recenzí
159 Kč
(93,53 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Arašídy s kakaem 350 g
562
Hodnocení 4.6/5, 562 recenzí
219 Kč
(62,57 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Arašídy s bílou čokoládou 350 g
258
Hodnocení 4.7/5, 258 recenzí
219 Kč
(62,57 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Arašídy se slaným karamelem 350 g
439
Hodnocení 4.8/5, 439 recenzí
219 Kč
(62,57 Kč / 100 g)
Vilgain Shaker Pro 2Go
– stylový shaker se dvěma zásobníky, kovovou spirálou a praktickým poutkem, na protein či tablety
Black 450 ml + 150 ml + 100 ml
409
Hodnocení 4.7/5, 409 recenzí
179 Kč
Vilgain Tritan Shaker Pro
– z vysoce odolného materiálu, se zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká a nepohlcuje pachy
Stealth black 700 ml
186
Hodnocení 4.7/5, 186 recenzí
279 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Latte 400 ml
1711
Hodnocení 4.7/5, 1711 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Forest fruit 400 ml
1711
Hodnocení 4.7/5, 1711 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Rose 400 ml
1711
Hodnocení 4.7/5, 1711 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Berry 600 ml
1711
Hodnocení 4.7/5, 1711 recenzí
149 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Nude 600 ml
1711
Hodnocení 4.7/5, 1711 recenzí
149 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Army 600 ml
1711
Hodnocení 4.7/5, 1711 recenzí
149 Kč
Vilgain Greens Mix
– 13 účinných látek včetně 4 superpotravin, Chlorella a spirulina pomáhají podpořit vitalitu a imunitní systém, doplněk stravy
Zelené jablko bez kofeinu 300 g
216
Hodnocení 4.2/5, 216 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain L-Tryptofan
– 100% čistá aminokyselina, bez plnidel, doplněk stravy
90 kapslí
34
Hodnocení 4.8/5, 34 recenzí
239 Kč
(2,66 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Performance Multivitamin
– multivitamin pro sportovce, patentovaný mix 29 druhů ovoce a zeleniny, komplex probiotik, vysoká vstřebatelnost, doplněk stravy
90 kapslí
58
Hodnocení 5.0/5, 58 recenzí
499 Kč
(5,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Čistý našlehaný balzám z hovězího loje BIO
– přirozená hydratace a výživa pokožky, zjemňující balzám ze 100% hovězího loje, bez konzervantů a dalších aditiv
60 ml
39
Hodnocení 4.7/5, 39 recenzí
299 Kč
(498,33 Kč / 100 ml)
Vilgain Tribulus
– přírodní extrakt standardizovaný na 90% obsah saponinů, doplněk stravy pro muže
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.