– celozrnné bezlepkové vločky z Finska s výraznou oříškovou chutí
750 g
133
Hodnocení 4.9/5, 133 recenzí
75 Kč
(10 Kč / 100 g)
Výhodná cena
Akce týdne
Vilgain Meal Shake
– bílkovinný nápoj s komplexními sacharidy, 400 kcal na porci, s obsahem vitaminů a minerálních látek, přírodní dochucení a doslazení
Vanilka 900 g
92
Hodnocení 4.6/5, 92 recenzí
579 Kč
(64,33 Kč / 100 g)
Vilgain Meal Shake
– bílkovinný nápoj s komplexními sacharidy, 400 kcal na porci, s obsahem vitaminů a minerálních látek, přírodní dochucení a doslazení
Čokoláda 900 g
69
Hodnocení 4.3/5, 69 recenzí
649 Kč
(72,11 Kč / 100 g)
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22 % rostlinných bílkovin, čokoládová poleva, super měkoučká struktura s náplní
Lískooříškový fondán 50 g (2 x 25 g)
248
Hodnocení 4.2/5, 248 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22 % rostlinných bílkovin, čokoládová poleva, super měkoučká struktura s náplní
Arašídy se slaným karamelem 50 g (2 x 25 g)
286
Hodnocení 4.2/5, 286 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain PMS Balance
– obsahuje vitamin B6 pro podporu hormonální aktivity a psychické činnosti, doplněk stravy
90 kapslí
201
Hodnocení 4.5/5, 201 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoce vstřebatelným hořčíkem, přispívá k normální činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání, doplněk stravy
Mango a pomeranč 325 g
370
Hodnocení 4.6/5, 370 recenzí
399 Kč
(122,77 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Hořká čokoláda 120 g
112
Hodnocení 4.7/5, 112 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Špaldové sušenky BIO
– jemná oříšková chuť, jen 6 BIO ingrediencí, ideální ke kávě a čaji
Kokos 100 g
227
Hodnocení 4.9/5, 227 recenzí
49 Kč
(49 Kč / 100 g)
Výhodná cena
Akce týdne
Vilgain Meal Shake
– bílkovinný nápoj s komplexními sacharidy, 400 kcal na porci, s obsahem vitaminů a minerálních látek, přírodní dochucení a doslazení
Karamel se skořicí 900 g
50
Hodnocení 4.4/5, 50 recenzí
579 Kč
(64,33 Kč / 100 g)
Vilgain Celozrnné krekry BIO
– jednoduché přírodní složení, křupavá struktura, bez rafinovaných olejů
Bylinky 150 g
262
Hodnocení 4.5/5, 262 recenzí
39 Kč
(26 Kč / 100 g)
Vilgain Minutová proteinová rýžová kaše
– bezlepková kaše s krémovou konzistencí, z prémiové BIO rýže, bez barviv a konzervantů
Jemné arašídové máslo 400 g
107
Hodnocení 4.7/5, 107 recenzí
169 Kč
(42,25 Kč / 100 g)
Vilgain Maca Strong
– silný přírodní extrakt, podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu a sexualitu, doplněk stravy
90 kapslí
105
Hodnocení 4.6/5, 105 recenzí
399 Kč
(4,43 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, pouze ze 4 přírodních surovin, zdroj vlákniny
Mango 55 g
145
Hodnocení 4.7/5, 145 recenzí
39 Kč
(70,91 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, pouze ze 4 přírodních surovin, zdroj vlákniny
Malina 55 g
165
Hodnocení 4.7/5, 165 recenzí
39 Kč
(70,91 Kč / 100 g)
Vilgain Mix lyofilizovaného zahradního ovoce
– mrazem sušená směs ovoce, se 100% přírodním složením, dokonalou chutí a křupavostí
45 g
117
Hodnocení 4.7/5, 117 recenzí
89 Kč
(197,78 Kč / 100 g)
Vilgain Mix lyofilizovaného exotického ovoce
– mrazem sušená křupavá směs ovoce, se 100% přírodním složením a dokonalou chutí
45 g
106
Hodnocení 4.4/5, 106 recenzí
89 Kč
(197,78 Kč / 100 g)
Vilgain Mix lyofilizovaného lesního ovoce
– mrazem sušená směs ovoce, se 100% přírodním složením, dokonalou chutí a křupavostí
45 g
217
Hodnocení 4.9/5, 217 recenzí
89 Kč
(197,78 Kč / 100 g)
Vilgain Čokopecičky
– kvalitní čokoláda z jižní ameriky, vysoký obsah kakaa, bez umělých aromat a leštících látek
Bílá čokoláda 250 g
181
Hodnocení 5.0/5, 181 recenzí
299 Kč
(119,60 Kč / 100 g)
Vilgain Multivitamin pro ženy
– 100% doporučené denní dávky vitaminů, 47 aktivních látek, s vitaminem B6 pro podporu imunity a hormonální aktivity, doplněk stravy
90 kapslí
207
Hodnocení 4.9/5, 207 recenzí
499 Kč
(5,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Bílá čokoláda 120 g
91
Hodnocení 4.8/5, 91 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Kokos 39 g (3 x 13 g)
575
Hodnocení 4.5/5, 575 recenzí
49 Kč
(125,64 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Topping
– krémový topping, jednoduché dávkování, bez přidaného cukru nebo syntetických aditiv
Arašídové máslo 250 g
210
Hodnocení 4.8/5, 210 recenzí
129 Kč
(51,60 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Pomeranč s broskví 240 g
93
Hodnocení 4.4/5, 93 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Beef Stripe
– proteinový snack s uzenou chutí, z prémiového sušeného hovězího
25 g
166
Hodnocení 4.3/5, 166 recenzí
42 Kč
(168 Kč / 100 g)
Vilgain Semolinové těstoviny s rajčaty
– rychlé a výživné jídlo pro jakoukoliv příležitost, bohaté na bílkoviny, bez konzervantů a přidaného cukru
200 g
121
Hodnocení 4.3/5, 121 recenzí
89 Kč
(44,50 Kč / 100 g)
Vilgain Hovězí krk
– křehké hovězí maso bez konzervantů, 98 % masa v každém balení, dochuceno pouze solí a pepřem
100 g
175
Hodnocení 4.2/5, 175 recenzí
79 Kč
(79 Kč / 100 g)
Vilgain Kachní prsa
– křehká kachní prsa plná bílkovin, z prémiových evropských chovů, 98 % masa v každém balení
100 g
114
Hodnocení 4.9/5, 114 recenzí
99 Kč
(99 Kč / 100 g)
Vilgain Hrášek BIO
– hrášek z italských farem, v BPA NI FREE plechovce
160 g
72
Hodnocení 4.8/5, 72 recenzí
35 Kč
(21,88 Kč / 100 g)
Vilgain Fazole Borlotti BIO
– fazole z italských farem bohaté na bílkoviny a vlákninu, v BPA NI FREE plechovce
400 g
73
Hodnocení 4.9/5, 73 recenzí
45 Kč
(11,25 Kč / 100 g)
Výhodná cena
Akce týdne
Vilgain Meal Shake
– bílkovinný nápoj s komplexními sacharidy, 400 kcal na porci, s obsahem vitaminů a minerálních látek, přírodní dochucení a doslazení
Creamy oats 900 g
36
Hodnocení 4.7/5, 36 recenzí
498 Kč
(55,33 Kč / 100 g)
Vilgain Koenzym Q10
– ubichinol s nejlépe vstřebatelnou formou na trhu, doplněn o vitamin E, doplněk stravy
60 kapslí
60
Hodnocení 4.8/5, 60 recenzí
349 Kč
(5,82 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Rybí kolagen komplex
– 2500 mg značkového rybího kolagenu s obsahem zinku, který přispívá k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů, doplněk stravy
150 kapslí
93
Hodnocení 4.8/5, 93 recenzí
329 Kč
(2,19 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Jahodový džem 30 g
172
Hodnocení 4.5/5, 172 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Pistáciový krém 30 g
322
Hodnocení 4.0/5, 322 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Borůvka a jablko 30 g
142
Hodnocení 4.6/5, 142 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Sweet Chilli omáčka
– pečené papriky s chilli papričkami, vyvážený sladce pikantní profil chuti, bez konzervantů a zahušťovadel
Jemná 330 ml
166
Hodnocení 4.5/5, 166 recenzí
159 Kč
(48,18 Kč / 100 ml)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Natural 140 g
286
Hodnocení 4.6/5, 286 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Uzená paprika 140 g
216
Hodnocení 4.5/5, 216 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Cibulové chutney
– prémiové chutney z červené cibule a extra panenského olivového oleje, doplněné o balsamikový ocet a portské víno pro maximální chuť, bez konzervantů
170 g
166
Hodnocení 4.7/5, 166 recenzí
149 Kč
(87,65 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Kešu a kokos s vanilkou 350 g
331
Hodnocení 4.8/5, 331 recenzí
289 Kč
(82,57 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Skořicovo-máslová sušenka 350 g
537
Hodnocení 4.7/5, 537 recenzí
289 Kč
(82,57 Kč / 100 g)
Vilgain Ginkgo Biloba
– podpora paměti, soustředění a duševní rovnováhy, antioxidant, extrakt z listů jinanu dvoulaločného, doplněk stravy
90 kapslí
74
Hodnocení 4.9/5, 74 recenzí
199 Kč
(2,21 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Hrubozrnná hořčice
– vyrobena ve Francii dle tradiční receptury, bez konzervantů, rostlinných olejů a přidaného cukru
200 g
96
Hodnocení 4.7/5, 96 recenzí
69 Kč
(34,50 Kč / 100 g)
Vilgain Dijonská hořčice
– vyrobeno podle tradiční receptury ve Francii, silné aroma a jemná pálivost, bez konzervantů
200 g
146
Hodnocení 4.9/5, 146 recenzí
69 Kč
(34,50 Kč / 100 g)
Vilgain Joint Complex
– Glukosamin, chondroitin, MSM a extrakt z pryskyřice Boswellia serrata, podpora normálního stavu kloubů, doplněk stravy
90 kapslí
93
Hodnocení 4.6/5, 93 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Greens Mix
– 13 účinných látek včetně 4 superpotravin, Chlorella a spirulina pomáhají podpořit vitalitu a imunitní systém, doplněk stravy
Limonáda 300 g
695
Hodnocení 3.9/5, 695 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Hydrolyzovaný rybí kolagen
– kolagenní peptidy Naticol®, doplněk stravy
Bez příchutě 250 g
55
Hodnocení 4.9/5, 55 recenzí
499 Kč
(199,60 Kč / 100 g)
Vilgain Synbiotics+
– komplex prebiotik, probiotik a postbiotik, 15 probiotických kmenů s 50 miliardami CFU, doplněk stravy
60 kapslí
91
Hodnocení 4.9/5, 91 recenzí
499 Kč
(8,32 Kč / 1 kapsle)
-15 %
Akce týdne
Vilgain Panko strouhanka BIO
– směs tří druhů mouky pro extra křupavost, 100% organická, bezlepková, bez přidaného cukru
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.