– kvalitní čokoláda ze single origin kakaových bobů, s vysokým poměrem kakaa, bez leštících látek a lecitinů
80% tmavá čokoláda 85 g
146
Hodnocení 4.8/5, 146 recenzí
129 Kč
(151,76 Kč / 100 g)
Vilgain Tabulková čokoláda
– kvalitní čokoláda ze single origin kakaových bobů, s vysokým poměrem kakaa, bez leštících látek a lecitinů
45% mléčná čokoláda 85 g
70
Hodnocení 4.7/5, 70 recenzí
129 Kč
(151,76 Kč / 100 g)
Vilgain Tabulková čokoláda
– kvalitní čokoláda ze single origin kakaových bobů, s vysokým poměrem kakaa, bez leštících látek a lecitinů
39% bílá čokoláda 85 g
40
Hodnocení 4.5/5, 40 recenzí
129 Kč
(151,76 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Crispies XL
– velké proteinové křupinky, nabité mléčnými bílkovinami, nadýchané a křupavé
Bez příchutě 100 g
135
Hodnocení 4.5/5, 135 recenzí
129 Kč
(129 Kč / 100 g)
Vilgain Celozrnné krekry BIO
– jednoduché přírodní složení, křupavá struktura, bez rafinovaných olejů
Sůl 150 g
231
Hodnocení 4.6/5, 231 recenzí
39 Kč
(26 Kč / 100 g)
Výhodná cena
Vilgain Sweet Chilli omáčka
– pečené papriky s chilli papričkami, vyvážený sladce pikantní profil chuti, bez konzervantů a zahušťovadel
Pálivá 330 ml
161
Hodnocení 4.6/5, 161 recenzí
135 Kč
(40,91 Kč / 100 ml)
Vilgain Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, pouze ze 4 přírodních surovin, zdroj vlákniny
Černý rybíz 55 g
116
Hodnocení 4.6/5, 116 recenzí
39 Kč
(70,91 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Crispies XL
– velké proteinové křupinky, nabité mléčnými bílkovinami, nadýchané a křupavé
Mléčná čokoláda 60 g
59
Hodnocení 4.5/5, 59 recenzí
119 Kč
(198,33 Kč / 100 g)
Vilgain Deodorant
– 100 % přírodní deodorant, v roll-on balení, nevysušuje a nedráždí pokožku
Eukalyptus s may chang 50 ml
125
Hodnocení 4.4/5, 125 recenzí
169 Kč
(338 Kč / 100 ml)
Vilgain Deodorant
– 100 % přírodní deodorant, v roll-on balení, nevysušuje a nedráždí pokožku
Ylang ylang a bergamot 50 ml
107
Hodnocení 4.4/5, 107 recenzí
169 Kč
(338 Kč / 100 ml)
Vilgain Sensual Flow
– maca pro podporu plodnosti, muira puama pro podporu vitality, ashwagandha pro podporu duševní pohody, doplněk stravy
60 kapslí
56
Hodnocení 4.5/5, 56 recenzí
499 Kč
(8,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Čokoládová tyčinka
– s vysokým obsahem kakaa, ze single origin kolumbijských bobů, sladká svačinka na cesty
Hořká čokoláda s lískovými oříšky 45 g
79
Hodnocení 4.5/5, 79 recenzí
85 Kč
(188,89 Kč / 100 g)
Vilgain Čokoládová tyčinka
– s vysokým obsahem kakaa, ze single origin kolumbijských bobů, sladká svačinka na cesty
Bílá čokoláda 45 g
43
Hodnocení 4.6/5, 43 recenzí
85 Kč
(188,89 Kč / 100 g)
Vilgain Čokoládová tyčinka
– s vysokým obsahem kakaa, ze single origin kolumbijských bobů, sladká svačinka na cesty
Mléčná a bílá čokoláda 45 g
87
Hodnocení 4.6/5, 87 recenzí
85 Kč
(188,89 Kč / 100 g)
Vilgain Mask Badge Tee
– triko s drobným Vilgain logem na hrudi, z organické bavlny, v padnoucím unisex střihu
XS White
113
Hodnocení 4.8/5, 113 recenzí
350 Kč
Vilgain Black Maca
– přírodní extrakt z černé Macy, podporuje libido a přispívá k udržení fyzického a duševního zdraví, doplněk stravy
90 kapslí
51
Hodnocení 4.8/5, 51 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Coconut Cubes
– křupavé ovoce sušené mrazem, zalité kokosovým mlékem, bez lecitinů a leštících látek
Mango 100 g
106
Hodnocení 4.2/5, 106 recenzí
169 Kč
(169 Kč / 100 g)
Vilgain Coconut Cubes
– křupavé ovoce sušené mrazem, zalité kokosovým mlékem, bez lecitinů a leštících látek
Borůvka 100 g
153
Hodnocení 4.2/5, 153 recenzí
169 Kč
(169 Kč / 100 g)
Vilgain Coconut Cubes
– křupavé ovoce sušené mrazem, zalité kokosovým mlékem, bez lecitinů a leštících látek
Jahoda 100 g
113
Hodnocení 4.4/5, 113 recenzí
169 Kč
(169 Kč / 100 g)
Vilgain Semolinové těstoviny s hříbky
– rychlé a výživné jídlo pro jakoukoliv příležitost, bohaté na bílkoviny, 100% přírodní složení bez konzervantů
200 g
127
Hodnocení 4.6/5, 127 recenzí
89 Kč
(44,50 Kč / 100 g)
Vilgain Quinoa s shiitake a lískovými oříšky
– směs tříbarevné quinoy, hub shiitake, ořechů a zeleniny, 7 přírodních ingrediencí, k rychlé přípravě vyváženého jídla
250 g
82
Hodnocení 4.6/5, 82 recenzí
99 Kč
(39,60 Kč / 100 g)
Vilgain Pískavice řecké seno
– rostlinný extrakt s 50% obsahem saponinů, doplněk stravy
90 kapslí
22
Hodnocení 4.8/5, 22 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Arganový olej BIO
– za studena lisovaný arganový olej z Maroka, hydratuje, vyživuje a chrání pokožku i vlasy, přispívá k mladistvému vzhledu
50 ml
55
Hodnocení 4.9/5, 55 recenzí
249 Kč
(498 Kč / 100 ml)
-11 %
Akce týdne
Vilgain Hovězí lůj
– 100% hovězí tuk plemene Angus, vysoký kouřový bod, ideální na smažení, restování a pečení
300 ml
96
Hodnocení 4.8/5, 96 recenzí
114 Kč
Původní cena: 129 Kč
(38 Kč / 100 ml)
Vilgain Čistící pěna na obličej s probiotiky
– přírodní čistící pleťová pěna s obsahem probiotik a rostlinných olejů, hydratuje a zklidňuje pokožku, přispívá k obnově buněk, bez parfemace
180 ml
156
Hodnocení 4.8/5, 156 recenzí
239 Kč
(132,78 Kč / 100 ml)
Vilgain Flaxseed Chips
– křupavé plátky ze lněných semínek se směsí přírodního koření, zdroj vlákniny, bílkovin a omega-3 mastných kyselin
Pikantní 50 g
99
Hodnocení 4.1/5, 99 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Astaxanthin BIO
– extrakt z BIO řasy haematococcus pluvialis, forma s vysokou biodostupností, doplněk stravy
60 kapslí
42
Hodnocení 4.9/5, 42 recenzí
749 Kč
(12,48 Kč / 1 kapsle)
Vilgain 5% Hydratační olejové sérum
– vyživující hydratační sérum na bázi mořských řas, s antibakteriálními a antioxidačními účinky finální tečka večerní skin care
30 ml
54
Hodnocení 4.7/5, 54 recenzí
259 Kč
(863,33 Kč / 100 ml)
Vilgain 1% Sérum s liposomálním vitaminem C
– rozjasňuje a revitalizuje pokožku, s výborně vstřebatelným liposomálním vitaminem C, součást ranní skin care
30 ml
93
Hodnocení 4.8/5, 93 recenzí
259 Kč
(863,33 Kč / 100 ml)
Vilgain Probiotické sérum
– 100% přírodní hydratační sérum s probiotiky, panthenolem a spirulinou, zklidňuje a zabraňuje podráždění, vhodné i pro problematickou pleť
30 ml
111
Hodnocení 4.7/5, 111 recenzí
259 Kč
(863,33 Kč / 100 ml)
Vilgain Lyofilizované jahody
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
50 g
885
Hodnocení 4.9/5, 885 recenzí
119 Kč
(238 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Jablko s kiwi 240 g
65
Hodnocení 4.5/5, 65 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Beef Bar BIO
– více než 70% masa z grass-fed krav, čisté složení z ekologického zemědělství, bez GMO a glutamátu
BBQ 35 g
71
Hodnocení 3.7/5, 71 recenzí
75 Kč
(214,29 Kč / 100 g)
Vilgain Beef Bar BIO
– více než 70% masa z grass-fed krav, čisté složení z ekologického zemědělství, bez GMO a glutamátu
Brusinky s řepou 35 g
34
Hodnocení 3.2/5, 34 recenzí
75 Kč
(214,29 Kč / 100 g)
Vilgain Chilli omáčka
– pikantní a bohatá chuť, bez umělých konzervantů, barviv či zahušťovadel
Pečené papriky 185 ml
94
Hodnocení 4.7/5, 94 recenzí
199 Kč
(107,57 Kč / 100 ml)
Vilgain Chilli omáčka
– pikantní a bohatá chuť, bez umělých konzervantů, barviv či zahušťovadel
Mango a maracuja 185 ml
92
Hodnocení 4.3/5, 92 recenzí
199 Kč
(107,57 Kč / 100 ml)
Vilgain L-Glutamin
– aminokyselina, která přispívá k normální činnosti svalů, vhodná pro sportovce i mentálně vytížené osoby, doplněk stravy
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.