4,1
83 hodnocení

nic moc

Chuťově pro mě nepoživatelné. Ale je super, že je k dispozici vzorek, takže jsem ráda, že jsem pouze odzkoušela. Vychází to asi z podstaty složení - inulin, takže ve vodě při pití cítím něco jako psyllium (jako jemné piliny) a vtíravou sladkou chuť. A efekt podle mě je na tom, jestli tomu věříte či ne. :D

5

Příjemný produkt

Produkt mě celkově zaujal názvem i složením :D tak jsem ho zakoupila na vyzkoušení a jsem spokojená. Hořčík bych měla užívat stejně a v tomto přípravku je to i příjemné a nezapomínám na to. Bylinky jsou fajn a líbí se mi, že je zde stabilní dávka, což u čajů apod. zcela zaručit nejde a ne každý na ně proto reaguje. Účinek to na mě má takový, že se mi lépe usíná a nehoní se mi v hlavě před usnutím tolik myšlenky a ráno, i když nespím teď ve zkouškovém vždy ideální dobu, se celkem rychle dokážu nastartovat :) A za mě je produkt velmi provedený i po stránce chuti.

3

Spoko

Příjemné překvapeni, upřímně jsem od produktu moc neočekávala, protože mám problémy s úzkostmi, ale opravdu má uklidňující účinek a nemám takové problémy s usinanim. Velké plus, že je přírodní 😊 za sebe můžu jen doporučit! 💪🏼😊

1

Super produkt!

Před zkouškami a státnicemi? Absolutní must have a moje momentální záchrana 😀 cítím se více produktivní a celkově jsem prostě SPOKO. 💪🏼😀 Rozhodně doporučuji nejen pro studenty!

1

:(

Kupovala jsem Spoko s tím, že má fajn složení. Ale reálně? Nic. Radši si dám samotný kozlík lékařský a hořčík, který seženu za směšnou cenu oproti této ceně.

1
Ahoj Míšo. Díky za hodnocení, mrzí mě, že nejsi s produktem spokojená. Reálně jsou ve Spoku obsažené 4 funkční látky na uvolnění od stresu a přepětí v klinicky ověřených dávkách. Cena odpovídá ingrediencím, jejich kvalitě, jednoduchosti a rychlosti přípravy poměrně chutného nápoje bez obsahu syntetických látek. Nic více, ani nic méně. Čaje jsou ok, sami jich budeme několik releasovat v blízké době, ale mají několik nevýhod, blbě se dávkují - nevíš přesně kolik účinné dávky máš po jejich vyluhování, trvá než si je uděláš, potřebuješ k nim další pomůcky. Tebou zmiňovaný čaj obsahuje 1/4 látek ve Spoku, pokud zkombinuješ s hořčíkem tak 1/2, ale cena ti již razantně naroste, pakliže počítáš ingredience v kvalitě složek/forem účinných látek srovnatelných s těmi ve Spoku. Hodně lidí má obrovská očekávání od produktu, že jim vyléčí stres, ale o tom to vůbec není. Spoko je spíš jednoduchý dostupný fun produkt, který je zábavné používat díky svým různým příjemným projevům dle tvého psychického rozpoložení.
7

Spoko

Naprosto spokojená! Měla jsem strašný problémy se spaním a dnes jsem se vyspala do růžova. Doporučuji! Hlavně jsem se probudila čilá a svěží. Za mě palec nahoru💝

1

:)

Hrozná chuť, účinek žádný

Aktin produktům fandím, ale tohle mě bohužel zklamalo. Naštěstí jsem si koupila jen vzorek, i když jsem se do toho chtěla původně vrhnout po hlavě :) Chuť je pro mě nesnesitelná, účinek jsem nepocítila.

Opačný efekt

Na Spoko jsem se opravdu těšila vzhledem k tomu, že se učím na státnice a potřebovala jsem být klidnější a dobře spát. Spoko jsem si dala celkem 3x a pokaždé to mělo absolutně opačný účinek. Zaprvé chuť je opravdu příšerná, za druhé jsem potom nemohla vyloženě usnout a za třetí, celý následující den po užití jsem měla běhavou na WC. Takže opravdu NEDOPORUČUJI.

Spoko

Balení a složení na jedničku. Rozpustnost a chuť už je horší, ale nic strašného. Pokud se bojíte, že to bude jak spirulina či maca v prášku, tak klid. :)