Darujte krev a využijte slevu na nákup zdravých potravin od Aktin.cz

Aktin
Aktin Redakce před 4 dny
Líbí se mi Komentáře Uložit článek
Darujte krev a využijte slevu na nákup zdravých potravin od Aktin.cz

V Aktinu je naší misí nabídnout člověku produkty, které mu pomohou být nejlepší verzí sebe sama. Proto jsme se rozhodli spojit síly s projektem ProDarce.cz, který podporuje bezplatné dárcovství krve a nabídnout dárcům slevu 10 % na Vilgain produkty na našem e‑shopu.

Prodárce.cz je web, který věnuje pozornost lidem, kteří se rozhodli darovat krev a podpořit tak zdraví a životy ostatních. Tato platforma nabízí různé benefity a výhody pro bezplatné dárce krve. Také my v Aktinu jsme se chtěli stát součástí této podpory bezplatných dárců. Náš cíl je totiž maximálně naplnit potenciál každého člověka díky našim Vilgain produktům špičkové kvality.

Aktin a Prodárce.cz spojují síly s cílem podpořit dárce krve za jejich neocenitelný příspěvek k zdraví a blahu společnosti. Sleva ve výši 10 % je poskytována ve formě slevového kódu, který dárce zadá během nákupu v e‑shopu Aktin.cz. Pro získání slevového kódu je potřeba napsat email na adresu info@prodarce.cz a přiložit fotku nebo sken legitimace dárce krve nebo potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně.

Doufáme, že tato nová spolupráce bude inspirovat více lidí k darování krve a také ocení ty, kteří již darovali.

Líbí se mi Uložit článek
Více o všem, co děláme se dozvíš v newsroom novinkách.
Přihlásit odběr
Kontakt pro novináře press@aktin.cz nebo +420 605 551 672