Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Acra Pevný tape D74

Acra Pevný tape D74 - uživatelské recenze a hodnocení

Tejpy a náplasti

Acra Pevný tape D74 - pro kloubní podporu

Neelastický tejp 3,8 cm x 13,7 m je speciálně navržená pevná páska ze směsi 95% speciální bavlny a 5% viskózy potažená lepidlem pro použítí při tejpování. Tyto pásky slouží k fixaci kloubů podobně jako ortézy. Neelastické pevné tejpy svými vlastnostmi poskytují úlevu od bolesti, vytváří vnější podporu, a především zajišťuje stabilitu. Hlavní funkcí neelastického tejpu je fixace a vymezení pohybu postižených části těla a to především kloubů, šlach a vazů tak, aby nedocházelo k dalšímu nežádoucímu poškození. Na rozdíl od ortézy si pásku můžete přizpůsobit podle potřeby. Tejp je voděodolný - umožňuje plnohodnotné použití i při styku s vodou a je tak vhodný pro venkovní i vodní sporty. Přitom je zároveň částečně prodyšný.

Lepidlo je vyrobeno z nealergenního lepidla na bázi oxidu zinečnatého, které neobsahuje žádný latex nebo jiné chemické příměsi. Používá se při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu. Jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky profesionálních sportovců a napomáhaly k jejich maximálním výkonům. Nespornou výhodou pevného tejpu je šetrnost ke kůži a možnost pohodlné aplikace bez omezení, a to celodenně.

Doporučená aplikace je 1 až 2 dny pro jedno nalepení tejpů. Pro aplikaci není třeba nůžek, tejp má vroubkované okraje, díky kterým je snadné odtrhávání rukou v potřebném místě.

Acra Pevný tape D74 v bodech:

  • neelastický tejp pro kloubní podporu
  • voděodolný
  • nealergenní lepidlo
  • snadná aplikace i odlepení
  • rozměry: 3,8 cm x 13,7 m
Hodnocení celkem
4.9 / 5
3 hodnocení
Doporučuje
100 %
3 z 3 uživatelů
Jan Kloubec   Ověřený nákup
před 5 měsíci Publikováno dne 1. 12. 2018
Hodnocení celkem:

Plní funkci na 100%

Jan Žbánek   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 5. 2. 2018
Hodnocení celkem:

Na volejbal ideál

Dana Kouřilová   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 29. 1. 2018
Hodnocení celkem:

dobrý poměr cena kvalita

Spokojenost. Používala jsem k fixaci loktu při raketových sportech a hodně mi to pomohlo při regeneraci po úrazu. Dobře drží, kůži nedusí, není problém se sundáváním.