Spalovač jménem HCA

Jan Caha
Jan Caha 2. 11. 2014
2 Líbí se mi Komentáře Uložit článek
Spalovač jménem HCA

HCA není zrovna tradičním spalovačem tuku, který by využívali všichni sportovci ve svým dietách. Nicméně i tak se jedná o velmi zajímavou látku, kterou můžete do svého jídelníčku zařadit a čerpat z jejich výhod.

Spalovač jménem HCA

HCA neboli kyselina hydroxycitrónová je jedním ze základních spalovačů tuku, které nalezneme na pultech prodejců sportovní výživy, a které jsou využitelné nejen pro sportující veřejnost, ale také pro lidi s nadváhou nebo obezitou, kteří chtějí se svým tělem něco dělat. Tyto lidi velmi často jejich tělesná kompozice a tuk zatěžuje a nejsou schopni provádět daný výkon tak efektivně, jak by mohli. Neváhejte a využijte tuto velmi použitelnou a efektivní látku pro podporu své výkonnosti. Proč tedy nevyužít právě velmi kvalitní HCA. Kyselina hydroxy-citronová (dále jen HCA) se získává z dužiny plodu Garcinia. Ovoce má tvar jako malé dýně s vysokou koncentrací Kyseliny hydroxycitronové. Tuto kyselinu obsahuje jen málo druhů ovoce, ale žádný druh neobsahuje tak vysokou koncentraci této kyseliny. Kulturisté ji do svého suplementačního plánu zařazují v konečných fázích sportovní přípravy. HCA nepůsobí na centrální nerovový systém. HCA působí na enzym „ATP citrátlyáza“ a utlumuje jeho funkci. Tím je ovlivněn proces tvorby tuku. Mimo přímého vlivu na ukládání tělesného tuku, má HCA i schopnost snižovat chuť k jídlu.

Suplementací HCA můžeme zabránit odbourávání svalové hmoty a zároveň podporujeme spalování tělesného tuku. Tento produkt je tedy velmi využitelný jak v klasických přípravách sportovců na vrcholové soutěže v kulturistice nebo fitness, ale také pro lidi těžce pracující, pro osoby, které se snaží maximalizovat svoje cíle v posilovně.

HCA velmi efektivně snižuje chuť k jídlu, což je pro nás v období diety a při snaze o snížení množství tělesného tuku velmi potřebné. Jakmile použijeme Kyselinu hydroxycitronovou, cítíme se nasyceni dříve a příjem potravin se snižuje. Kyselina hydroxycitronová neovlivňuje naše zažívání a schopnost vstřebání živin z potravy. Kyselina hydroxycitronová ovlivňuje použití kalorií naším organizmem. HCA podporuje ukládání přijaté energie ve formě glykogenu, sníží produkty tuků a cholesterolu. Vy se tak díky receptorům určujícím nasycenost glykogenem cítíte nasyceni dříve, než je tomu v běžném stavu. Ve výsledku tak přijmete menší množství potravy, která je potenciálním hybatelem vaší obezity nebo nadváhy a budete rychleji snižovat množství tukové hmoty, díky nižšímu celkovému příjmu energie.

Výhody užití HCA

  • potlačuje chuť k jídlu a tím redukuje příjem potravy
  • omezuje tvorbu tuku v těle
  • napomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru

Kdo může využít účinku HCA

  • Osoby trpící nadváhou a obezitou
  • Sportovci při snaze o redukci tuku
  • Lidé trpící na přejídání
  • Osoby se sedavým zaměstnáním

Využijte pozitiv, které nám tato velmi prastará bylina nabízí a použijme ji pro svůj prospěch. Velmi nám pomůže a může být nápomocna nejen při snižování hladiny tuku v organismu.

Vlastní zkušenost: S HCA mám pouze pozitivní zkušenosti, zařazuji tuto kyselinu do své předsoutěžní diety, a to tak, že ji spojuji s doplňkem stravy, který působí thermogenně.  Přiznám se, v dietě často trpím na hlad. Přeci jen s tělesnou vahou okolo 100 kg už počítáte každý gram navíc, který můžete za den přijmout a tělo si o něj velmi hlasitě říká. HCA mně napomáhá zahnat hlad pouze malým soustem, které mi na daný okamžik připadne.

Přidej se k 39 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
2 Líbí se mi Uložit článek