– RAW kokosová tyčinka s mandlemi, slazeno květovým medem z Itálie, bez lepku
30 g
330
Hodnocení 4.6/5, 330 recenzí
25 Kč
(83,33 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Jahoda 320 g
725
Hodnocení 4.8/5, 725 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Sweet Nuts Topping
– sladký topping, extra krémová struktura, praktické dávkování
Arašídy s bílou čokoládou 270 g
235
Hodnocení 4.8/5, 235 recenzí
179 Kč
(66,30 Kč / 100 g)
Vilgain Čokopecičky
– kvalitní čokoláda z jižní ameriky, vysoký obsah kakaa, bez umělých aromat a leštících látek
Hořká čokoláda 500 g
901
Hodnocení 5.0/5, 901 recenzí
499 Kč
(99,80 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Citronový ledový čaj 240 g
190
Hodnocení 4.3/5, 190 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Kachní paštika
– vysoký obsah masa, bez dusitanů, bez stabilizátorů, bez umělých konzervantů
100 g
189
Hodnocení 4.8/5, 189 recenzí
69 Kč
(69 Kč / 100 g)
Vilgain Sladká kukuřice BIO
– kukuřice v plechovce z italských farem, v BPA NI FREE plechovce
160 g
190
Hodnocení 4.9/5, 190 recenzí
35 Kč
(21,88 Kč / 100 g)
Vilgain Fazole Cannellini BIO
– bílé fazole z italských farem bohaté na bílkoviny, vlákninu, v BPA NI FREE plechovce
400 g
80
Hodnocení 4.9/5, 80 recenzí
55 Kč
(13,75 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Malina 320 g
646
Hodnocení 4.8/5, 646 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Energy & Focus Drink
– osvěžující energetický perlivý nápoj s kofeinem pro podporu fyzické a duševní výkonnosti, slazeno steviol-glykosidy, doplněk stravy
Citron a limetka 330 ml
552
Hodnocení 4.2/5, 552 recenzí
45 Kč
(13,64 Kč / 100 ml)
Vilgain Trhané hovězí
– křehké a šťavnaté kousky zavařeného masa v jemné marinádě, z trávou krmenných mladých býčků plemene Limousine
Uzená paprika 250 g
284
Hodnocení 4.8/5, 284 recenzí
169 Kč
(67,60 Kč / 100 g)
Vilgain Hořčík malát
– 110 mg hořčíku v kapsli, ve formě malátu hořečnatého, doplněk stravy
200 kapslí
564
Hodnocení 4.9/5, 564 recenzí
489 Kč
(2,45 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.