– zlepšení kvality spánku a eliminace chrápání, omezení nechtěného dýchání ústy, podpora dentálního zdraví
30 ks
90
Hodnocení 4.4/5, 90 recenzí
199 Kč
Vilgain Citrulin Malát
– L‑Citrulin Malát 2:1, 6000 mg, doplněk stravy
300 g
67
Hodnocení 4.8/5, 67 recenzí
299 Kč
(99,67 Kč / 100 g)
Vilgain Komplex elektrolytů
– rozpustný hypotonický nápoj, v sáčcích pro jednoduché použití a snadné dávkování, doplněk stravy
Zelená broskev 100 g (10 x 10 g)
82
Hodnocení 4.8/5, 82 recenzí
269 Kč
(269 Kč / 100 g)
Vilgain Pleťový krém s ceramidy
– 100% přírodní noční krém s ceramidy, bambuckým máslem a vitaminem E, posiluje kožní bariéru, hloubkově hydratuje a podporuje regeneraci pleti během spánku
50 ml
54
Hodnocení 4.8/5, 54 recenzí
249 Kč
(498 Kč / 100 ml)
Vilgain Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezení, vzpírání i gymnastiku, pro silný úchop bez nepořádku
100 ml
57
Hodnocení 4.8/5, 57 recenzí
129 Kč
(129 Kč / 100 ml)
Vilgain Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezení, vzpírání i gymnastiku, pro silný úchop bez nepořádku
200 ml
57
Hodnocení 4.8/5, 57 recenzí
179 Kč
(89,50 Kč / 100 ml)
Vilgain Fruit Moons
– křupavé kešu oříšky obalené v ovocném prášku, zdroj nenasycených tuků, bez přidaného cukru, soli a konzervantů
Mango 100 g
39
Hodnocení 4.6/5, 39 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Fruit Moons
– křupavé kešu oříšky obalené v ovocném prášku, zdroj nenasycených tuků, bez přidaného cukru, soli a konzervantů
Borůvka 100 g
19
Hodnocení 3.9/5, 19 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizovaný ananas
– 100 % šetrně sušené křupavé ovoce bez přidaného cukru
100 g
42
Hodnocení 4.6/5, 42 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované broskve
– sladké křupavé plátky, šetrně sušené, bez přidaného cukru
100 g
54
Hodnocení 4.6/5, 54 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Tape na prsty
– bavlněná páska pro spolehlivou ochranu a podporu při vzpírání, gymnastice, lezení i dalších sportech
5 cm x 10 m
29
Hodnocení 4.7/5, 29 recenzí
79 Kč
Vilgain Vegan Omega-3
– nenasycené EPA a DHA kyseliny z mořských řas, s vitaminy D3 a K2, rychle vstřebatelná tekutá forma, doplněk stravy
90 ml
28
Hodnocení 4.3/5, 28 recenzí
729 Kč
(810 Kč / 100 ml)
Vilgain L-Arginin
– semi-esenciální aminokyselina, vhodné pro silové a vytrvalostní sporty, doplněk stravy
120 kapslí
11
Hodnocení 4.9/5, 11 recenzí
249 Kč
(2,08 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Prodigy Powder
– 4 přírodní extrakty, patentovaná forma citikolinu Cognizin®, podpora soustředění díky kofeinu, doplněk stravy
Šťavnaté ovoce 195 g
18
Hodnocení 4.1/5, 18 recenzí
449 Kč
(230,26 Kč / 100 g)
Vilgain Acetyl L-Karnitin
– 500 mg acetyl-L-karnitinu v jedné kapsli, doplněk stravy
90 kapslí
57
Hodnocení 5.0/5, 57 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain EAA
– dávka 9 esenciálních aminokyselin v 5 kapslích, doplněk stravy
150 kapslí
18
Hodnocení 4.6/5, 18 recenzí
399 Kč
(2,66 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Pupalkový olej
– 1000 mg oleje z pupalky dvouleté lisovaného za studena, s 90 mg kyseliny gama-linolenové, v gelových kapslích, doplněk stravy
90 kapslí
39
Hodnocení 4.9/5, 39 recenzí
339 Kč
(3,77 Kč / 1 kapsle)
-15 % SALE15
Vilgain Cyclic Dextrin
– rychle vstřebatelné cukry ve formě cluster dextrinu, energie před, během i po vytrvalostním výkonu, nezpůsobuje střevní obtíže, doplněk stravy
900 g
2
Hodnocení 5.0/5, 2 recenze
649 Kč
(72,11 Kč / 100 g)
Vilgain Kyselina Alfa-lipoová
– 500 mg kyselina alfa-lipoové (ALA) v každé kapsli, doplněk stravy
90 kapslí
17
Hodnocení 5.0/5, 17 recenzí
349 Kč
(3,88 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoce vstřebatelným hořčíkem, přispívá k normální činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání, doplněk stravy
Lesní ovoce 325 g
72
Hodnocení 4.7/5, 72 recenzí
399 Kč
(122,77 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Arašídy s kakaem 1 000 g
562
Hodnocení 4.6/5, 562 recenzí
399 Kč
(39,90 Kč / 100 g)
-11 %
Akce týdne
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Jahoda s limetkou slazeno steviolglykosidy 40 g
84
Hodnocení 4.5/5, 84 recenzí
31 Kč
Původní cena: 35 Kč
(77,50 Kč / 100 g)
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Tropické ovoce slazeno steviolglykosidy 800 g
192
Hodnocení 4.7/5, 192 recenzí
359 Kč
(44,88 Kč / 100 g)
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Tropické ovoce slazeno steviolglykosidy 40 g
192
Hodnocení 4.7/5, 192 recenzí
35 Kč
(87,50 Kč / 100 g)
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Pomeranč slazeno steviolglykosidy 800 g
100
Hodnocení 4.5/5, 100 recenzí
359 Kč
(44,88 Kč / 100 g)
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Pomeranč slazeno steviolglykosidy 40 g
100
Hodnocení 4.5/5, 100 recenzí
35 Kč
(87,50 Kč / 100 g)
Vilgain Micellar Casein Protein
– pomalu vstřebatelný protein, hutná krémová konzistence, slazeno steviol-glykosidy
Bez příchutě 1 000 g
258
Hodnocení 4.5/5, 258 recenzí
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Micellar Casein Protein
– pomalu vstřebatelný protein, hutná krémová konzistence, slazeno steviol-glykosidy
Vanilka 1 000 g
126
Hodnocení 4.4/5, 126 recenzí
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Micellar Casein Protein
– pomalu vstřebatelný protein, hutná krémová konzistence, slazeno steviol-glykosidy
Jahoda 1 000 g
90
Hodnocení 4.2/5, 90 recenzí
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Micellar Casein Protein
– pomalu vstřebatelný protein, hutná krémová konzistence, slazeno steviol-glykosidy
Čokoláda 1 000 g
90
Hodnocení 4.6/5, 90 recenzí
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Ceremoniální matcha BIO
– ceremoniální matcha z japonské Shizuoky, jemně hořká umami chuť, z nejmladších lístků první jarní sklizně
30 g
39
Hodnocení 4.9/5, 39 recenzí
649 Kč
(2 163,33 Kč / 100 g)
Vilgain Energy gel
– zdroj rychlé energie a elektrolytů, kombo 3 rychle vstřebatelných BIO sacharidů, pro dlouhotrvající aktivity nižší intenzity
Mango 480 g (12 x 40 g)
188
Hodnocení 4.5/5, 188 recenzí
479 Kč
(99,79 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Čokoláda a lískový oříšek 900 g
129
Hodnocení 4.5/5, 129 recenzí
999 Kč
(111 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Čokoláda 900 g
112
Hodnocení 4.7/5, 112 recenzí
999 Kč
(111 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Bílá čokoláda 900 g
90
Hodnocení 4.5/5, 90 recenzí
999 Kč
(111 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Bez příchutě 900 g
454
Hodnocení 4.6/5, 454 recenzí
999 Kč
(111 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Vanilka 30 g
135
Hodnocení 4.7/5, 135 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Bílá čokoláda 30 g
90
Hodnocení 4.5/5, 90 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
Vilgain Čaj na uklidnění
– přírodní směs 6 bylinek, uvolňuje tělo i mysl, podporuje trávení a duševní pohodu
50 g
103
Hodnocení 4.9/5, 103 recenzí
85 Kč
(170 Kč / 100 g)
Vilgain Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovoce, bez přidaného cukru a konzervantů, 200 g ovoce na 20 g výrobku
Jablko & švestka 20 g
53
Hodnocení 4.9/5, 53 recenzí
30 Kč
(150 Kč / 100 g)
Vilgain Ibiškový čaj
– sušené květy egyptského ibišku, výrazná chuť i barva
60 g
144
Hodnocení 4.8/5, 144 recenzí
69 Kč
(115 Kč / 100 g)
Vilgain Rooibos čaj BIO
– jemně nasládlá chuť, přirozeně bez kofeinu
80 g
77
Hodnocení 4.8/5, 77 recenzí
89 Kč
(111,25 Kč / 100 g)
Vilgain Earl Grey BIO
– sypaný černý čaj s olejem z bergamotu
50 g
27
Hodnocení 5.0/5, 27 recenzí
109 Kč
(218 Kč / 100 g)
Vilgain Gunpowder zelený čaj BIO
– svěží lehce nahořklá chuť z mladých čajových lístků, přispívá ke koncentraci a duševnímu osvěžení
50 g
70
Hodnocení 4.8/5, 70 recenzí
85 Kč
(170 Kč / 100 g)
Vilgain Iron Goddess Oolong
– výrazná chuť a intenzivní aroma, oxidovaný tradičním způsobem, sušený na slunci
50 g
60
Hodnocení 4.9/5, 60 recenzí
129 Kč
(258 Kč / 100 g)
Vilgain White Monkey zelený čaj
– vyšší třída zeleného čaje, ovocné a oříškové tóny, s obsahem přínosných látek
50 g
43
Hodnocení 5.0/5, 43 recenzí
149 Kč
(298 Kč / 100 g)
Vilgain Čaj na imunitu
– sypaný čaj se směsí 6 pečlivě vybraných bylin, které přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu
50 g
43
Hodnocení 4.9/5, 43 recenzí
85 Kč
(170 Kč / 100 g)
Vilgain Jasmínový zelený čaj
– sypaný čaj s květinovou vůní, šetrně sušený na slunci
Chun Hao 50 g
28
Hodnocení 5.0/5, 28 recenzí
119 Kč
(238 Kč / 100 g)
Vilgain Extrakt z červené řepy
– 100% přírodní forma, standardizovaný obsah 6 % nitrátů, prekurzor oxidu dusnatého
120 kapslí
14
Hodnocení 4.7/5, 14 recenzí
349 Kč
(2,91 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Fruit Moons
– křupavé kešu oříšky obalené v ovocném prášku, zdroj nenasycených tuků, bez přidaného cukru, soli a konzervantů
Jahoda 100 g
30
Hodnocení 4.9/5, 30 recenzí
189 Kč
(189 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizovaný kokos
– mrazem sušené kousky kokosu, sladké a křupavé, přirozený zdroj rostlinných tuků
50 g
67
Hodnocení 4.8/5, 67 recenzí
99 Kč
(198 Kč / 100 g)
Vilgain Pu-Erh čaj
– sekundárně fermentovaný tmavý čaj, z ručně sbíraných mladých výhonků a lístků, zemitá chuť s výrazným aroma
50 g
22
Hodnocení 4.8/5, 22 recenzí
109 Kč
(218 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 300 g
1012
Hodnocení 4.8/5, 1012 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Mandle v čokoládě
– čerstvé a super křupavé ořechy, pořádná vrstva čokolády, bez leštících látek
Mléčná čokoláda ve skořicovém prášku 250 g
33
Hodnocení 4.8/5, 33 recenzí
219 Kč
(87,60 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Crispies
– super křupavé proteinové kuličky s plnohodnotnými bílkovinami, skvělé k cereáliím, do kaší a jogurtů
Hořká čokoláda 130 g
162
Hodnocení 4.9/5, 162 recenzí
189 Kč
(145,38 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Banán 1 000 g
1115
Hodnocení 4.3/5, 1115 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Banán 2 000 g
1115
Hodnocení 4.3/5, 1115 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bez příchutě 2 000 g
7096
Hodnocení 4.6/5, 7096 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Jahodový milkshake 2 000 g
1211
Hodnocení 4.4/5, 1211 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.