Řazení

Jak poznám, že je můj online trenér a jeho jídelníček k ničemu?

Adéla Nejedlá
Adéla Nejedlá před 2 hodinami

V dnešní době je pomalu těžší vybrat si trenéra než odjet samotný trénink. Pojďme si společně říct pár základních tipů, jak s výběrem trenéra nebo výživového poradce nesáhnout vedle!

Proč nám portály pro ženy lžou? 10 největších lží o hubnutí

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 6 hodinami

Portály zaměřené na ženy si s námi hrají jako kočka s myší a chrlí každý týden novou dietu, detox nebo TOP X cviků k získání six-packu. Proč je nebezpečné se těmito radami řídit a jak toho opravdu docílit se svobodnou myslí?

Jak na cheat day aneb Jak se jeden den v týdnu přejíst vstříc rychlejšímu hubnutí

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 12 hodinami
4

Může nám cheat day neboli sněz vše, na co máš chuť, pomoci lépe, rychleji a udržitelně hubnout?

Kombucha jako elixír mládí a starověké nesmrtelnosti? Připravte si ji i sami doma a využijte jejích zdravotních benefitů

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 2 dny
2

Jak už podle názvu můžeme odhadnout, exoticky znějící název nápoje nás zavede do východní části Asie, kde byla kombucha velmi oblíbeným nápojem a také hojně používaným léčebným doplňkem v lidovém léčitelství. Pojďme se podívat, co se skrývá pod názvem kombucha.

10 potravin plných cukru, kvůli kterým nehubneš

Tereza Havlínová
Tereza Havlínová před 3 dny
3

Příliš mnoho cukru v našem jídelníčku není pro naše zdraví vůbec dobré. To přinejmenším tušíme nebo dobře víme. Velká spousta potravin a nápojů ale obsahuje skrytý cukr. Víte, na které si dát pozor?

7 českých a slovenských fitness youtuberek, které se vyplatí sledovat

Kateřina Zobačová
Kateřina Zobačová před 4 dny

Hledáš inspiraci na cvičení doma nebo v posilovně? Nebo se jen chceš inspirovat novými recepty? Pak by ti určitě neměl uniknout náš seznam fitness youtuberek, které ti rozhodně mají co předat.

Trhané kuře 3x jinak: Jídlo z trvanlivých ingrediencí připravené za pár minut

Tereza Havlínová
Tereza Havlínová před 11 dny
2

Pokud vás přepadl akutní hlad a chcete mít za pár minut na stole plnohodnotné jídlo, které vás zasytí a dodá tělu potřebné živiny, pak byste se měli seznámit s vychytávkou v podobě trhaného kuřecího masa. Poradíme, v jakých receptech ho využít.

12 důvodů, proč máte pořád hlad

Tereza Havlínová
Tereza Havlínová před 11 dny
2

Dali jste si jasný cíl, ke kterému se snažíte dostat, má to ale jeden háček... Pořád vás trápí hlad, který vám může bránit v dosažení výsledků. Máme pro vás 12 tipů, díky kterým ho jednou provždy porazíte.

Sportovní náčiní
Přílohy

Vitaminy a minerály jako doplňky stravy: Na co si dát pozor?

Petr Loskot
Petr Loskot před 12 dny

Vybrat kvalitní multivitamin a multiminerál dá pořádně zabrat! Kdo by ze suplementace multivitaminy mohl těžit a jaké skupiny obyvatelstva jsou v ohrožení důležitých vitaminů nebo minerálních látek?

5 chyb, kterými zabíjíte zdravou snídani. Neděláte nějakou z nich?

Tereza Havlínová
Tereza Havlínová před 12 dny
2

Způsobů, jak zkazit zdravé jídlo, existuje spoustu. Neničíte si náhodou svou pečlivě připravenou a zdravou snídani některou z těchto chyb?

Jak se zbavit všech škodlivých látek na ovoci a zelenině?

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 17 dny

Na ovoci a zelenině, které jsou běžně k dostání, zůstávají zbytky pesticidů. I když jsou tato množství stopová, je dobré jejich příjem co nejvíce omezit. Stačí ovoce a zeleninu pouze omýt, nebo existují efektivnější postupy?

Máte rádi sladké? 10 tipů, jak mlsat zdravě a nepřibrat

Tereza Havlínová
Tereza Havlínová před 20 dny
2

Pravidelně si dopřávat něco dobrého a přitom nepřibrat ani gram tuku navíc? To je snem nejednoho z nás. My vám dnes ukážeme deset dobrot, na kterých si pochutnáte, zaženete chutě na sladké, a navíc si i udržíte formu.

Probiotika, prebiotika a synbiotika, jak se v nich vyznat? 6 tipů pro výběr účinného přípravku

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 24 dny

Co jsou to probiotika, prebiotika a synbiotika? Ultimátní návod, jak se v tom vyznat, je tu. Pomůžou při nachlazení, léčbě antibiotiky nebo před cestou do exotických zemí!

Jak pomocí syrovátkového proteinu podpořit imunitu a odolnost proti nemocem?

Petr Loskot
Petr Loskot před 25 dny

Výkonný imunitní systém a odolnost vůči všudypřítomným bakteriím a virům by měly zajímat nejen všechny vyznavače aktivního životního stylu, ale vlastně každého z nás. Syrovátkový protein je znám hlavně jako vysoce kvalitní zdroj bílkovin podporující nárůst svalové hmoty a regeneraci. Může však být nápomocný i naší imunitě?

Borůvky, jogurt a chia semínka. Jaké superpotraviny byste letos měli zařadit do jídelníčku?

Markéta Tesařová
Markéta Tesařová před 26 dny

Každé období má své superpotraviny, kvůli kterým lidé “šílí” a bezmezně věří jejich přisuzovaným účinkům. Agentura Pollock se zeptala 1259 registrovaných nutričních terapeutů, jaké superpotraviny budou nejžádanější v letošním roce. V dnešním článku se podíváme na top desítku.

Chelátová vazba minerálů jako nejlépe vstřebatelná forma: Podle čeho vybrat nejlepší doplněk stravy?

Petr Loskot
Petr Loskot před 27 dny
4

Chelátová forma minerálů není v našich končinách příliš známou veličinou. Důvod je jednoduchý, pro výrobce doplňků stravy je snadnějším způsobem připravit pro zákazníky doplněk stravy, kde je minerál vázán v organické či anorganické formě.

Ořechová másla a ořechy
Vitaminy, minerály a antioxidanty

Zdroje tvrzení uvedených na tomto banneru naleznete v popisku u daného produktu.

Jak na sacharidové vlny?

Tomáš Novotný
Tomáš Novotný před 27 dny
2

Máloco se skloňuje tak často a vehementně jako sacharidové vlny. Proč jsou tak populární? Vždyť se přeci nejedná o nic jiného než o cyklování příjmu energie ze sacharidů. Nebo je v tom snad něco více?

Po lepku se zalepí střeva a ovoce jen ráno? Jak vidí jídlo informovaný a neinformovaný člověk

Ondřej Klein
Ondřej Klein před měsícem
1

Jídlo je a bude zdrojem energie a mikroživin nezbytných pro zdravý život i sportovní výkon. Je potřeba se naučit na jídlo správně nahlížet. Tloustne se po pečivu a lepek nám zalepí střeva, nebo je to celé jinak?

Jak by mělo vypadat perfektní potréninkové jídlo a suplementace?

Petr Loskot
Petr Loskot před měsícem
10

Stále dokola slýcháme, co by mělo dokonalé potréninkové jídlo obsahovat a stále jsou na to odlišné názory. Dali jsme dohromady vše, co věda ví, a sepsali pro vás kompletní návod na dokonalou potréninkovou výživu a suplementaci!

5 důvodů, proč vám nefunguje počítání kalorií, a co se s tím dá dělat

Petr Loskot
Petr Loskot před měsícem
3

Funguje, nebo nefunguje počítání kalorií k hubnutí? Odpověď je šalamounská! Ano i ne. Pro hubnutí kalorie počítat nemusíme, ale musíme vědět, jak na to! Pojďme si ukázat, jak hubnout bez počítání kalorií. Dozvíme se i to, jaké faktory se při počítání kalorií nezohledňují.

Zdravý životní styl neznamená hubnutí! Jak si nastavit udržitelný režim?

Adéla Nejedlá
Adéla Nejedlá před měsícem

Máte problém s tím, že se vždy na 200 % obujete do změny životního stylu, ale druhý den jste zpět ve starých kolejích, jakoby to byl jen sen? Pojďme si společně odhalit to tajné know-how, jak konečně začít se zdravým životním stylem a nikdy nepřestat!

Strava pro dokonalé břicho

Ondřej Klein
Ondřej Klein před měsícem
3

Snad každý zatoužil vidět, jak má poskládané "cihličky" na svém břiše. My vám dnes prozradíme, jak na to!

Slaďte chytře! Je skutečně bíly cukr horší než med, agávový sirup nebo cukr třtinový?

Ondřej Klein
Ondřej Klein před měsícem
11

Hnědý cukr je zdravější než bílý! Kolikrát jsme se mohli dočíst podobné titulky v médiích, je to ale pravda? Je dobrá volba nahradit cukr ovocnými sirupy? To vše se dozvíte v dnešním článku!

Jak se (ne)stravovat při vysokém krevním tlaku a které suplementy mohou pomoci s jeho snížením

Kristýna Dvořáková
Kristýna Dvořáková před měsícem

Vysoký krevní tlak je velmi rozšířeným onemocněním. I když nás většinou nebolí, pro naše tělo představuje obrovské zdravotní riziko. Přestože hlavní housle hraje v jeho léčbě i prevenci životní styl, představujeme vám několik látek, které vám mohou v jeho snížení efektivně pomoci.

Aktin Vegan Protein Bar
Aktin Whey Protein