Dopravu zdarma u nás získáš již za nákup od 1 200 Kč, tak s chutí do toho!

Zavřít upozornění

Acra Multifunkční závěsný posilovací systém

Acra Multifunkční závěsný posilovací systém

13 hodnocení
4.9 / 5 Dokonalý produkt
100 %
Doporučuje
13 z 13 uživatelů
top 1
v kategorii
1. nejprodávanější produkt v kategorii Závěsné popruhy
16,9 tis.
zobrazení
Tolik uživatelů si produkt prohlíželo

Mnohaúčelová posilovací a rehabilitační pomůcka slouží k balančnímu, kondičnímu i intenzivnímu cvičení pomocí vlastní váhy těla.

  barva Balení   Dostupnost Cena Počet kusů    
Acra Multifunkční závěsný posilovací systém zelená
 
zelená
1 set Dočasně vyprodáno     Hlídat  
Acra Multifunkční závěsný posilovací systém žlutá
 
žlutá
1 set Dočasně vyprodáno     Hlídat  

Acra multifunkční závěsný posilovací systém D51 - posilovací pomůcka pro cvičení s vlastní hmotností

Multifunkční závěsný posilovací systém je mnohaúčelovou posilovací a rehabilitační pomůckou sloužící ke kondičnímu cvičení i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní váhy těla i k různým balančním cvičením za pomoci např. bosu ballu, balančních desek, masážního balančního polštářku a podobně.

Jedná se o dokonalejší model popruhů vybavený kovovými přezkami na nastavení délky popruhů (až do maximální délky 245 cm), kovovou karabinou na snadné a rychlé upevnění. Délka dílu s koncovkou na uchycení do dveří je 20 cm. Popruhy s madly se zavěšují na upínací popruh, který umožňuje omezenou pohyblivost spojeného popruhu s madly. Tím se dá nastavit nestejnoměrné zatížení na končetiny - jedna zabírá vždy dříve než druhá, pokud jsou v nerovnovážném stavu (posunutím jednoho madla výš se druhé automaticky dostane do nižší polohy na upínacím popruhu). Balení je textilním sáčku na trvalé uložení popruhů a v potištěné papírové krabičce. Multifunkční závěsné posilovací popruhy slouží k posilování rukou, nohou, hrudních a břišních svalů, zádových svalů a na protahování celého těla. Závěsný posilovací systém představuje víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností.

Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce a nohy. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování vlastní hmotnosti těla se stal rychle velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Po snadné instalaci umožňuje maximálně efektivně posilovat svalstvo celého těla. Hlavními přednostmi posilovacích popruhů je vysoká účinnost, minimální rozměry a nízké pořizovací náklady. Účinnost cvičení se dá zvýšit použitím zátěžové vesty a podobně. Hlavní výhodou poruhů je jednoduchý a účinný posilovací systém pomocí vlastní hmotnosti těla kvalitní popruhy s nosností 150 kilogramů a více konce popruhů opatřeny měkkými úchopy pro ruce snadná a rychlá instalace kdekoli Jedná se o univerzální systém umožňující snadnou instalaci v domácnosti a kdekoli venku v přírodě i na sportovištích. Posilovací cviky pro popruhy můžete nalézt na internetu, nebo se zajít poradit k odborníkům. Cviků je široká škála, takže si na své přijdou všichni, kteří mají zájem o posílení a procvičení různých svalových partií.

Multifunkční závěsný posilovací systém v bodech:

 • dokonalejší model popruhů s kvalitními kovovými přezkami
 • nastavitelná délka popruhů až do 245 cm
 • maximální nosnost: 150 kg
 • s měkkými úchopy pro ruce
 • velmi jednoduchá a zároveň efektivní pomůcka pro cvičení

Související produkty

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ostatní také nakoupili

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Hodnocení celkem
4.9 / 5
13 hodnocení
Doporučuje
100 %
13 z 13 uživatelů
Roman Polák
Roman Polák   Ověřený nákup
před 12 dny Publikováno dne 6. 1. 2019
Hodnocení celkem:

Spokojenost

Používám v domácích podmínkách a splňuje očekávání. Dá se lehce zavřít do dveří, moc jsem tomu na obrázku nevěřil ale drží to bezpečně. Počáteční nastavení popruhů je trochu složité, ale je k tomu návod, při cvičení je zkrácení/prodloužení rychlé. Úchopy jsou dobře polstrované, dají se bez problému použít i na zavěšení nohou bez bot a netlačí do nártu.

Zuzana Koval
Zuzana Koval   Ověřený nákup
před 6 měsíci Publikováno dne 1. 8. 2018
Hodnocení celkem:

odporúčam

používam ho skoro 2 roky, je výborný, veľmi oceňujem mäkké uchopy