Aktin rozhýbal v Česku a na Slovensku více než 28 tisíc lidí.

Aktin
Aktin Redakce 7. 3. 2023
Líbí se mi Komentáře Uložit článek
Aktin rozhýbal v Česku a na Slovensku více než 28 tisíc lidí.
Logo #aktinchallenge

/Praha, 7.3. 2023/ Komunitní výzva organizovaná Aktinem pod názvem #aktinchallenge baví tisíce lidí. Úkoly v kategorii sport, vaření a péče o mentální zdraví motivují účastníky zlepšit svůj životní styl. Aktinchallenge začala 1. ledna a trvá až do 18. dubna, takže soutěžící mají dost prostoru na to, aby změnili svoje návyky na celý rok 2023 a potažmo i na celý život. 

Výzva #aktinchallenge se stala odrazovým můstkem pro tisíce lidí, kteří se rozhodli začít žít zdravěji a zlepšit svůj životní styl. Účastníci si vybírají, jaký úkol z celkových 202 splní. To, kolik úkolů splní už závisí jen na jejich odhodlání a na jejich fyzických nebo psychických schopnostech. Za každý schválený důkaz dostávají body, díky kterým se mohou srovnávat s ostatními v žebříčku nebo získat zajímavé ceny. Výzva je zcela zdarma a pro nejlepší je nachystaná odměna v podobě Vilgain produktů.

Do výzvy se zapojilo již přes 28 tisíc účastníků, kteří společně nahráli více než 84 tisíc důkazů. To je 42 tisíc fotek, stejně tak videí, které dohromady tvoří přes 300 hodin obsahu. Tým Aktinu chce, aby si všichni účastníci své body opravdu zasloužili a možná taky zvládli něco, co si sami mysleli, že je nad jejich síly. Proto schvalování všech důkazů probíhá manuálně, s důrazem na poctivé splnění podmínek daného úkolu. 

Ti nejlepší, kteří se pohybují na předních příčkách již mají splněno přes 130 úkolů a nasbíraných více než 2000 bodů. Pro dosažení takového počtu bodů museli TOP účastníci zvládnout ty nejextrémnější úkoly. Uběhnout maraton, ujít přes noc 50 kilometrů, vystoupat za den 2654 vertikálních metrů nebo zvládnou half ironmana. Tohle všechno jsou výsledky, za které si zaslouží obdiv a je úžasné sledovat tyto výkony. Celá komunita může sledovat TOP účastníky v žebříčku, kde vidí veškeré jejich důkazy ze splněných úkolů. Navzájem si mohou psát komentáře a povzbuzovat se. Vzniká tak jakási fitness sociální síť v rámci #aktinchallenge.

"Jsme nadšeni z ohromného množství lidí, kteří se do #aktinchallenge zapojili. Naším cílem je inspirovat lidi k zdravějšímu životnímu stylu a podpořit je při cestě ke svým cílům. Jsme pevně přesvědčeni, že tato výzva bude pro účastníky inspirativní a bude jim sloužit jako skvělá motivace pro zlepšení svého fyzického i psychického zdraví. Těšíme se na to, jak bude tato silná komunita plnit i naše další výzvy." uvedl Michal Hubík, CEO Aktinu.

Výzva má také své ambasadory, kterými jsou: David Olchava, Andy Štěchová, Klárka Jonášová, Charlie Šrámek, Albert Bately, Martin Kříž, Helča Neradová a Lucka známá pro svůj účet @jetojenvhlave. Tito influenceři aktivně plní #aktinchallenge úkoly a ukazují svému publiku, že je spousta úkolů, které jsou třeba nad jejich síly, ale vyplatí se to aspoň zkusit. Vždy je prostor se zlepšovat a úkoly ve výzvě mohou být zpestřením i pro zdatné sportovce, kteří prostě chtějí jen vyzkoušet něco nového.

#aktinchallenge je příležitostí pro každého, kdo hledá motivaci a podporu při dosahování svých fitness cílů a zároveň se chce učit novým věcem a poznávat nové lidi. Tato výzva je jedna z cest, jak přijít k novým zdravým návykům a naladit se na vlnu zdravého životního stylu. To vše společně s tisíci dalšími, kteří #aktinchallenge plní. Přidáte se taky?

Aktin rozhýbal v Česku a na Slovensku více než 28 tisíc lidí.
aplikace #aktinchallenge na webu Aktinu
Líbí se mi Uložit článek
Více o všem, co děláme se dozvíš v newsroom novinkách.
Přihlásit odběr
Kontakt pro novináře press@aktin.cz nebo +420 605 551 672