– arašídová sladká poleva, extra krémová struktura, praktické dávkování
Arašídy s bílou čokoládou 270 g
235
Hodnocení 4.8/5, 235 recenzí
179 Kč
(66,30 Kč / 100 g)
Vilgain Čokopecičky
– kvalitní čokoláda z jižní ameriky, vysoký obsah kakaa, bez umělých aromat a leštících látek
Hořká čokoláda 500 g
901
Hodnocení 5.0/5, 901 recenzí
499 Kč
(99,80 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Citronový ledový čaj 240 g
190
Hodnocení 4.3/5, 190 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Kachní paštika
– vysoký obsah masa, bez dusitanů, bez stabilizátorů, bez umělých konzervantů
100 g
190
Hodnocení 4.8/5, 190 recenzí
69 Kč
(69 Kč / 100 g)
Vilgain Sladká kukuřice BIO
– kukuřice v plechovce z italských farem, v BPA NI FREE plechovce
160 g
190
Hodnocení 4.9/5, 190 recenzí
35 Kč
(21,88 Kč / 100 g)
Vilgain Fazole Cannellini BIO
– bílé fazole z italských farem bohaté na bílkoviny, vlákninu, v BPA NI FREE plechovce
400 g
80
Hodnocení 4.9/5, 80 recenzí
55 Kč
(13,75 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Malina 320 g
647
Hodnocení 4.8/5, 647 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Energy & Focus Drink
– osvěžující energetický perlivý nápoj s kofeinem pro podporu fyzické a duševní výkonnosti, slazeno steviol-glykosidy, doplněk stravy
Citron a limetka 330 ml
553
Hodnocení 4.2/5, 553 recenzí
45 Kč
(13,64 Kč / 100 ml)
Vilgain Trhané hovězí
– křehké a šťavnaté kousky zavařeného masa v jemné marinádě, z trávou krmenných mladých býčků plemene Limousine
Uzená paprika 250 g
284
Hodnocení 4.8/5, 284 recenzí
169 Kč
(67,60 Kč / 100 g)
Vilgain Hořčík malát
– 110 mg hořčíku v kapsli, ve formě malátu hořečnatého, doplněk stravy
200 kapslí
566
Hodnocení 4.9/5, 566 recenzí
489 Kč
(2,45 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Mandle s bílou čokoládou a kokosem 350 g
1117
Hodnocení 4.8/5, 1117 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Melatonin ve spreji
– doplněn o extrakt z meduňky lékařské, v praktické formě spreje, mangová příchuť, doplněk stravy
Mango 30 ml
145
Hodnocení 4.9/5, 145 recenzí
199 Kč
(663,33 Kč / 100 ml)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 180 kapslí
854
Hodnocení 4.9/5, 854 recenzí
349 Kč
(1,94 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO
– měkký snack plněný tekutou náplní, posypaný ořechy, prémiové BIO složení, kombinace rýžového a hrachového proteinu
Kakao 45 g (3 x 15 g)
168
Hodnocení 4.5/5, 168 recenzí
55 Kč
(122,22 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-fed Collagen Drink + Vitamin C
– svěží instantní nápoj, s grass-fed kolagenními peptidy, Vitamin C podporuje normální stav pokožky, kostí a chrupavek, doplněk stravy
Mango 200 g
145
Hodnocení 4.8/5, 145 recenzí
279 Kč
(139,50 Kč / 100 g)
Vilgain Rýžové nudle
– bezlepkové rýžové nudle typu tagliatelle, jemná struktura, hotové za 2 minuty
Ø 3 mm 240 g
244
Hodnocení 4.9/5, 244 recenzí
55 Kč
(22,92 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Lesní ovoce 320 g
232
Hodnocení 4.8/5, 232 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Minutová rýžová kaše BIO
– instantní, krémová konzistence, k přípravě rychlé a lehké snídaně, bez cukru
1 000 g
1004
Hodnocení 4.6/5, 1004 recenzí
199 Kč
(19,90 Kč / 100 g)
Vilgain Kukuřičné proteinové chipsy BIO
– pomalu pečené kukuřičné chipsy na extra panenském olivovém oleji, zdroj rostlinných bílkovin, bez lepku a bez laktózy
BBQ 60 g
139
Hodnocení 4.8/5, 139 recenzí
49 Kč
(81,67 Kč / 100 g)
Vilgain Minutová proteinová ovesná kaše
– ultra krémová, 25 g bílkovin na porci, vysoký obsah vlákniny
Čokoládové brownie 400 g
246
Hodnocení 4.6/5, 246 recenzí
199 Kč
(49,75 Kč / 100 g)
Vilgain Jablečné chipsy
– sušené ultra křupavé plátky, z prémiových jablek, bez smažení, bez siřičitanů
Skořice 30 g
191
Hodnocení 4.8/5, 191 recenzí
35 Kč
(116,67 Kč / 100 g)
Vilgain Multivitamin pro muže
– komplexní multivitamin s minerálními látkami, antioxidanty, adaptogeny a probiotiky, speciálně navržený pro potřeby mužského těla
90 kapslí
64
Hodnocení 4.8/5, 64 recenzí
449 Kč
(4,99 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Energy gel
– zdroj rychlé energie a elektrolytů, kombo 3 rychle vstřebatelných BIO sacharidů, pro dlouhotrvající aktivity nižší intenzity
Mango 40 g
188
Hodnocení 4.5/5, 188 recenzí
45 Kč
(112,50 Kč / 100 g)
-12 %
Vilgain Multivitamin pro muže
– komplexní multivitamin s minerálními látkami, antioxidanty, adaptogeny a probiotiky, speciálně navržený pro potřeby mužského těla
3× 90 kapslí
64
Hodnocení 4.8/5, 64 recenzí
1 185 Kč
Původní cena: 1 347 Kč
(4,39 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovoce, bez přidaného cukru a konzervantů, 200 g ovoce na 20 g výrobku
Jablko & malina 20 g
217
Hodnocení 4.7/5, 217 recenzí
30 Kč
(150 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
1012
Hodnocení 4.8/5, 1012 recenzí
899 Kč
(179,80 Kč / 100 g)
Vilgain Lipozomální vitamin C
– vysoce vstřebatelná forma, přispívá k normální tvorbě kolagenu a k normální funkci imunitního systému, doplněk stravy
90 kapslí
122
Hodnocení 4.9/5, 122 recenzí
459 Kč
(5,10 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 1 000 g
2014
Hodnocení 4.4/5, 2014 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Vanilka 30 g
3180
Hodnocení 4.6/5, 3180 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Pistácie 30 g
499
Hodnocení 4.3/5, 499 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Čokoláda 1 000 g
434
Hodnocení 4.6/5, 434 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Skořicové lupínky 30 g
568
Hodnocení 4.5/5, 568 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Strawberry lemonade 500 g
962
Hodnocení 4.3/5, 962 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Pink grapefruit 500 g
595
Hodnocení 4.4/5, 595 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Lemon ice tea 500 g
179
Hodnocení 4.6/5, 179 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Energy gel
– zdroj rychlé energie a elektrolytů, kombo 3 rychle vstřebatelných BIO sacharidů, pro dlouhotrvající aktivity nižší intenzity
Kakao 40 g
70
Hodnocení 4.7/5, 70 recenzí
45 Kč
(112,50 Kč / 100 g)
Vilgain Oatmeal Butter Cookie
– máslová sušenka z ovesných vloček a mouky, slazeno přírodně třtinovým cukrem, vyrobeno ručně a ekologicky
Máslová 35 g
127
Hodnocení 4.7/5, 127 recenzí
36 Kč
(102,86 Kč / 100 g)
-15 %
Akce týdne
Vilgain Krůtí prsa
– Velké kusy šťavnatého drůbežího masa, z poctivých etických chovů, vhodné k okamžité konzumaci
Se solí a pepřem 300 g (3 x 100 g)
1013
Hodnocení 4.9/5, 1013 recenzí
169 Kč
Původní cena: 199 Kč
(56,33 Kč / 100 g)
Vilgain Cizrna v nálevu BIO
– sterilovaná, bohatá na rostlinné bílkoviny a vlákninu, pouze cizrna, voda a sůl
370 g
455
Hodnocení 4.8/5, 455 recenzí
55 Kč
(14,86 Kč / 100 g)
-20 %
Akce týdne
Vilgain Arašídové máslo v prášku BIO
– 100 % šetrně pražené arašídy, vysoký obsah vlákniny a bílkovin
Jemné 200 g
1231
Hodnocení 4.7/5, 1231 recenzí
159 Kč
Původní cena: 199 Kč
(79,50 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 300 g
854
Hodnocení 4.9/5, 854 recenzí
269 Kč
(89,67 Kč / 100 g)
-15 %
Akce týdne
Vilgain Luštěninové těstoviny BIO
– v BIO kvalitě, bez lepku, blesková příprava do 8 minut
Cizrnové gnochetti 250 g
40
Hodnocení 4.1/5, 40 recenzí
55 Kč
Původní cena: 65 Kč
(22 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Krémové matcha latte 330 ml
106
Hodnocení 4.2/5, 106 recenzí
65 Kč
(19,70 Kč / 100 ml)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Salty Lime 500 ml
95
Hodnocení 3.9/5, 95 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Lesní plody 500 ml
108
Hodnocení 4.7/5, 108 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Collagen Drink
– kolagen s hovězími peptidy Verisol®, v kombinaci s ovocnými šťávami
Broskev a marakuja 330 ml
48
Hodnocení 4.7/5, 48 recenzí
49 Kč
(14,85 Kč / 100 ml)
Vilgain Collagen Drink
– kolagen s hovězími peptidy Verisol®, v kombinaci s ovocnými šťávami
Malina 330 ml
47
Hodnocení 4.6/5, 47 recenzí
49 Kč
(14,85 Kč / 100 ml)
Limitovaná edice
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Mandarinka a matcha 500 ml
52
Hodnocení 3.8/5, 52 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Energy & Focus Drink
– osvěžující energetický perlivý nápoj s kofeinem pro podporu fyzické a duševní výkonnosti, slazeno steviol-glykosidy, doplněk stravy
Mango 330 ml
57
Hodnocení 4.5/5, 57 recenzí
45 Kč
(13,64 Kč / 100 ml)
Novinka
Vilgain Cold Brew ibiškový čaj
– bylinný nápoj s ovocnou příchutí, ze sypaného čaje, 24 hodin macerováno, bez umělých sladidel
Hruška sycený 330 ml
15
Hodnocení 4.8/5, 15 recenzí
52 Kč
-14 %
Vilgain Kukuřičné proteinové chipsy BIO
– pomalu pečené kukuřičné chipsy na extra panenském olivovém oleji, zdroj rostlinných bílkovin, bez lepku a bez laktózy
12× BBQ 60 g
139
Hodnocení 4.8/5, 139 recenzí
504 Kč
Původní cena: 588 Kč
(70 Kč / 100 g)
Vilgain Basmati rýže hnědá BIO
– ručně zpracovaná voňavá odrůda z úpatí Himálajů
500 g
347
Hodnocení 4.7/5, 347 recenzí
65 Kč
(13 Kč / 100 g)
Vilgain Krůtí stehno v nálevu
– libové maso z lokálních farem, pro rychlou přípravu chutného jídla, jemně dochuceno
Se solí a pepřem 400 g
698
Hodnocení 4.8/5, 698 recenzí
199 Kč
(49,75 Kč / 100 g)
Vilgain Hovězí jerky BIO
– poctivá porce bílkovin z kvalitního českého masa bez konzervantů a aromat
Mořská sůl 25 g
442
Hodnocení 4.7/5, 442 recenzí
75 Kč
(300 Kč / 100 g)
Vilgain Hovězí jerky BIO
– poctivá porce bílkovin z kvalitního českého masa bez konzervantů a aromat
Mořská sůl 50 g
442
Hodnocení 4.7/5, 442 recenzí
139 Kč
(278 Kč / 100 g)
Vilgain Bourbon vanilka mletá
– jemně namleté lusky cenné, silně aromatické odrůdy z Ugandy
10 g
399
Hodnocení 4.7/5, 399 recenzí
219 Kč
(2 190 Kč / 100 g)
Vilgain Pohanková mouka BIO
– kvalitní celozrnná mouka, která ti dodá mikroživiny a vlákninu
400 g
134
Hodnocení 4.9/5, 134 recenzí
65 Kč
(16,25 Kč / 100 g)
Vilgain Multivitamin
– 13 vitaminů a 7 minerálních látek, vysoká vstřebatelnost, podpora celkového zdraví, doplněk stravy
120 kapslí
360
Hodnocení 4.7/5, 360 recenzí
349 Kč
(2,91 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Celozrnný žitný chléb BIO
– výborně stravitelný, plný vlákniny a omega-3, pouze 7 ingrediencí
S chia semínky 375 g
653
Hodnocení 4.6/5, 653 recenzí
45 Kč
(12 Kč / 100 g)
Vilgain Kokosový olej ve spreji
– z filipínského kokosu, s vysokým obsahem MCT, praktický dávkovač
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.